2021 En Favori Üye 2021 | Final | Dosi vs Tolstoyevski

En Favori Üye 2021 Kazananı Kim Olsun?

• Dosi

Oy: 15 50.0%
  • Tolstoyevski

Oy: 15 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
111,369
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2021'de sıra Final oylamasında. Birinciyi siz belirleyeceksiniz.

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.

- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.

- Eşitlik durumunda yapılan etikette eşitlik bozulmazsa önceki tur oylamasına bakılmadan aynı oy oranında olan kişiler birlikte kazanacaktır .

*Anket süreleri 2 gündür.

Beklenen final gelmiş. :A

İkisi de çok sevdiğim isimler, forumun son bir yılına da damga vurmuş isimler. Benim gözümde iki isim de kazanmıştır, ikisi de yıla damgasını vurmuştur. Geçen yıl Dosi'yi en favori üye yapmıştık, bu yıl da @Tolstoyevski olsun diye oyum ona gidiyor. Hak eden kazansın demeyeceğim, ikiniz de hak ettiniz zaten. Bol şans. :bhr:

En sevdiğim ve çıkmasını beklediğim iki üye finale çıktı ve oyumuzu da kullandık. Hayırlı olsun. :A

• Harika
Reactions: Dosi
Benim oyumla skor belliydi sen benden sonra geldin değişim oldu salak mı sandın beni :A
Edit ettim. Skor belirtme 😡
------

Tamam bu durum hadi neyse de ikinizin forumu ele geçirmesine ne diyelim... 2 sene arka arkaya finale çıkarak arka plandan yürüttüğüm master planımı niye açık ediyorsunuz... @Tolstoyevski
Yok geçen sefer Sherlock finaldeydi. Çok belli etmedik aslında gerçi o da senin planın parçasıydı :A

Son düzenleme:
Geçen sezon kazanan @Dosi ise bu sezon @Tolstoyevski kazansın diyorum. İkisini de sevmem ikisi de nasıl finale kaldı anlamıyorum zevksizlik resmen. :bilmem:
kazanandı zaten bu kez bu kazansın gibi oylamalar artı skor belli olurken şuna oy verdim eşitlik olsun diye söylenen mesajlara sinir oluyorum 😡 ikiside haketmedi ama kötünün iyisi @Tolstoyevski veya ikiside hak etti, tercihim Tolstoyevski oldu desen ses etmem :A
------

Sana oy vermedim diye sinir oldun dimi cadı karı:A
Yani beklemezdim senden evet :A

kazanandı zaten bu kez bu kazansın gibi oylamalar artı skor belli olurken şuna oy verdim eşitlik olsun diye söylenen mesajlara sinir oluyorum 😡 ikiside haketmedi ama kötünün iyisi @Tolstoyevski veya ikiside hak etti, tercihim Tolstoyevski oldu desen ses etmem :A
------

Yani beklemezdim senden evet :A
İkiniz de hak etmediniz naptiniz be forum için boş çene:A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94