TV8 Survivor 2022 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Nisa'ya yakışmayan hiçbir şey yok ki zaten :bhr:

Hikaye de güzelmiş :A
Bende çok hikayeler fıkralar var. Böyle denk gelirse fırlatırım sjsjsjsjs

Nisayı bu sene sevmek istedim ama olmadı :bilmem:
Gönüllerde sempati duyduğum nerdeyse kimse kalmadı. Hoş ünlülerde de sevmediğim çok :A
Favorim Batuhan artık :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,446
Puanı
409
Enteresan bir şekilde bu yıl bu çocuktan korkuyorlar gönüllü yarışmacıları tutan fanlar bile bu çocuktan çekiniyor kaybetsin istiyorlar bence bunun nedeni sadece Nisa değil.
FJdEnzwWYAAzVb8.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Enteresan bir şekilde bu yıl bu çocuktan korkuyorlar gönüllü yarışmacıları tutan fanlar bile bu çocuktan çekiniyor kaybetsin istiyorlar bence bunun nedeni sadece Nisa değil.
Ekli dosyayı görüntüle 114402
Şampiyon olduğu sene tutardım. @MasacRE ile sinerji bile yapmıştık :A daima kırmızıları tutan biri olarak Ogeday'ı destekledim. Nisa ile birlikte olduğunu duyduğum an desteği bıraktım ama gıcık kapmam yoktu fakat attık gıcık geliyor :A
------

Egoday diyorlar hep. Pek izlemiyorum. Herhalde kazanıyor diye o lakabı takmışlar ama kazanan insanda ego olsun bir zahmet :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,446
Puanı
409
Egoday diyorlar hep. Pek izlemiyorum. Herhalde kazanıyor diye o lakabı takmışlar ama kazanan insanda ego olsun bir zahmet :A
ademcilerin kuyruk açısı bir de o sezon iki güzel kızla iyi geçindiği için vurmaya çalışıyorlardı şimdi de aynısını nisa üzerinden yapıyorlar

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
ademcilerin kuyruk açısı bir de o sezon iki güzel kızla iyi geçindiği için vurmaya çalışıyorlardı şimdi de aynısını nisa üzerinden yapıyorlar
İki güzel kız vurgun iyiymiş :A Nisa için aynısını diyemem. Ogeday'ı başarılı bulurum ve kazanmasını istemediğim isimlerin listesinde değil ama Nisa mevzusundan prim kasacak Acun, olan Ogeday'a olur gibi

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,446
Puanı
409
İki güzel kız vurgun iyiymiş :A Nisa için aynısını diyemem. Ogeday'ı başarılı bulurum ve kazanmasını istemediğim isimlerin listesinde değil ama Nisa mevzusundan prim kasacak Acun, olan Ogeday'a olur gibi
Ogeday zaten acunmedyanın en sevdiği isimlerden adam şampiyon olduktan sonra efor testlerinde yer alıyordu bu yüzden bence olay acunmedyaya karşı bir şey bu yüzden sessiz kalmamış. Eğer Mert ve Sude kural dışı bir şey yapmışlarsa Ogeday da bunu ifşa ettiyse helal olsun derim.

• Beğendim
  • Olmamış
Reactions: Angelica and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Aaa fragmanı yeni izledim bu ne böyle. :eek: Son 2-3 sezondur aşk-meşk olayları çok gündem oluyor kaos açısından iyi ama eski kaosları özlüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,717
Puanı
1,060
Ogeday zaten acunmedyanın en sevdiği isimlerden adam şampiyon olduktan sonra efor testlerinde yer alıyordu bu yüzden bence olay acunmedyaya karşı bir şey bu yüzden sessiz kalmamış. Eğer Mert ve Sude kural dışı bir şey yapmışlarsa Ogeday da bunu ifşa ettiyse helal olsun derim.

Twiiterde bir yemek çalma konusu var ama ben ona ihtimal vermedim Mert değer verdiğim insanı kimse üzemez diyor belli ki bir sevgililik durum var bunuda Nisa gördüm diyor ve Mert Nisaya ben seninle ilgili birşey diyormuyum diyor sevgililik durumu diyorum ben ya ve bunu Ogedayla Nisa ifşa ediyorsa kusura bakma o kişiye helal olsun denmez denemez bence özle izle sonra yorum yap

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,478
Puanı
1,060
Mert ve Sude nin aşk olayı çıkmayacak bana göre...
Tabi ters köşede olabilir.

Lakin Acunun fragmanları nasıl hazırlattığını herkes biliyor.
Çok farklı bir olay izleyeceğiz gibime geliyor.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,446
Puanı
409
Twiiterde bir yemek çalma konusu var ama ben ona ihtimal vermedim Mert değer verdiğim insanı kimse üzemez diyor belli ki bir sevgililik durum var bunuda Nisa gördüm diyor ve Mert Nisaya ben seninle ilgili birşey diyormuyum diyor sevgililik durumu diyorum ben ya ve bunu Ogedayla Nisa ifşa ediyorsa kusura bakma o kişiye helal olsun denmez denemez bence özle izle sonra yorum yap
Ben izlediğim şeyleri baz alarak yorum yaptım senin başka teorin var benim başka şimdilik ne ben ne de sen haklısın, ben eğer kural dışı bir şey yaptılarsa helal olsun derim dedim sevgililk durumu için değil sözlerimi başka yerlere çekiyorsun

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Mevzunun yemek çalma olduğunu düşünmüyorum çünkü Acun" 15 yıllık Survivor tarihinde bir yarışmacının , başka yarışmacı hakkına böyle bir şey dediğini duymadım " dediğine göre mevzu daha farklı bir şey . Birde Mert ve Sude dışarda sevgililerdi deniyor sosyal medyada , tabi ne kadar doğru bilmiyorum . Biraz Twitter 'da dolandım , yazılan yorumlar filan çok komik . :A Bugün reytingler fırlayacak , bu fragmanla çift haneli reytingleri görebilir.
IMG_20220130_122506.jpg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,478
Puanı
1,060
Mevzunun yemek çalma olduğunu düşünmüyorum çünkü Acun" 15 yıllık Survivor tarihinde bir yarışmacının , başka yarışmacı hakkına böyle bir şey dediğini duymadım " dediğine göre mevzu daha farklı bir şey . Birde Mert ve Sude dışarda sevgililerdi deniyor sosyal medyada , tabi ne kadar doğru bilmiyorum . Biraz Twitter 'da dolandım , yazılan yorumlar filan çok komik . :A Bugün reytingler fırlayacak , bu fragmanla çift haneli reytingleri görebilir.
Ekli dosyayı görüntüle 114409
Açıkçası şaşırtıcı bir olay olur.. Ama neticede özel hayatları.. Yarışmanın önüne geçince muhabbetler hoş gelmiyor bana ama Acun dibine kadar kullanmasını seviyor.Ne yalan halk olarak da merakla izliyoruz.
Nasıl gitti Nisa, Ben neler çektim diye kamera önünde ağladı....
Yarışma ve performans bir yere kadar entrika ve kaos ilgiyi fırlatıyor.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ah be... Elif Şadoğlu yedeklerde değilmiş. :( @Hazem

Neyse, rezil şahsa haddini bildirmiş o da yeter. :Z

29fvu6w.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,717
Puanı
1,060
Ben izlediğim şeyleri baz alarak yorum yaptım senin başka teorin var benim başka şimdilik ne ben ne de sen haklısın, ben eğer kural dışı bir şey yaptılarsa helal olsun derim dedim sevgililk durumu için değil sözlerimi başka yerlere çekiyorsun
Sözlerini bir yere çekmedim ben yanlış anladın sanırım anlamadan yorum yapmamak gerek ayrıca her ne olursa olsun bunu Ogedayla Nisanın ifşa etmeye hakkı yok bunada helal olsun denmez bence onu dedim sadece
Ekli dosyayı görüntüle 114409

Fatih sana katılıyorum bu konuda :D

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Adadan daha fazla röportajı olacağı kesin. :bhr: Şampiyonum harika bir dönüş yapacak, eminim. :Z

Atakan gitmesi gerekirken "korktukları" için kendisini gönderenlere de parkurda cevabını verecek.

Screenshot_20220130-203426_nat BOX.jpg

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,847
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün rezil şahsın rezil röportajı, bugün ise adadaki kulisçilerin saçmalıkları... Barış'ı karalama çabaları tam gaz devam ediyor, size rağmen şampiyon olacak. :bhr:

Adada yokken de arkasından sallamak moda oldu sanırım. :A

• Beğendim