Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@xemrexxx Arka sokaklar şöyle bir konu işleyemesi gerek Belfast dizisinden uzak dursunlar ortalık karıştı
virüsten korktuğu için sarılmıyor ve birisi sarılmaya çalışıyor ardından bezbol sopasıyla adamı öldürüyor virüs bulaşmasın diye adam sarılmaya çalışıyor camdan uçuyor sarılmaya çalışan adam eski polis delilleri temizliyor ve delil bulunmasın diye evi yakıyor olay elektrik kaçağı zannedecekler birisi bu işten şüphelenicek @xemrexxx @dosimosi @Angelica @Emre Ozansoy bu konuda Fair city den
------

@Forumdash
------

@Emre Ozansoy @The_Erinch @12.Adam @dosimosi @12.Adam @HeisenBerg @EmreCan @serhatt

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bir dönem daha kapandı arka sokaklar'da :(
benim gördüğüm rüyalar hiç iyiye gitmiyor 2020 de derbiyi fransız arkadaşımla seyrettim iki derbi
bohemian dublin 12-0 kaybetti Shamrock roversa bohemian dublin kendi sahasında kaybetti dailymount park ta bizim liginde irlanda liginden farkı yok bir tek stadlar büyük

• İlginç
Reactions: ömer karataş

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@ömer karataş ben bu konuyu ben bir yerden biliyorum irlanda polisiyesinden red rocktan hastahanede ayakkabı kutusunun içinde para bulunuyor onu yapanın ismi osmanoğlu burda usmanoğlu
tek fark mesutun parayı ayhana vermesi tecavüz var birde ayhanın kızına ceza almaz diye
irlandada hastahaneyi yakıyor bu osmanoğlu polisler parayı bullmasın diye @ömer karataş
------

@Emre Ozansoy @The_Erinch

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Eski Asayiş özel ekibi çıksa Rıza komiser yardımcısıyken seçilse o ekibe
Eski asayiş özel ekibi kötü tarafa geçse Eskiden Sena müdür ekibin annesi
Ekibide aile gibi hiç bir faili meçhul dosya bırakmamışlar Aynı şimdiki Rıza baba ve ekibi gibi
Eskiden Sena müdür ve ekibi şimdi Sena müdür ve ekibi kötü tarafta @Forumdash @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @xemrexxx nasıl fikir

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Son düzenleme:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı