NOW Misafir - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Umarım yanılırım ama dizi bence bir atak yapamayacak, hatta düşedebilir. Düşmese bile oranlarında sıçrama beklemiyorum, nedense pek ses getiremedi dizi. Umarım yanılırım, yarınki reytingleri merakla bekliyorum.
O kadar mı vasat. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Umarım yanılırım ama dizi bence bir atak yapamayacak, hatta düşedebilir. Düşmese bile oranlarında sıçrama beklemiyorum, nedense pek ses getiremedi dizi. Umarım yanılırım, yarınki reytingleri merakla bekliyorum.
İzlemedin galiba yani diziyle ilgili bir yorum göremiyorum. :A Atak yapacak bir bölüm değildi ama kendi çapında yine su gibi akıp geçti. İlk kez bir kötü karakter ön planda ve sıkmıyor.
------

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hayırlısı bakalım daha buradan silinmemiş. :A Bu arada fragman aşırı iyi, buradan güzel yükselebilir. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Koskoca Filiz Akın bile perşembeleri Misafir'de demek. :Z Böyle bir usta diziyi de Hazal'ı da beğeniyorsa her şey güzeldir. :bhr:

FEkKQwjXIAM1oau

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
YENİ BÖLÜM FRAGMANI - 3

------
Ya abi hayır hayır tamam iyi hoş ama millet ne olduysa bunu beğenmiyor ya. :A

Bu arada hayatımda gördüğüm en güzel sahnenin çekildiği mekanda çekilmesi... :bhr:

Telefon kadar aklı olmayan Selma... :A Selma'nın elma yiyerek merdivende oturduğu sahne geldi aklıma...

Bu mekanda Akrep'ten daha iyi sahne gelmez. :A

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Belki de görmek isteyeceğim en son şey, çok umutlanmıştım, çok sevmiştim ama olmadı... Bölümleri tamamlayacağım Allah'tan son 2 bölümü daha izlemedim. :Z

Umarım Hazal'ı da sezon ortasında yine bu tarz değerli bir dizide görebiliriz...
Sezon ortasında ben bir dizi yapacağını düşünmüyorum doğrusu Pera Palas var ve Benden Ne Olur var. Yeni sezonda başka bir şirketin yeni dizisinde yer alır. :A

Bende ilk bölümden sonra izlememiştim, birlikte izleriz kankacığım. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Sezon ortasında ben bir dizi yapacağını düşünmüyorum doğrusu Pera Palas var ve Benden Ne Olur var. Yeni sezonda başka bir şirketin yeni dizisinde yer alır. :A

Bende ilk bölümden sonra izlememiştim, birlikte izleriz kankacığım. :bhr:
Sen düşünmeyebilirsin bizler için yapacak! :Z

Ah kankacığım kınasam mı kutlasam mı bilemedim, neyse izleyelim çileli başımın çilesi gidince. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy