Üç Kuruş - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1632761623384.png

Üç Kuruş'un tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk'ün oturduğu, senaryosunu Damla Serim ile Murat Uyurkulak'ın kaleme aldığı dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Pazartesi akşamları izleyici ile buluşacak olan dizinin kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğullar, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit yer alıyor.

Öte yandan dizinin genel hikayesi ise kısaca şöyle:
Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.
Üç Kuruş, Ekim'de Show TV'de!

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Uraz gerçekten çok çirkin olmuş.

Tanıtım manalı epey, ilgi çeker.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Baş rollerin tiplerine çok güldüm. Özellikle Uğur Yıldıran'a çok güldüm. Tam bir teaser videosu olmuş. Detaylı fragmanı merakla bekliyorum. Pazartesi gecemiz boş duruyor öyle.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğullar, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Kös, Civan Canova, Ercan Kesal Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit yer alıyor.

Öte yandan dizinin genel hikayesi ise kısaca şöyle:
Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.
Resmen bir ilk, yakında her pazartesi ne. :A Tanıtım eh de 1 dakika sadece yürüyen insanlar sıktı ama dikkatimi de çekti. :A
Tanıtıma bayıldım Uraz harika görünüyor Ekinde öyle :Z
Aynı Çukur gibi bir teaser olmuş
geniş kadro burda yazıyor
Baş rollerin tiplerine çok güldüm. Özellikle Uğur Yıldıran'a çok güldüm. Tam bir teaser videosu olmuş. Detaylı fragmanı merakla bekliyorum. Pazartesi gecemiz boş duruyor öyle.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ercan Kesal mı :eek: Uğur Yıldıran da İçerde ve Çukur'da oynamıştı ama bu bayağı sürpriz oldu.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Edis'in sarışın halinden daha kötüsünü de görecekmiş bu gözler, çirkin ördek yavrusuna dönmüş Uraz :A

Nesrin'de salon kadını çizgisinden Cennet Mahallesi - Pembe imajına geçmez inşallah :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Edis'in sarışın halinden daha kötüsünü de görecekmiş bu gözler, çirkin ördek yavrusuna dönmüş Uraz :A

Nesrin'de salon kadını çizgisinden Cennet Mahallesi - Pembe imajına geçmez inşallah :A

Mafya kızı olacak Şahika gibi olabilir :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Konu ve hikaye ilgi çekici, kadro inanılmaz. Özellikle Ercan Kesal büyük sürpriz oldu, Çukur sonrası televizyona dizi yapmayacak diye biliyordum ben de ama ikna etmişler demek ki. Çukur'daki kadar ekran süresi yüksek, baskın bir karakteri olmayacaktır bence ama ekranda kısacık gözükmesi bile yeterli...

Onun dışında Çukur'un ilk tanıtımına çok benziyor ki bu mantıklı ve anlaşılabilir bir tercih. Zaten hikaye yine belli bir mahalle ekseninde geçecek belli ki, Çukur gibi bir fenomen yaratabilecekler mi göreceğiz...

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Çukurun roman versiyonu diyebilirim.Çukurun yerine gelmiş gibi
------

Show tv bu tazr dizileri yapmayı sever

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yine ne kadro toplamışlar be arkadaş... Hikaye ve müzikler yine ilgi çekici... Ana ikili iyi işlenecek ve büyük ihtimal yan karakterlerden bazıları da yine Çukur gibi baya derinine inilecek şekilde tasarlanmıştır. Bakalım detaylı fragman nasıl olacak.