Üç Kuruş'ta İrfan'ı Kim Canlandıracak? Kadroya Yeni Oyuncular! | Show TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,379
Puanı
1,061
E_QxkMTXMAI4QQG

Show TV'nin iddialı dizisi Üç Kuruş'un kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği; başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Aytaç Uşun, Burak Altay ve Damla Makar'ın paylaştığı yapımda seri katil İrfan karakterini Diren Polatoğulları canlandıracak.

Öte yandan dizinin kadrosunda Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Diren Polatoğulları, Süreyya Kilimci, Umutcan Ütebay, Asena Girişken, Alişan Uğur ve Muttalip Müjdeci de yer alıyor.

Üç Kuruş, yakında Show TV'de başlıyor!

kirmizi-oda-diren-polatogullari.jpg

3088895_810x458.jpg

5b83b5a80f254419e4211ddc.jpg

13246797-728xauto.jpg

umutcan-utebay-kimdir.jpg

CfG8bYZWEAIXdYa.jpg

ozkan_ugurun_oglu_hekimoglunda_h10073_2359f.jpg

Muttalip-M%C3%BCjdeci-foto%C4%9Fraflar%C4%B1-e1590242558516.jpg

E_QxkMTXMAI4QQG

Show TV'nin iddialı dizisi Üç Kuruş'un kadrosu şekillenmeye devam ediyor.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği; başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Aytaç Uşun, Burak Altay ve Damla Makar'ın paylaştığı yapımın kadrosunda Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Süreyya Kilimci, Umutcan Çetinöz, Asena Girişken, Alişan Uğur ve Muttalip Müjdeci de yer alıyor.

Üç Kuruş, yakında Show TV'de başlıyor!

3088895_810x458.jpg

5b83b5a80f254419e4211ddc.jpg

13246797-728xauto.jpg

571

CfG8bYZWEAIXdYa.jpg

ozkan_ugurun_oglu_hekimoglunda_h10073_2359f.jpg

Muttalip-M%C3%BCjdeci-foto%C4%9Fraflar%C4%B1-e1590242558516.jpg
Nesrini en başa yaz .ss

Uğur Yıldıran ve Mustafa Kırantepe şaşırtmadı. :A Çukur'dan daha fazla isim bekliyordum hatta. :A

Masterchef Umutcan'a çok şaşırdım. 😱

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Ekinde başrol ışığı yok yıllardır piyasada gala sana bir sır vereceğimle biliniyo.Uraz da yan rollerin adamı. 3. erkek kim 😱
Yoo valla Ekin daha sonra da pek çok güzel proje yaptı ve geçen sezon TRT'nin en çok izlenen dizilerinden biri oynadı. Aynı şekilde Uraz da özellikle komedide pek çok kez başrol oynadı yani ikisi de başrolü kaldırabilecek isimler. :) Üçüncü erkek için Ahmet Rıfat Şungar deniliyormuş ama daha kesin değil. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies
Yoo valla Ekin daha sonra da pek çok güzel proje yaptı ve geçen sezon TRT'nin en çok izlenen dizilerinden biri oynadı. Aynı şekilde Uraz da özellikle komedide pek çok kez başrol oynadı yani ikisi de başrolü kaldırabilecek isimler. :) Üçüncü erkek için Ahmet Rıfat Şungar deniliyormuş ama daha kesin değil. :A
Zaten dizide başka kadın da yok soyadı sigara markası olan kızcağız nasıl başrol oldu anlamadım :A

Güzel isimler özellikle Uğur Yıldıran ve Mustafa Kırantepeye çok sevindim