Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    14

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total ve ABC1'de 'Destan', AB'de 'Masumlar Apartmanı' zirvede!
  • ATV'nin yeni dizisi 'Destan' reytinglere iddialı bir giriş yaparak iki grupta zirveyi alırken AB'de ise rakiplerinin gerisinde kalıp 4. oldu.
  • 'Masumlar Apartmanı' dikkat çekici bir düşüşe geçerek iki gruptaki zirve koltuğunu kaptırdı.
  • 'Evlilik Hakkında Her Şey' günü düşüşle kapatsa da üst sıralarda yer aldı.
  • 'Sana Söz' yine gerilerde kalırken 'Yalancı' ise final bölümüyle günün yükselen tek dizisi oldu.

screenshot-1-gLUD.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Destan tam da SAK gibi başlamış. :A Yüksek başlayacağını düşünüyordum ama bu kadarını düşünmemiştim. Ortiler yüksek başlayıp sonradan batırıyor bakalım bunda da öyle olacak mı. :A

Konudaki taraflı yoruma güldüm. :F Masumlar Apartmanı dikkat çekici düşmüş, Evlilik Hakkında Her Şey de büyük düşüş yaşamasına rağmen üst sırada yer almış. :F :F

• Güldürdün
Reactions: cookies and Yiğitt

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Destan-ın bu kadar yüksek açılış yapacağını bence ne kanal, ne de yapımcı hayal etmiyordu. Amma dizi salı gününün çok boş olmasının bir kez daha kanıtladı. Tebrikler, ilk bölümde total-de 9 almak çok büyük başarı. Bakalım koruya bilecek mi reytinglerini. (tekrarları çok yüksek gitmemiş, bu ayrı bi konu)

Masumlar Apartmanı senaryodaki sıkıntılar nedeniyle ve yeni rakiple erimeye devam ediyor. Eğer Destan biraz daha yükselirse, totalde 4-lere, yaza doğru ise 3-lere kadar inecektir. Konuları aşırı uzatma, senaryoda hiçbir gelişme olmaması sonucu tüm izleyici kaçıyor. Resmen geçen sezonun ortasından bu yana hep aynı konular. Bir kere anlamadılar ki, Gülben ve Safiye için izliyor herkes, ve onların iyileştiği bölümleri izlemek istiyor izleyici. Hep o tarz bölümlerde reytingler yükseliyordu. Ama bu sezon Gülbenin kınası, istemesi dışında hiçbirşey olmadı. Han ve onun saçma aşk olaylarını kimse sevmiyor ama senarist o konuları merkeze getirmeye çalışıyor. Bu reytingler zaten bu sıkıcı ve boş senaryo için güzel cevap. Şimdiden sonra nasıl toparlayacaklar merak ediyorum.

EHHŞ de baya etkilenmiş. Zaten fazla iddialı bir iş değil.

Didem 2 bandının üzerine çıkmış sonunda. Gelinim Mutfakta geçen hafta Lerzan Mutlu ile baya iyi gidiyordu, bu haftaki sunucu Ezgi Sertel-in enerjisi programla uyuşmadı. İyi gitmiyor reytinglerde de.

• Beğendim
Reactions: Klaus

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hahahahahahaha Kırmızı Oda'yla dalga geçen tayfaya Masumlar'ın çökmesi şoku. :F Maç 90 dakika demiştik ve daha ilk haftadan böyle oluyorsa daha çok eğleneceğiz. :kiki: Demek ki Aslıhan Gürbüz'ü bırak, Angelina Jolie bile gelse senaryosu iyi olmayan işi kur-ta-ra-maz. Oysa Onur Güvenatam da geçen seneki röpörtajında bunu söylemişti ama bu dizinin reyting telaşında unutuldu mu ne. :A

Malum dizinin 1. olması üzücü ve şaşırtıcı. Tutacağını düşünsem bile bu kadar yüksek bir açılış beklemiyordum. ATV rahmetli EDHO'dan sonra yine salıyı parselleyecek gibi görünüyor ama maalesef bu süreçte bizim de sinirlerimiz bol bol bozulacak.ss

EHHŞ yine düşmüş reytingleri niyeyse çok dengesiz gidiyor. :( Gerçi 4-5 bandı da gayet iyi ama asıl hakkı üç grupta da zirve. Reklamsız yayın bu diziye hiç yaramıyor o yüzden her hafta başka stratejiyle yayınlamayı bırakıp normal düzene dönmeleri lazım.

Yalancı'nın giderayak yükselmesi ilginç. Sana Söz de eh iştelik performansını sürdürüyor ama ömrü pek uzun olmayacak gibi.
------

Destan tam da SAK gibi başlamış. :A Yüksek başlayacağını düşünüyordum ama bu kadarını düşünmemiştim. Ortiler yüksek başlayıp sonradan batırıyor bakalım bunda da öyle olacak mı. :A

Konudaki taraflı yoruma güldüm. :F Masumlar Apartmanı dikkat çekici düşmüş, Evlilik Hakkında Her Şey de büyük düşüş yaşamasına rağmen üst sırada yer almış. :F :F
Çünkü o dizilerden biri geçen sezonun en çok izlenen işlerindendi ve daha geçen haftaya kadar üç grupta da zirvedeydi üstelik kadroya da iddialı bir isim dahil oldu. Oysa diğeri zaten zirveyi hiç almamış, kendi yağında kavrulan bir işti doğal olarak yorum da farklı olacak. :A

• Beğendim
Reactions: titreyenadam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Destan' dizisinin reytinglerine hiç şaşırmadım, hatta AB grubunda düşük gitmesine şaşırdım. Aşırı tanıtımı yapıldı bu bir etken. İkinci olarak salı günü bomboştu. EDHO yokluğuyla salı günü ATV'nin yayınladığı filmler bile 4-5 reyting alıyordu. Yeni ve iddialı işin de böyle alması sürpriz olmadı yani. Kocaman tebrikler, tanıtımları gerçekten başarılı ve dikkat çekiciydi.

'Masumlar Apartmanı' geçen sezonki başarısını sürdüremedi maalesef, İnci'nin gidişi ve senaryodaki tekrarlar buna etken oldu. Ben diziyi hala severek izliyorum, senaryoda iyileştirme yapılması lazım ki birkaç adım atılmaya başlandı. Her türlü sezonu çıkaracak oranları var, bize de sezon sonuna kadar keyifle izlemesi kalıyor.

'Evlilik Hakkında Her Şey' bir hafta yükseliyor, bir hafta düşüyor. Oranları pek dengeli değil ama çok rahat sezonu çıkaracak oranları var. Tabi biraz dengeli oranlarda olsa güzel olur.

'Yalancı' bence güzel bir işti, ağır havası ama kaliteli atmosferiyle dikkat çekiyordu. Keşke daha uzun soluklu olabilseydi. Tüm ekibin yolu açık olsun...

'Sana Söz' oranları kötü, yeni yıla kadar yayına devam eder gibi görünüyor. Kanal daha iddialı işler hazırlasa keşke.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Destan'ın böyle yüksek başlamasında Müge Anlı ve Esra Erol'un payı büyük. İkiside programın sonunda diziyi güzel tanıttılar zaten diziden sonra ikinci ve üçüncü sırada yer almışlar.

Sana Söz kötü düşmüş. Star TV'de olduğundan hemen bitmez ama ömrü uzun olmayacak fazla gibi.

Masumlar Apartmanı etkilenmiş yeni diziden özellikle TOTAL'de 5. sıraya düşmüş ama tabi oranları gayet iyi.

• Güldürdün
Reactions: Angelica