'Sadakatsiz'in Yeni Sezona Başlama Tarihi Ertelendi! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yoğun olmasaydım takip ederdim belki ama mümkün değil izlemem. Geçen sezonun son bölümlerini de izlememiştim zaten. İzlemeye devam edecek olan var mı ki aramızda? :A
Bende son bölümleri zaten sıkılarak izlemiştim sırf sezonu tamamlamak için, ama bu sezon aynı hatayı yapmayıp Kanunsuz Topraklar izleyeceğim. :Z

• İlginç
Reactions: kerem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yoğun olmasaydım takip ederdim belki ama mümkün değil izlemem. Geçen sezonun son bölümlerini de izlememiştim zaten. İzlemeye devam edecek olan var mı ki aramızda? :A
Ben biraz bakınırım belki, batık hikayeyi toparlama olasılıkları var miniminnacık olsa da. :A Neyse, Medyapım'ın 12+ alarak bu sezonun zirvesi olacak işi belli. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben biraz bakınırım belki, batık hikayeyi toparlama olasılıkları var miniminnacık olsa da. :A Neyse, Medyapım'ın 12+ alarak bu sezonun zirvesi olacak işi belli. :Z
Orijinal hikayenin bittiği ve dizinin dünyasını kuran senaristlerin ayrıldığını unuttun sanırım ondan bu miniminnacık ihtimali veriyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Gerçekleri söylemekten niye sıkılayım? :A 30 Eylül Perşembe sabahı görüşelim. :Z
Barbaroslar için 25 reyting diyordun, ilk bölümden de en az 10+ düşünerek söylemiş olman lazım yani patlamış oldun. :Z 30 Eylül sabahı 10-12+ dediğin bu dizi de 3'le açsın da gör sen. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bende son bölümleri zaten sıkılarak izlemiştim sırf sezonu tamamlamak için, ama bu sezon aynı hatayı yapmayıp Kanunsuz Topraklar izleyeceğim. :Z
O dizinin senaryosu çok klişeydi ama. Onun yerine Hanımın Çiftliği'ni izlemeni tavsiye ederim. Yapımcı, senaristi aynı çünkü. :A

Tam da üstüne bastın. Mahkum bomba gibi geliyor. :Z

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl