Dünyaca Ünlü Oyuncu Monica Bellucci, Türkiye'ye Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,374
Puanı
1,061
kapak_132128.jpg

Dünyaca ünlü İtalyan oyuncu Monica Bellucci Türkiye'ye geliyor!

Yunan asıllı soprano Maria Callas'ın hayatını konu alan ve Tom Volf tarafından kaleme alınan ‘Maria Callas: Mektuplar ve Anılar’ adlı tiyatro oyunu, 14 Aralık Salı akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi'nde izleyici karşısına çıkacak. Belluci'nin sadece oyunculuğuyla değil sesiyle de büyük beğeni topladığı etkinliğin biletleri satışa çıktı.

Biletlere şuradan ulaşabilirsiniz: https://www.passo.com.tr/en/event/m...tuplar-ve-anilar-tiyatro-bileti-passo/2286323

FBlfjacWEAQ-2ub

• Harika
Reactions: Gizmen
Gelmesine sebep olan iş = Tiyatro :)
------

Bu arada bilet fiyatları da arşa çıkmış sanattan yine sadece kaymak tabaka faydalanacak yani. :A

FBmNQZcWYAATfkk

• İlginç
Reactions: Gerekli24
Protokol biletleri ne öyle az arkadan izlesen de aynı şeyi göreceksin, 2000 liraya yakın para asla verilmez. :A Gerçi diğerleri de zenginlere pek koymaz ama çok fena.

@MasacRE @MEnes de gelsinler mi sayın Gs'li dostum..

1 kg da zeytin alıyorum kütükler için sayın Gs’li dostum, kıtlarırız beraber… @MasacRE @MEnes
Yine mi bu tüyler ürpertici muhabbet... İki dakika boş bırakmaya gelmiyorsunuz... :A
Bırakın şimdi zeytini bombayı da, bu kadının gençliğine yetişemememiz çok üzücü. Şu yaşlarda gelmiş olsa 1950 tl'den protokol biletimi almıştım bile...

a116ff6728d17761809e688f9758e702.jpg

Forum İstatistikleri

Konular
171,834
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija