İbo Show'un Yeni Sezon İlk Bölüm Konukları Belli Oldu! | 13 Şubat Pazar

Şafak Sezer kendini iyi yamamış, umarım bir an önce biter.

Kurban olayım ben de o arkadaşına. :bhr:

Gülşen'den sonra bir Delikanlım daha mı geliyor. 😱 Her ne kadar bu rezil programda olursa olsun bağımlısı bile olabilirim. :Z Poll hemen atsın YT'ya.. 🤲🏻
Güzelim şarkıyı mahvetmiş, Yıldız Tilbe'm dava açmalı hemen bu şahsa... :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Carpe Diem
O kim de onu kıskanacağım ben? 😱 :A
Ah gülüm o kim demesi kolay keşke kim olduğunu öğrensen, bu arada:

O kadar konuk arasında sadece Melek Mosso performanslarının listeye girmesi. :love1:

Benim için şerdi ve hak etti bunu. :A
Ne biliyim yine sana bir şey katmış, ben mesela çok yakın dostum derdim işe yaramazın tekleriymiş. :A Şaka bir yana cidden hayırlı olsun. :A

Kıskanması normal selocum BMY robot sesi ile şarkı çıkarttığı için güzel ve gerçek ses duyunca kıskandı :A :A @Emre Ozansoy
Güzel şarkı dinlemek istiyorsanız bırakıyorum buraya, dinleyin de kulaklarınızın pası silinsin. :Z Melek Mosso dinlemek ile bir yere varamazsınız. :A @slhttnmtl

• Güldürdün
Kıskanması normal selocum BMY robot sesi ile şarkı çıkarttığı için güzel ve gerçek ses duyunca kıskandı :A :A @Emre Ozansoy
Ya bayılıyorum bu hallerine aloscum. :bhr: BMY'ninkine şarkı dersek ayıp olur ama. :A
------

Güzel şarkı dinlemek istiyorsanız bırakıyorum buraya, dinleyin de kulaklarınızın pası silinsin. :Z Melek Mosso dinlemek ile bir yere varamazsınız. :A @slhttnmtl
100 yıllık şarkı 45 milyon dinlenmiş 40 milyonu sensin zaten. :A Biz 5 ayda 27 milyon olduk artı Kral Pop listesinde zirve gördük, haftalarca 2. olduk. Önümüzdeki şarkı basit ondan o sayılmaz. :A

• Güldürdün
Kulaklarımız kanayacak yani :F. Yusuf Çim'in sesi güzelmiş onu tenzih ederim :A
Ya bayılıyorum bu hallerine aloscum. :bhr: BMY'ninkine şarkı dersek ayıp olur ama. :A
------

100 yıllık şarkı 45 milyon dinlenmiş 40 milyonu sensin zaten. :A Biz 5 ayda 27 milyon olduk artı Kral Pop listesinde zirve gördük, haftalarca 2. olduk. Önümüzdeki şarkı basit ondan o sayılmaz. :A
Sağol canım :love1: :bhr:

Doğru güzel şarkılara hakaret :F

• Harika
Reactions: slhttnmtl
Bu bölüm yüksek reyting alırsa, Necati Şaşmaz'ın etkisi olur çünkü YouTube'da ki yorumlarda hep onun adı öne çıkıyor @Angelica @ömer karataş

Her ne kadar hakkında bir sürü iddialar atılsa'da, kendisinin seveni oldukça çok, çamur atmak yerine, bence görmezden gelseler çok daha kolay olacak :)

• Beğendim
Reactions: Angelica
Bu bölüm yüksek reyting alırsa, Necati Şaşmaz'ın etkisi olur çünkü YouTube'da ki yorumlarda hep onun adı öne çıkıyor @Angelica @ömer karataş

Her ne kadar hakkında bir sürü iddialar atılsa'da, kendisinin seveni oldukça çok, çamur atmak yerine, bence görmezden gelseler çok daha kolay olacak :)

Bencede canım

Bencede bakalım ne olacak
Bunu dememin sebebi çünkü özlenilen bir Necati Şaşmaz ve Hakan Taşıyan var iken, son 2.5 ayda görmeye doyduğumuz bir Melek Mosso için reyting alacağını düşündükleri için yani. Beğen veya beğenme bu iki adam için bu proğram iz-le-ne-cek

• Beğendim
Reactions: Angelica