Buse Orcan 'Gönül Dağı'nda! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
buse.jpg

Buse Orcan 'Gönül Dağı'nda!

Yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in, yönetmenliğini Yahya Samanca'nın üstlendiği, başrollerini; Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk'ün paylaştığı dizinin kadrosuna Buse Orcan dahil oldu.

2018 Best Model Of Turkey Yarışması 2.’si olan ve Miss Turkey 2021'de de yer alan Orcan, dizide Ramazan'ın karşısına (Süvarioğlu) tesadüfen çıkan Asya karakterine hayat verecek.

'Gönül Dağı' yeni bölümleri ile her cumartesi 20.00'de TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Her Miss Turkey ve Best Model yarışmacısı da oyuncu olmasın ya, gerçi iyileri çıkıyor aradan ama. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Asuman’la yaşadığı üzücü ayrılığın ardından kendisini bir türlü toparlayamayan oğulları Ramazan’a, “Mezarcı İlyas”ın kızı Asya’yı istemeye karar veren Ağıtçı Muammer ve Günşıl, 36. Bölümde bu konuda harekete geçecekler. Ramazan bu olaya nasıl bakacak? Mezarcı İlyas’ın oğlu Hamdi kardeşiyle ilgili bu konuya nasıl yaklaşacak? Asya’nın ve babasının bu konudaki kararı ne olacak?
cwgtq4b.

cbie450.

Ramazan'imi ellemeyin :bağır: Asuman'i var onun. :bilmem: :love1:
Ramazan için Asuman bitmiştir, sildi attı :( Ayrıca bu kız instadaki bir fotosunda biraz asumana benziyor grip bir şekilde
@emreemreu

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Asuman’la yaşadığı üzücü ayrılığın ardından kendisini bir türlü toparlayamayan oğulları Ramazan’a, “Mezarcı İlyas”ın kızı Asya’yı istemeye karar veren Ağıtçı Muammer ve Günşıl, 36. Bölümde bu konuda harekete geçecekler. Ramazan bu olaya nasıl bakacak? Mezarcı İlyas’ın oğlu Hamdi kardeşiyle ilgili bu konuya nasıl yaklaşacak? Asya’nın ve babasının bu konudaki kararı ne olacak?
cwgtq4b.

cbie450.

@emreemreu

Valla bana böyle kiz ile gelecekler, hemen evlenirim. Ama Ramazan evlenmez gibi. :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
cwgtq4b.

cbie450.

@emreemreu
Tam benim dizimdeki müfettiş karakterine uygun

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy