Burak Deniz'den 2 Reklam Anlaşması!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,570
Puanı
1,060
BURAK.jpg

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz'den 2 reklam anlaşması!

Rol aldığı dizilerle ve karizmasıyla adından sıkça söz ettiren, son olarak Maraşlı dizisi ile seyirci karşısına çıkan ünlü oyuncu Burak Deniz global bir şampuan markasının reklam yüzü oldu. Aynı zamanda bir diş fırçası markasıyla da 6 aylık dijital reklam anlaşması yapan ünlü oyuncunun bu iki anlaşmadan toplam 2 milyon lira kazanacağı öğrenildi.

BURAK 2.jpg

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aşkımı ilan ettiğimi nasıl da anlamış ama bir detay daha var. :A

Kıvanç'a 20 milyon bile az. :bhr:
Burak 2 alıyorsa, zaten Kıvanç en az 20 almalı. :A Kıvanç, bu ülkenin Brad Pitt'i, net. Brad Pitt ve Kıvanç'ın görüntüsü, oyunculuğunun önüne geçiyor ama tabii oyunculuğu kötü anlamında söylemiyorum bunu. :A

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,570
Puanı
1,060
Burak 2 alıyorsa, zaten Kıvanç en az 20 almalı. :A Kıvanç, bu ülkenin Brad Pitt'i, net. Brad Pitt ve Kıvanç'ın görüntüsü, oyunculuğunun önüne geçiyor ama tabii oyunculuğu kötü anlamında söylemiyorum bunu. :A
Dediklerinin hepsine harfiyen katılıyorum. :A

Burak'ı nasıl buluyorsun? :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Dediklerinin hepsine harfiyen katılıyorum. :A

Burak'ı nasıl buluyorsun? :bhr:
Kaçak'ta izlemiştim ilk olarak, karakteri çok silikti böyle ama tepkileri güldürüyordu. Sonra Medcezir'de görmüşümdür belki ama tam hatırlamıyorum. Son olarak Yarım Kalan Aşklar'da izledim, iyiydi. Bu dizisinde de ilginç tepkileri vardı ama karakterine renk katıyordu. :A Hani böyle şaşırmış, ortama yabancı duran bir karakter olur ya, o tarz bir karakter uyuyor. :D

Burak Deniz kısacası kendisini daha fazla geliştirmeli, daha fazla kaliteli yapımlarda rol almalı. Sonuç olarak Kıvanç Tatlıtuğ da zirvesini 30'lu yaşlarının sonlarına doğru göstermeye başladı. Ezel'le başladı, Kuzey Güney zirvesiydi, sonrası geldi zaten. Ezel'den öncesi de var tabii de, Ezel'le birlikte oyunculuğuyla ön plana çıkmaya başladı. Eski dizilerinde hep eleştirilirdi oysa ama özellikle Kuzey Güney'le kendini net bir şekilde göstermeye başladı. Kuzey Güney'de doğal oyunculuğuyla ön plana çıktı.

• Beğendim
Reactions: serhatt