BBC Culture, En İyi 100 Diziyi Seçti!

Yeter artık yeter. şu diziyi The Leftovers (2014-2017) forumda tek ben izlediğim için artık bir onur nişanı filan hak ediyorum. @bazinga

• Güldürdün
Reactions: bazinga
The Office'in UK versiyonu 9. iken US versiyonu 39. sırada. Bu bile listenin saçmalığını anlatmaya yeter. :A
BBC Culture diyor yalnız, haliyle UK versiyonu daha yukarılarda olur. :D Fleabag iyi bir dizi ama o da listenin en üst sıralarında mesela, hak ediyor mu, bence o kadar üstleri hak etmiyor. :A Avrupa anlamında demek ki UK versiyonu da popüler ama bizim ülkede US versiyonu popüler. :D

Popüleriten uzak ben.... Sadece 7 tanesini izlemişim..
The Walking Dead listede göremedim?

Curb your 21.sıradaysa Seinfeld olsa ilk 5'te olurmuş takdir ettim listeyi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Mesajın bütününe katılıyorum Utku beyciğim, The Wire’ı ben de tahmin etmiştim. :A Hak ediyor da zaten ne diziydi be…

Bu diziyi acilen aradan çıkarmalıyız artık, kısa kısa bölüm süreleri zaten çözeriz. :A
Çözelim Şerlok beyciğim.. @MEnes ile @Maskeli Fedai Netflix'in kalamar oyunu ile uğraşırken biz HBO kalitesinden şaşmayalım...

Friends'siz Top 100 listesi garip geldi. Dizi, Dünya genelinde en bilinen televizyon yapımı olabilir.

• Beğendim
Reactions: Doğan
Oz, Six Feet Under bitirmiş birisi için de ağır gelir mi? :A
Ağir çünkü bu dizi felsefe ve fantastik yada utopik bi anlatımı var :X Oz hapishane dizisi, 6FU salt aile draması. Konusunu okuyup fragmanını izlersen ne demek istediğimi anlarsın.

• Güldürdün
Reactions: Araf
Ağir çünkü bu dizi felsefe ve fantastik yada utopik bi anlatımı var :X Oz hapishane dizisi, 6FU salt aile draması. Konusunu okuyup fragmanını izlersen ne demek istediğimi anlarsın.
Şakasına dedim zaten, dizinin adını defalarca duydum ve izlenecekler listemde yer alıyordu zaten. :D Bu bahsettiğim iki dizi de yorucu ama öyle beyin yakan tarzda değil tabii. :A Sessiz sessiz izleyip geçecektim oysa, neyse belki aylar sonra izlemişimdir diyelim. :A Bu arada Brenda'nın komşusu ve kısa süreliğine de sevgilisi olan Joe başroldeydi, Justin Theroux. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
Şakasına dedim zaten, dizinin adını defalarca duydum ve izlenecekler listemde yer alıyordu zaten. :D Bu bahsettiğim iki dizi de yorucu ama öyle beyin yakan tarzda değil tabii. :A Sessiz sessiz izleyip geçecektim oysa, neyse belki aylar sonra izlemişimdir diyelim. :A Bu arada Brenda'nın komşusu ve kısa süreliğine de sevgilisi olan Joe başroldeydi, Justin Theroux. :A
Ama bu dizide best best olmuş :A Bi ara avatar da yapmiştim :A

• Güldürdün
Reactions: Araf