Zey TV FF VMYM 2021 Finali - Zey TV 🍒 ⏱ 10 Fidan Bağışı Yapıldı 🌱

Bu Sezon Var Mısın Yok Musun Yarışmasına Puanınız Nedir?

• 5 ( çok iyi )

• 4 (güzel )

• 3 (fena değil)

• 2 (eh işte)

• 1 ( kötü)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bugünün en büyük sürprizi, sonuç her ne olursa olsun 10 fidan bağışı yapmamıza karar vermemiz oldu.

@Dosi ve @Tolstoyevski ortaklığında Zey TV adına, geçtiğimiz aylardaki orman yangınlarına belki karınca misali de olsa katkıda bulunmak istedik. Yarışmamız sadece işin farkındalık kısmıydı ve oldukça da keyifli bir bağış programı yürütmüş olduk.

Bu sebeple an itibariyle TEMA Vakfına Muğla'daki yangınlara karşın tahrip olmuş ormanları ağaçlandırma çalışmaları adına karınca kararınca 10 fidan bağışı yapmış bulunuyoruz. :Z

Farkındalık amacıyla yürüttüğümüz bu kampanyanın bir nebze faydalı olması ve ormanlarımıza destek olmasını temenni ediyoruz. Mutlu ve yeşil yarınlara hep birlikte sağlıcakla olmak dileğiyle :Z

Ekli dosyayı görüntüle 109265

@Tolstoyevski @Dosi Emeğinize,düşüncenize sağlık çok muazzam düşünülmüş 🤗

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Dosi

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bu hareket ayakta alkışlanır @Dosi @Tolstoyevski helal olsun.
Toronto Raptors Applause GIF by MOODMAN

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ee yarışmanın olmazsa olmazı olan yarışmacısı benim. Yokluğum tabii ki hissedilir . @EmreCan :A Şaka bir yana sizin 2 TL kazandığınız eğlence anını ben de kaçırmak istemezdim. :A
Moralim bozuldu dün ama geçti :A
Ben en baştan hep 1 TL alıp rekor kırmak istiyorum demiştim. Demez olaydım. Dileğim gerçek oldu :A @Tolstoyevski