Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Fındık İşi (TV'de İlk) | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.110338

Camdaki Kız tüm gruplarda zirvede!

screenshot-1-5oFI.jpg

reyting-son-2-jpg.110339

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Camdaki Kız istikrarlı şekilde yükselmeye devam ediyor. Dün ilk 1 saatinin izledim. Gerçekten hakediyor. Şu an ekrandaki senaryo olarak en az saçmalık olan dizi bence. :A
Ama şu Hayri çok eğrinti duruyor. O olay yan hikaye gibi birşey.
Bence gidişata göre kitapdan tamamen uzaklaşabilirler. Çünkü izleyiciler Hayriyi sevmedi amma kitapda esas hikaye orada.

Barbaroslar her hafta düşüyor. Bu şekilde devam ederse maliyeti çok olduğu için yılbaşı öncesi bitirirler.

Çukurova sezon boyunca 5-6 Total ile günü kurtarır gibi. :A AB ama gerçek reytinglerini gösteriyor. :A

@denizz19 bugün 2. sayfa reytinglerini ekleye bilirmisin rica etsem? çünkü bu best model olayları nasıl etki etmiş merak ediyorum. Ve 1 başka güzel ilk 100'e giriyormu? :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ve Camdaki Kız sezonun 10 reytingi geçen ilk dizisi. :Z Ne yalan söyleyeyim bunu ilk yapanın TRT ve ATV projelerinden biri olmamasına sevindim. :A İçerikten bağımsız olarak fragmanları o kadar ilgi çekici hazırlıyorlar ki insanın izleyesi geliyor ve bir türlü kopamıyor yani bu ilgiyi anlayabiliyorum. :A

Barbaroslar sezonun en büyük hüsranı. Başlamadan önce herkes ortalığı yıkacağından emindi ama anca 5-6 reytingle yetiniyor. Yanlış (yönetmen ve senaristler pek beğenilmiyordu) ekiple yola çıkmanın bedelini hafife almamak lazım.

Misafir ve BZÇ arasında güzel bir yarış olabilir bakalım FOX iki sene önceki gibi şimdi de yine perşembe günü ATV'yi yenebilecek mi. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies