'Aşk Taktikleri'nin Yayın Tarihi Belli Oldu! | Netflix

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,190
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FJEgA4-XMAUjKxm

'Aşk Taktikleri' filminin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Lanistar Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu, senaryosunu Pelin Karaahmetoğlu'nun kaleme aldığı, başrollerini Demet Özdemir ile Şükrü Özyıldız'ın paylaştığı film 11 Şubat'ta izleyici ile buluşacak.

Aşk Taktikleri, 11 Şubat'ta Netflix'te!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica
Keşke biraz daha beklenseymiş de fragmanı üç parça halinde bozuk ötesi görüntüyle görmeseymişiz. :F Sevgililer Günü'ne denk getirmeleri şaşırtmadı mantıklı karar. :A

• Beğendim
Reactions: Jonsnow
Netflix TR'de yayın sırası bekleyen o kadar dizi varken sürekli film yayınlaması olmuyor ya. Bir an önce Pera Palas'ta Gece Yarısı, Uysallar, Kuş Uçuşu, Yakamoz'u izlemek istiyorum. :A

Keşke biraz daha beklenseymiş de fragmanı üç parça halinde bozuk ötesi görüntüyle görmeseymişiz. :F Sevgililer Günü'ne denk getirmeleri şaşırtmadı mantıklı karar. :A
Fragman değil ki bunlar filmden sahne zaten. :A Netflix uygulamasında Yeni ve Popüler kısmında çıkıyor bu sahneler. :A

2A4C04DF-1520-488C-8175-7157A4C564CE.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Aserat
İlgi göreceğini sanmıyorum, Şükrü hatırına bakılır.

Fragmanlar çok amatör duruyor, hiç Netflix işi gibi değil. Ayrıca Demet-in bu filmdeki oyunculuğunu sevmedim, sanki yapmacık oynamış. En azından izlediğim fragmanlarda öyleydi.
İlgi görmez bu film.