Sohbet & Muhabbet Konusu

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Millet rüyasında kadın görür, sen neler neler görüyorsun. :A

Valla yemin olsun bak, koca örümcekler, yilanlar, belki önümüzdeki gece timsah, artik bu isin sonu nereye gidiyor bilemiyorum. Pazar günü örümcekleri gördüm uyandim, uyumadim sonra korkudan bir daha görürüm diye. :F

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Valla yemin olsun bak, koca örümcekler, yilanlar, belki önümüzdeki gece timsah, artik bu isin sonu nereye gidiyor bilemiyorum. Pazar günü örümcekleri gördüm uyandim, uyumadim sonra korkudan bir daha görürüm diye. :F
Bence psikoloğa bir danış istersen, tabii her gün varsa böyle bir dert. Kabus üstüne kabus iyi değil. :A Kadın görmek de bazen tabii kabusa dönüşebilir, sonu iyi bitmiyor bazen ama olsun, en azından örümcek, yılan ya da timsah görmekten daha iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Bence psikoloğa bir danış istersen, tabii her gün varsa böyle bir dert. Kabus üstüne kabus iyi değil. :A Kadın görmek de bazen tabii kabusa dönüşebilir, sonu iyi bitmiyor bazen ama olsun, en azından örümcek, yılan ya da timsah görmekten daha iyi. :A

Yok hergün olmuyor, genelde ben hic rüya veya kabus görmem uzun süre. Ama son birkac gündür arka arkaya böyle hayvanlar görünce dikkatimi cekti. :D
Kadin erkek görsem yine iyi, en azindan insan der, kim diye merak ederim. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok hergün olmuyor, genelde ben hic rüya veya kabus görmem uzun süre. Ama son birkac gündür arka arkaya böyle hayvanlar görünce dikkatimi cekti. :D
Kadin erkek görsem yine iyi, en azindan insan der, kim diye merak ederim. :A
Belki uyku düzeni ya da spordan sonra yorgunluktan dolayı olabilir. :A Kadın görünce dediğim gibi, kötü bitebiliyor ya ayrılabiliyorsun, ya rüyan bölünüyor ya da cinsel içerikli bir rüya olabiliyor. Gerçi bunlar da genelde bilinçaltı olabiliyor. :A

• Güldürdün

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Belki uyku düzeni ya da spordan sonra yorgunluktan dolayı olabilir. :A Kadın görünce dediğim gibi, kötü bitebiliyor ya ayrılabiliyorsun, ya rüyan bölünüyor ya da cinsel içerikli bir rüya olabiliyor. Gerçi bunlar da genelde bilinçaltı olabiliyor. :A
En zorlu e ticaret sitesini mi seçmişim @Araf

• İlginç

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060

@The_Erinch izini bilmediği sulara giriyor. Kamerayı tutan @Yakamoz-Asi nasıl da heyecanlı bir şekilde kamerayı tutuyor. @Forumdash da onları uzaktan seyrediyor. :A
Sen napıyorsun leee peki bu durumda 🤪🤭
------

İsviçre'de sonuç olarak timsah yok, izlesen de olur, Türkiye'de de yok. @The_Erinch de zaten Avustralya'yı bilmediği için o sulara giriyor. :A
Ben senmiyim her gördüğüm suya girem.. Benim resifim belli. Ben Nemo yummm Nemooo 😅🤣🤭 @Yakamoz-Asi @Forumdash

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Ben işte @Yakamoz-Asi'nin çektiği videoyu izleyen adamım, yani o sahneni izleyen. :A

Nemo olsan daha kötü ya, direkt timsaha kurban gidersin. :A
Finding Nemo Smile GIF

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
@Cervantes nasılsın ?
Seni Star tv binasına girerken görmüşler😄😆🤭

Acaba starın yeni dizisinin başrolü sen mi olacaksın.
Gelsin 0.20 reytingler.😄😁😆😆🤣

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@Cervantes nasılsın ?
Seni Star tv binasına girerken görmüşler😄😆🤭

Acaba starın yeni dizisinin başrolü sen mi olacaksın.
Gelsin 0.20 reytingler.😄😁😆😆🤣
İyiyim , seni sormalı. :A
Star TV 'nin batmak üzere olduğu bilgisini alan @Dosi , kanalı satın alıp şahlandırmak istiyormuş . Bana da sen görüşmeye gider misin dedi , o yüzden gittim. :D Görüşmeler olumlu gidiyor , yani Zey TV 'ye kardeş kanal geliyor diyebiliriz. :A:A

• Harika
Reactions: STAR