Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- Final Haftası-🍒 🍒

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,855
Puanı
560
Haftaya daha ben ve Tols'u yakacaksın. Özel bölüm gelecek :A asıl son o.
O zaman şimdiden yakma çalışmalarına başlayayım :J

Money Euro GIF by TRT

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,141
Puanı
610

Kapanış konuşmasını bugün farklı şekilde yapmak istiyorum. Biliyorsunuz 1 Temmuz'dan beridir VMYM ile foruma renk katıyoruz. Yarın @BARON男爵 yarışacak ve yarışmamız bitecek öbür hafta 2-3 sürpriz yarışma olacak ama bu hafta final haftası sonuç olarak. Etkinlik boyunca kalbini kırdığım kimse varsa özür dilerim demeyeceğim çünkü kimsenin de kalbini kırmadık çok şükür :A

Başta yarışma fikrini ortaya atan, sunucu ortağım @Dosi'ye teşekkür ederim. Her zaman ona güvendim ve birçok zaman acil işim çıktığı zaman yarışmayı da devraldı onunla birlikte yaklaşık 2.5 ay boyunca çok güzel bir şekilde etkinliği yürüttük ve forumda her zaman zirvede aldık. Yarışmasında da çok başarılıydı bu yüzden de tebrik ederim 500.000 TL aldı :A

İlk yarışmacımız @Cervantes oldu :A Kurada çıktığı zaman forumda pek tanımıyordum ama iyi ki tanımışım dediğim yarışmacılardan oldu. Pek yüksek bir para kazanmadı ama yarışmamıza her zaman renk kattı ve en özel yarışmacılardan oldu.
@phoebebuffay ikinci yarışmacımız oldu. Sürekli özellikle benle uğraştı ama onun yarışması da bir hayli zevkliydi :A 75.000 TL gibi güzel bir parayla ayrıldı.
Sonrasında @Turkuazz yarışmacımız oldu ve ilk 6 haneli parayı kazanan kişi oldu. Çok tedirgin yarıştı ama sonu güzel oldu.
@serhatt da yarışmanın önemli renklerindendi. Kendi yarışmasında 150.000 TL kazandı ama kendi yarışması dışında da güzel katkı verdi.
@emreemreu ilk 500.000 TL'yi aldı :A Özellikle son 2 haftadır verdiği başarılı önerilerle ön plana çıkıyor.
@Mircan Saye de yarışmamız için önemli bir renk oldu :A Her zaman gelip gereken desteği vermeye çalıştı.
@EmreCan sadece 1.000 TL aldı ama her zaman kırmızı halı bekledi :A O da önemli bir renk oldu özellikle Cervantesle olan kapışmalarıyla :A
@seyfullXh maalesef sadece 10 TL aldı ve şu ana kadar yarışmanın en az kazanan üyesi oldu.
@Aserat tam 4 saat boyunca yarıştık :A Kutularda çok kararsızdı ama zevkli bir yarışma oldu onunla da :A
@denizz19 her zaman büyük hissetti ve genelde küçük açtı :A
@bazinga mavilerin efendisi oldu ve çoğunlukla mavi açtı :A Yarışmacıları en mutlu eden kişi oldu :A
@eskici ortalama bir parayla ayrıldı :A Genelde yarışmacıları yakan bir yarışmacı oldu :A
@The_Erinch bankacı olduğu için ona göre kırmızı hep onu çekti :A Yarışmanın renklerinden bir tanesi oldu.
@Emre Ozansoy genelde kutusu açılacakken herkese kutumda mavi çıkacak dedi ve genelde bildi :A
@Angelica en başarılı yarışmacılardan bir tanesi oldu ve 500.000 TL kazandı. Yarışma stratejisi çok iyiydi.
@Tolstoyevski 150.000 TL ile ayrıldı ama ondan da memnun olmayıp parayı iddaaya bastı :A Dosi'den sonra güvenebileceğim kişilerden bir tanesiydi her zaman yedek anahtardı. O yüzden haftaya özel programın sunucusu olacak.
@12.Adam en çok şakalaştığım kişi oldu :A Özellikle kutu önerileri yarışmacıları hep yakıp Hamdi Bey'i sevindirdi.
@slhttnmtl kötü bir parayla ayrıldı maalesef. Ama o da genelde kişilere kutusu hakkında ne düşündüğünü söyledi ve genelde düşük açtı.
@batuhankaralar 500.0000 canavarıydı :A Bana göre de en başarılı yarışmacıydı son 5'e tam 5 kırmızıyla gitmeyi başardı yarışmanın renklerindendi :A
@Gerekli24 bir diğer 500.000 canavarı :A Maalesef kendisi çok iyi yarıştı ama finali kötü bitirdi...
@Doğan o da yarışmacıları genelde yakıyordu :A Ama son yarışmalarda pek yakmadı o da renklerimzden bir tanesiydi.
@Maskeli Fedai yarışmacılara hainlik yaptı çoğu zaman bu sporu seviyor :A Kendisi de çok iyi yarıştı.
@AteşBöceği normalde yarışamayacaktı ama son dakikada yarıştı :A İyi ki de yarıştı eğlenceli bir yarışma oldu.
@Özgür bugün çok zevkli bir yarışma oldu onunla. Sonu keşke daha güzel olsaydı ama güzel bir günü geride kapadık.
@BARON男爵 son yarışmacımız olacak. O da 500.000 TL canavarı ve bakalım neler olacak :A Yarışmadaki en aktif isimlerden bir tanesiydi.

Bunun yanı sıra yarışmasa da @Zeyno da 23 gifiyle yarışmaya damgasını vurdu :A

Kendi açımdan çok zevkli bir yarışmaydı VMYM. Arada küçük sürprizler yapabiliriz. Kendi adıma yarışan herkese teşekkür ediyorum ve bir sonraki sezonda da görüşmek üzere diyorum :A
Öncelikle çok teşekkür ederim.Yarışmayı çok güzel sundun. Eğlenceli vakitler geçirdim.Elinize emeğinize sağlık. Yeni sezonda da ben kaldığım yerden yarışmacıları yakmaya çalışacağım (elimden geldiğince).😊😄😁😁

@Dosi ye de böyle güzel bir programın ev sahipliğini yaptığı için ve her bölüm karnımızı doyuracak bir yemek fotoğrafı attığı için çok teşekkür ederiz. 😁😆😆😅

(Sizde acun gibi her yıl aynı programları yapmayın , yeni formatlarda görmek istiyoruz.😄😁😁😆
------

@Özgür geçmiş olsun. En azından mavi kazanmamışsın. Güle güle kullan.Hayırlı olsun bu arada.😊

@Dosi düşük kazananlara 5.000 tl veriyordu diye hatırlıyorum. Sayın dosi söz sizde...😁😁😁😆😅

• Beğendim
  • Harika
Reactions: xdragxx and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Öncelikle çok teşekkür ederim.Yarışmayı çok güzel sundun. Eğlenceli vakitler geçirdim.Elinize emeğinize sağlık. Yeni sezonda da ben kaldığım yerden yarışmacıları yakmaya çalışacağım (elimden geldiğince).😊😄😁😁

@Dosi ye de böyle güzel bir programın ev sahipliğini yaptığı için ve her bölüm karnımızı doyuracak bir yemek fotoğrafı attığı için çok teşekkür ederiz. 😁😆😆😅

(Sizde acun gibi her yıl aynı programları yapmayın , yeni formatlarda görmek istiyoruz.😄😁😁😆
------

@Özgür geçmiş olsun. En azından mavi kazanmamışsın. Güle güle kullan.Hayırlı olsun bu arada.😊

@Dosi düşük kazananlara 5.000 tl veriyordu diye hatırlıyorum. Sayın dosi söz sizde...😁😁😁😆😅
@Özgür 'e 4 bin vereceğiz :A beni dinlemedi ve 1000 TL kestim. O miktarı @Gerekli24 kaptı, onun hesaba attım :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@BARON男爵 ben hâlâ mavi hissetmiyorum kutumda :A (daha çekilmemiştir) 100.000 belki :A
Beni biraz beklet :A ya ilk 3 aç yada beklet :A
Sende ise nedense orta şekerli veya mavi hissediyorum :A (kırmızı çıktı)

Sen 10, 13, 19-22 arası dikkatli ol :A 1 numara orta şekerli sarı gibi :A (hiç bir tahmin tutmadı)
İçimden geldi bunları yazmak :A
------

Ben 18.30 evden çıkacağım. Belki sonlara yetişirim sandım ama erken başlayacakmış.
Fırsat bulursam belki giriş yaparım ama çok kalma durumum olmaz :bilmem: ortama bağlı.
Kolay gelsin sizlere @BARON男爵 @Tolstoyevski @xdragxx