Flaş Gelişme! Fatih Terim'le Yollar Ayrıldı!

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
PUAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHA ZUAHAHAHAHHAHAHHAHAA BETER OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL FATİİHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Bu habere cidden üzüldüm bu arada @Dosi :A Çünkü ben Fatih Terim'in Galatasaray'a artık zarar verdiğini düşünüyordum keşke kalsaydı :A

Amaaaaa bir yandan da sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Çünkü günahlarımı bile Fatih denen heriften daha çooook seviyorum. Arda'nın falan yüzünü de hayal ediyorum şu anda ve gülmem geçmiyooooooooooooor.

Bu arada Burak Elmas bugün senin sünnet olduğun gündüüüüüüüüüüüüüüüüüüüür. Sen gelirken sana kılıbık başkan dedim ama sen erkeğin kralıymışsın özür dilerim. Şu kararı nasıl verdin yürek mi yedin be adaaaaam.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Adamlar Trabzonsporu yendikten sonra toparlanamadı
------

PUAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHA ZUAHAHAHAHHAHAHHAHAA BETER OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL FATİİHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Bu habere cidden üzüldüm bu arada @Dosi :A Çünkü ben Fatih Terim'in Galatasaray'a artık zarar verdiğini düşünüyordum keşke kalsaydı :A

Amaaaaa bir yandan da sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Çünkü günahlarımı bile Fatih denen heriften daha çooook seviyorum. Arda'nın falan yüzünü de hayal ediyorum şu anda ve gülmem geçmiyooooooooooooor.

Bu arada Burak Elmas bugün senin sünnet olduğun gündüüüüüüüüüüüüüüüüüüüür. Sen gelirken sana kılıbık başkan dedim ama sen erkeğin kralıymışsın özür dilerim. Şu kararı nasıl verdin yürek mi yedin be adaaaaam.

Bende şaşırdım fadıl koşutanda gider

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Resmi açıklamada bile Terim'in isminin altında ezilmişler. Yönetimin bu süreci kolayca atlatabileceğini düşünmüyorum.

İmparator Fatih Terim Galatasaray tarihinin üç büyük efsanesinden biridir ve stadyumun önüne Metin Oktay ve Ali Sami Yen ile birlikte heykeli dikilecektir eninde sonunda.

Hakkımız sonuna kadar helaldir, yaşattıkların yeter. Keşke olmasaydı sonumuz böyle ama takdiri ilahi. Umarım başkan olarak bu kulübe tekrar döneceksin, bu hikaye böyle yarım kalmayacak.

Burak Elmas, sen bu taraftardan kork artık. Her puan kaybında stadyumu inleteceğiz Burak Elmas İstifa sesleriyle…
Elmas'ın suçu ne tüm transferleri taksitlerine kadar Terim'e bırakması mı? :D
O'na "Loser!" dediler, geldi 3 büyükleri hocasız bıraktı... Son kez, bir daha, yüksek sesle...

Ekli dosyayı görüntüle 113746

Trabzon'a gideyim hocamın elini öpmeye gidecem.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Resmi açıklamada bile Terim'in isminin altında ezilmişler. Yönetimin bu süreci kolayca atlatabileceğini düşünmüyorum.

Elmas'ın suçu ne tüm transferleri taksitlerine kadar Terim'e bırakması mı? :D

Trabzon'a gideyim hocamın elini öpmeye gidecem.
Yahu ne ezilmesi :A Kolay mı öyle Fatih gibi figürü kovmak şu hareketi ne Ali yapabilir ne de sizin başkan adamın hakkını vereceğine hala yok ezilmiş falan diyorsun...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Yahu ne ezilmesi :A Kolay mı öyle Fatih gibi figürü kovmak şu hareketi ne Ali yapabilir ne de sizin başkan adamın hakkını vereceğine hala yok ezilmiş falan diyorsun...
Abi ne hakkı var şu durumda da verecekler? Tüm transferleri yapan zaten kendisiydi. Adam verilecek paraya kadar dahil oldu transferlere. "Hocam böyle olmuyor yanına destek lazım" dediler yine de kabul etmedi hatasını. Ben Avrupa'ya kadar beklerler diyordum ama bir transfer dönemi daha kaybetmek istemediler sanırım.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Abi ne hakkı var şu durumda da verecekler? Tüm transferleri yapan zaten kendisiydi. Adam verilecek paraya kadar dahil oldu transferlere. "Hocam böyle olmuyor yanına destek lazım" dediler yine de kabul etmedi hatasını. Ben Avrupa'ya kadar beklerler diyordum ama bir transfer dönemi daha kaybetmek istemediler sanırım.
Yahu ben Burak göstermelik başkan sanıyordum onu diyorum şöyle bir hareketi yapması bile başarı bana göre :A
Bu arada mantıklı adammış helal olsun cidden bir transfer dönemi daha izin verse Galatasaray'ın 3-5 senesi gidecekti ne güzel...

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Yahu ben Burak göstermelik başkan sanıyordum onu diyorum şöyle bir hareketi yapması bile başarı bana göre :A
Bu arada mantıklı adammış helal olsun cidden bir transfer dönemi daha izin verse Galatasaray'ın 3-5 senesi gidecekti ne güzel...
Geç kaldı ama en azından müdahale imkanı bitmeden el attı olaya yine de hoca arkasında büyük bir enkaz bıraktığı için durumları hiç iyi durmuyor. Devre arasında transfer yapmaları bile olası.

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Geç kaldı ama en azından müdahale imkanı bitmeden el attı olaya yine de hoca arkasında büyük bir enkaz bıraktığı için durumları hiç iyi durmuyor. Devre arasında transfer yapmaları bile olası.
Ben diyorum ki Gs 1 aya seçime gider ve Gs'de 5.Fete dönemi başlar :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gözler uzun bir aradan sonra "kulüpsüz" yazan Fatih Terim de gördü:

1641820143673.png

@xdragxx, @mesmeso, @Yakamoz-Asi, @Dosi, @HeisenBerg, @Tolstoyevski, @DarkLegenD, @Gerekli24.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hep görürüz inşaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah. Türk futbolu çok ciddi karakter sorunu olan bir insandan kurtulduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
En azından ceza alarak tribünde maç seyretmesine gerek kalmayacak, yönetici olarak tribünde otursun artık. Ceza almaktan tribündeki taraftara dönmüştü. :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yazdım zaten :A
Diyorum ki aslında gitmesine üzüldüm çünkü çooooooook büyük enkaz bırakacaktı. Ama onun o üzgün suratı aklıma geliyor ve gülüyorum napim dklgjklsjkljgkl
Şimdiki isteğim yabancı getirsinler taraftar da Terim sonrası bir güzel yesin adamı bir tane adam söylüyorlar geldi diye eğer gerçekse adamlar TD bile ayarlayıp göndermişler Terimi :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şimdiki isteğim yabancı getirsinler taraftar da Terim sonrası bir güzel yesin adamı bir tane adam söylüyorlar geldi diye eğer gerçekse adamlar TD bile ayarlayıp göndermişler Terimi :A
Puaahahahaha
Erken seçim ve Fete'nin dönüşünü de bekliyorum ben bu arada o da olsa fena olmaz karışır Gsssssssssssssssss

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24