🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ne olmuş ? Bastonlarını mı kaybetmiş ? :A Yoksa kulübün sağlık ekibini illallah mı etmiş?
1632686540410.png

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Geçen seneki maçın videosu 23 dakika sürmüştü ve muhtemelen en iyi tepki videosuydu. Şu maçta (son gol hariç başka pozisyon izlemedim) öyle bir hikaye var ki 30 dakikayı bile geçebilirdi video. Hakeme hakaretler yağdırması, 1. gole tepki verememesi, Muslera, kaçan penaltı, son saniye golü, Diagne, Rizespor'dan alınan intikam vs. Bir sürü olay.

Şu an tek beklentim Mümtaz Reis'in "yarın çok yakınımın düğünü var, o yüzden GS maçını izleyemeyeceğim" lafının dümen olması ve süpriz bir şekilde tepki videosunun kanala yüklenmesi.

• Beğendim

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,297
Puanı
1,060
Geçen seneki maçın videosu 23 dakika sürmüştü ve muhtemelen en iyi tepki videosuydu. Şu maçta (son gol hariç başka pozisyon izlemedim) öyle bir hikaye var ki 30 dakikayı bile geçebilirdi video. Hakeme hakaretler yağdırması, 1. gole tepki verememesi, Muslera, kaçan penaltı, son saniye golü, Diagne, Rizespor'dan alınan intikam vs. Bir sürü olay.

Şu an tek beklentim Mümtaz Reis'in "yarın çok yakınımın düğünü var, o yüzden GS maçını izleyemeyeceğim" lafının dümen olması ve süpriz bir şekilde tepki videosunun kanala yüklenmesi.
Yalan olacağı aklıma gelmedi, konduramadım ama olabilir de.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yalan olacağı aklıma gelmedi, konduramadım ama olabilir de.
Kendisini sevenlere "derbiler hariç en çok hangi maçın videosunu bekliyorsunuz" diye sorulsa büyük oranda "Rizespor maçı" cevabı verilir bence. O yüzden ters köşe yapabilirler, yapmalarını istiyorum. Ama bunun ihtimali %1 bile değildir belki de. :(

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sacha Boey... Çok şükür Falcao'dan kurtulduk diye sevinenlere adeta ibret olsun diye gönderilmiş son cam adam... Neyse ki maliyeti düşük, zarar etmiyoruz ama daha bu genç yaşta bu kadar sürekli sakat olması biraz sıkmaya başladı. Potansiyeli yüksek ama ne yazık ki kronik sakat bir isim...

414404.jpg

• Sinir Bozucu
Reactions: Maskeli Fedai

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sacha Boey... Çok şükür Falcao'dan kurtulduk diye sevinenlere adeta ibret olsun diye gönderilmiş son cam adam... Neyse ki maliyeti düşük, zarar etmiyoruz ama daha bu genç yaşta bu kadar sürekli sakat olması biraz sıkmaya başladı. Potansiyeli yüksek ama ne yazık ki kronik sakat bir isim...

414404.jpg
Bu adamı Marsilya maçında izledim sakat olmasa bence çok iyi duruyor.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Rayo Vallecano formasıyla Barcelona karşısında takımın tek golünü atıp takımının üç puan kazanmasını sağlayan ve Barcelona teknik direktörü Ronald Koeman'ın kovulmasına neden olan futbolcu kimdir?

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.
O maç tuzu biberi oldu zaten belliydi gideceği. Xavi gelse güzel olur. Katarda başarılıymış.