Fav10 Oscar Takımı 2021 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben sizin gibi işin boyutunu başka yerlere taşımıyorum, öyle bir zamanım da yok zaten... Ha zamanım olsaydı yine o boyuta taşımazdım sakin ve derinden giderdim... :A Ama izlediğim eserleri kolay kolay unutmuyorum, özellikle filmleri. Dizilerde uzun ara verdiysem karışabiliyor belki ama filmlerde çok zor bir durum bu... :A
Hafıza önemli şey işte, hafızan hatırlamaya yetiyorsa eğer, o zaman sorun yok. Tabii bunun için kafa biraz rahat olacak, sakin olacak, stressiz olacak. Bunlar da etkili oluyor biraz da. :D Yaz geç hafta sonları işte, yazarsın yavaş yavaş. :D Ben yorumu sadece buraya atmadığım için sıkıntı yaşamıyorum. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hafıza önemli şey işte, hafızan hatırlamaya yetiyorsa eğer, o zaman sorun yok. Tabii bunun için kafa biraz rahat olacak, sakin olacak, stressiz olacak. Bunlar da etkili oluyor biraz da. :D Yaz geç hafta sonları işte, yazarsın yavaş yavaş. :D Ben yorumu sadece buraya atmadığım için sıkıntı yaşamıyorum. :D
E tabi ki hafıza odaklanmalı ve rahat olmalı hatırlayabilmek için. Ben de doğuştan rahat olduğum için sorun olmuyor... :A Yazarız ya sıkıntı yok. Dediğim gibi çok geç bir döneme bırakmayacağım bu sene... :A Sen manyaksın kardeşim, çıldırmışsın, tabi sorun olmaz sana... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@The_Erinch dayım bu filmlerin bazılarını çoktan izledi ama konusuna yorum yapmadı. :D Don't Look Up izledi ya da izleyecek sanırım. Finch'i izlemişti diye hatırlıyorum. İki filmi de zaten izlemişti, etti sanırım dört film. Listede de yedi Netflix filmi var ve sinemayı da dahil edersek on filmi geçebilir. :D Sen de aktif bir şekilde dahil olmalısın etkinliğe. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Araf be kardeşim… Nasıl da kendisi gibi zamanında yorum yapmaları için teşvik etmiş insanları, sana helal olsun be adam. :A

pleased benedict cumberbatch GIF by BBC

@MEnes için Mayıs sonuna kadar da sürer :A

Aynen şuan ne desem yalan olur. İmkanlar ve zamanına göre izleme listemi oluştururum :A süresi az ve puanı iyi olup, türü bana hitap eden her filme el atarım :A Mart sonuna çok varmış. Haftada 1 filme el atsam en az 12 film daha olur :A
Yoook yok, öyle bir şey yok çıkar onu aklından... :A Oscar töreni Şubat sonunda. Biz de her zamanki gibi törenden 1 2 hafta sonra etkinliği bitiririz... :A @Sherlock
Yok yok, aman diyeyim Dosi hanım uzatma falan yok 350 yıl adaşımın da dediği ve umarım uygulayacağı gibi. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Normalde her oscar dönemi Mart Nisan ayında bile 10-12 filmi zor görüyordum, bu sezon başlangıcı 13 filmle açmışız. @bazinga bak gör gör :A
Oscar konularını önceden açtın, "hazır elim değmişken izleyeyim bari" dedin, o sayede oldu aslında. :D Yoksa film kulübünde üşengeçliğini unutmadık. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oscar konularını önceden açtın, "hazır elim değmişken izleyeyim bari" dedin, o sayede oldu aslında. :D Yoksa film kulübünde üşengeçliğini unutmadık. :D
Bence bu seneki filmler son geçen seneden daha iyi gibi, geçen sene neydi öyle bir tane film yoktu izlemeye değer :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Normalde her oscar dönemi Mart Nisan ayında bile 10-12 filmi zor görüyordum, bu sezon başlangıcı 13 filmle açmışız. @bazinga bak gör gör :A
Hey maaşallah! :A Sezonu Rekorla açmışsın :A @bazinga görünce ne oluyor?
------

Neden hep yorumları son güne, günlere bırakıyoruz, neden... :A
Öğrencilikten kalma alışkanlık sen ilk derse de son anda yetişiyormuşsun... :A Yoklama kağıdı vermekten müdürü illallah ettirmişsin...

Son düzenleme:
  • Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Hey maaşallah! :A Sezonu Rekorla açmışsın :A @bazinga görünce ne oluyor?
------

Öğrencilikten kalma alışkanlık sen ilk derse de son anda yetişiyormuşsun... :A Yoklama kağıdı vermekten müdürü illallah ettirmişsin...
Yok lan öğrencilikte ilk derste değil 3. dersin ortasında falan geliyordum... :A Lise zamanları böyleydi... Devamsızlık hesaplanırken hep yarım gün eklenirdi bizim hesabımıza... Heey gidi günler... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Yok lan öğrencilikte ilk derste değil 3. dersin ortasında falan geliyordum... :A Lise zamanları böyleydi... Devamsızlık hesaplanırken hep yarım gün eklenirdi bizim hesabımıza... Heey gidi günler... :A
Nasıl tahmin ama... Ya ilk iki ders sınavsa, ne halt yiyeceksin kendi benzerini başka sınıftan bulup sınava mı sokardın?... :A

• Güldürdün