23 Ocak 2022 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17
Survivor 3 reyting almadığına göre sen haklı çıkmış sayılmıyorsun hala canım ama eğer ki hani bu şekilde mutlu oluyorsan haklı çıktığını sanaraktan devam et, bir şey demiyorum. Ama biliyor musun bundan sonra ben de işime gelen grupları sadece her yapım için alıntı yapıp yorumlayacağım, bakalım bir öyle deneyeyim, sizin gibi "hakkaniyetli" yorumlar yapmaya. Belki de o şekilde daha güzel olur benim için de. :F
Bizi baz alarak yapacağın yorumları merakla bekliyorum. Kalite gelir ne güzel. :Z :Z
Zaten şunun şurasında kaç kişi reyting yorumluyor, ne güzel dahil olursun bizim team-e. :A

Kaosun yeni dalgası başlıyor yerimizi alalım. :A @Dosi

Bill Hader Popcorn GIF by Saturday Night Live
Yine baya dolu dolu :A
Turkish Coffee GIF by TRT

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat
Yargı AB ve ABC'de Teşkilat'la arayı açmaya devam ediyor. Özellikle ilk zamanlarda herkes dört gözle izlerken reytinglerde malum dizinin 1. çıkması can sıkıcıydı ve sezon başından beri tablonun böyle olması gerekirdi ama geç de olsa eğrisi doğrusunu buldu diyelim. İlk bölümlerindeki heyecan bir başkaydı ve şimdi kervan yolda düzülür kafasıyla gidiyor o açıdan bana (suç temalı oluşunun ve Ay Yapım'ın da etkisiyle) UTC'nin gidişatını hatırlatıyor. Kaderi aynı olmasın diyelim. :A

Zaten yıllardır bir kanalın programlarını öve öve bitiremeden yorumlar yapıyorsun, diğer kanalların dizi ve programlarını görmezden geliyorsun. Yani yıllardır yaptığın şeyi daha da pekiştireceğini anladım şu an. :A
Benim izlediğim yapımlara öncelikli olarak yorum yapmam doğal bir şey, ayrıca öyle senin dediğin gibi görmezden gelme gibi bir durumum da yok. :)
------

Belki her gün her yapıma yorum yapmıyorum ama en azından izlemediğim ve sevmediğim yapımları yorumlarken özellikle en düşük aldıkları grubu seçip yorumlamıyorum. :A