1 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Çok Güzel Hareketler 2 | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Bu düşüş gelecek haftanın habercisiymiş işte, sağlık olsun diyelim. :A
Yeni bir dizi başladı, bir zahmet :A ayrıca dediğim gibi 3 reyting düşme lüksü var :A 5 ve üstü oldukça sıkıntı yok. 5. Sezonunda olan bir dizinin reytingine çok laf etmemek gerekir :A
Haftaya Uyanış diziside gelecek. Üç Kuruş diziside yükselir.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Üç kuruş'un bu reytingleri alması çok normal , İçerde , Çukur dan kaynaklı pr la 1. Bölümün izleneceği belliydi. Asıl bundan sonraki bölümlerdeki reytingleri önemli.

Yasak Elmada her yıl kötü başlayıp 8 lere çıkmayı başarıyor. Gerçekten büyük bir başarı. Ben hiç izlemedim ama bunu her dizi yakalayamaz.

Haftaya da Alparslan geliyor. Güzel bir reyting savaşı başlıyor diyebiliriz. 1 aya kadar Kaderimin Oyunu da geldi mi savaş da büyüyecektir.

Özlemişim böyle güzel reyting savaşlarını. Umarım artık dizilerin 2-3 reytingini değil de yüksek reyting alan dizilerin acaba bu hafta hangisi 1. Olacak konusunu konuşuruz.

Haftaya iyi başladık. Herkese iyi haftalar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni bir dizi başladı, bir zahmet :A ayrıca dediğim gibi 3 reyting düşme lüksü var :A 5 ve üstü oldukça sıkıntı yok. 5. Sezonunda olan bir dizinin reytingine çok laf etmemek gerekir :A
Haftaya Uyanış diziside gelecek. Üç Kuruş diziside yükselir.
Her türlü sezonu çıkarır zaten, reytingini tartışmamız anlamsız ama yorum yapmak hakkımız. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,781
Puanı
1,061
Üç kuruş total ve abc1 de en iyisi olmuş ama Ab de dipte yani artık @Forumdash ın ay yapımı totoş oldu:F @serhatt @Dosi @Özgür @The_Erinch
FDK-X7DXoAQCI4e.jpeg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,103
Puanı
1,060
Yasak Elma tayfası çok güçlü. Baş edemezsin. @serhatt tek başına herkese bedel :A
Çok haklısın canım, imzamı atıyorum bu yazdıklarına. :bhr:

Herkes yorum yapmak da serbest fakat doğru düzgün yorum yapın, asılsız yorumlarla saçmalamayın ki bizlerde ağız payı vermekle vakit kaybetmeyelim. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Çok haklısın canım, imzamı atıyorum bu yazdıklarına. :bhr:

Herkes yorum yapmak da serbest fakat doğru düzgün yorum yapın, asılsız yorumlarla saçmalamayın ki bizlerde ağız payı vermekle vakit kaybetmeyelim. :Z
Dün evde yoktum bakmamıştım. Şimdi açtım. Bakalım dizide neler olmuş :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,103
Puanı
1,060