'Erkek Severse'nin Yayın Tarihi Belli Oldu! | beIN Connect

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ps2olwp.jpg

beIN Connect'in merakla beklenen yeni dizisi 'Erkek Severse'nin yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Faruk Turgut'un, yönetmenliğini Ömür Atay'ın üstlendiği, senaryosunu Aslı Zengin'in kaleme aldığı, başrollerini; Alperen Duymaz, Büşra Develi, Yasemin Allen ile Görkem Sevindik'in paylaştığı dizi 20 Ocak Perşembe günü yayın hayatına başlıyor.
İki çocuğu Kağan ve Arda ile birlikte yaşayan Zeynep, (Büşra Develi) üniversite yıllarında büyük bir aşkla evlendiği Oktay’dan (Görkem Sevindik) aldatıldığı için boşanmıştır. Zeynep, erkeklere olan inancını kaybeder ve kalbini aşka kapatır. Ta ki Kenan’ı (Alperen Duymaz) tanıyana kadar.

Kenan Acarsoy, ülkenin başarılı iş adamlarından biridir. Bekar, yakışıklı, karizmatik, zeki, sportif, yardımsever bir erkek olan Kenan’ın peşinde birçok kadın vardır ama onun kalbini kazanmak hiç de kolay değildir. Yelda (Yasemin Allen) da Kenan’ın peşindeki kadınlardan biridir ve Kenan’la yeni başladıkları iş ortaklığını evliliğe taşıma niyetindedir.

Tam bir işkolik olan Kenan için evlilik kolay bir adım değildir. Zeynep’i tanımasıyla fikri değişmeye başlar ama Yelda gibi dişli bir rakip varken bu hiç de kolay olmayacaktır.
Erkek Severse, ilk iki bölümüyle 20 Ocak Perşembe günü sadece beIN Connect'te!

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Oo az kalmış heyecanla merakla bekliyorum umarım izleyebilirim ya

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öff böyle platformların artması iyi mi kötü bilemedim:T: Şimdi en kötü senaryolar bile içerik genişlesin diye hazırlık yapılır.

Bu dizi için platforma üye olacak insan lütfen sokaktaki hayvan için bi kap mama alsın daha çok hayra geçer:T:

• Güldürdün
Reactions: Aserat