Bu Konuda 2012 Öncesinde Gibi Davranıyoruz

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
2012 öncesinde oldugumuz icin evet, o seneler tutkunuydum. :A
TV2 cok az tekrarini verdi, iyi denk gelmissin. :D
Evet kışın vardı tekrarı ha bir de Kanal D ve Star daki tekrarlarına da baktım :)
Bu arada ben de 2008 yılındayım Mayıs ayındayım Yol Arkadaşım dizisi var ekranlarda onu izliyorum:bhr:

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Evet kışın vardı tekrarı ha bir de Kanal D ve Star daki tekrarlarına da baktım :)
Bu arada ben de 2008 yılındayım Mayıs ayındayım Yol Arkadaşım dizisi var ekranlarda onu izliyorum:bhr:

Güzel dizi o da. Hatta yanilmiyorsam Asi dizisini yapan yapimci sirket ile Yol Arkadasim dizisinin yapimcisi ayni. Hatta ikiside önce Kanal D'deydi, sonra Yol Arkadasim kanal degistirdi. O seneler iyi takip ediyordum ekranda ne olup bitiyor, aklimda kalmis. :D

• Harika
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Güzel dizi o da. Hatta yanilmiyorsam Asi dizisini yapan yapimci sirket ile Yol Arkadasim dizisinin yapimcisi ayni. Hatta ikiside önce Kanal D'deydi, sonra Yol Arkadasim kanal degistirdi. O seneler iyi takip ediyordum ekranda ne olup bitiyor, aklimda kalmis. :D
Evet öyleydi bitme tehlikesi yaşamıştı ama Allahtan finalini gördük her sahnesi aklımda mıh gibi kazılı gecen sene YouTube den izlemiştim aynı yayınlandığı gün kü gibi heyecanla:bhr:

• Harika
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Yil olmus 2012, ben üniversite köselerinde hala sürünüyorum. Yakinda okuldan atacaklar gibi bir his var icimde. :A