'Duran'ın Konusu Belli Oldu! Yeni Kareler Yayınlandı! | Gain

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
24288-WCs1g.jpg

Gain'in merakla beklenen yeni dizisi 'Duran'ın konusu belli oldu ve ilk kareler yayınlandı!

Yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut’un yaptığı, senaryosunu Murat Şevket ve Yunus Ozan Korkut’un kaleme aldığı ve başrollerini İlyas Salman, Oktay Çubuk ile Bahar Şahin'in paylaştığı dizinin genel hikayesi şöyle:
Duran, Celal ve Mustafa’nın ortak amacı bir yolunu bulup yaşadıkları varoş mahalleden bir an önce kurtulmaktır. Duran (Oktay Çubuk), Muay Thai turnuvasını kazanmak, varlıklı ve ünlü bir dövüşçü olmak ister. Celal (Burak Can Doğan) başarısız denemelerinin ardından bir rap bestesi üstüne çalışmaya başlar. Mustafa (Batuhan Gelener) ise mahallenin nüfuz sahibi çetesine kapağı atmaya çalışır. Altın Eldivenler spor salonunun sahibi eski şampiyon boksör Hakkı (İlyas Salman) için de yaklaşmakta olan turnuva mahallenin nüfuzlu abisi Sedat’a (Erdem Şenocak) olan borçlarından kurtulmak için de tek fırsattır. Hakkı’nın yıllardır görmediği Almanya’da yaşayan torunu Aslı’nın (Bahar Şahin) çalıntı bir elmasla çıkagelmesi ve sonrasında bir kaza sonucu elması kaybetmesi mahalledeki dengeleri altüst eder.
24286-60gOr.jpg

24285-2mIxb.jpg

24289-DehpL.jpg

3876-NyUt0.jpg

24287-bhHFD.jpg

45'er dakikalık 9 bölümden oluşan Duran, ilk iki bölümüyle 11 Ocak Salı günü sadece Gain'de!

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Normalde izlemeyi düşünmüyordum ama 1 yıllık Gain üyeliği aldığım için mecbur bakarım ilk bölümüne. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Merak ettiğim dizilerden vede Bahar Şahini izlemeyi özledim umarım izleyebilirim ya

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
45 dakika detayı hoşuma gitti. İdeal bir süre. Bekliyorum ben de.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Artık Gain üyesiyim, her dizisini izlerim. Zaten dijital dizileri çok dikkat çekici ve çok kaliteli bence. :X

• Güldürdün
Reactions: Aserat