Film Sohbetleri ve Önerileri

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim var da seni bilmem... :A
------

Sinemayı ve kültürel aktiviteleri hiç o yönden düşünmemiştim... :A Elbette üniversitede insanlara hava atmak için kullanmış olabilirim ama genelde karşımdakiler cahil cüvela kesim oluyordu, zorla film izletiyordum... :A

Gerekli kardeşime bir senelik hızlandırılmış kurs vereceğiz :A Bomba gibi bir üni hayatı olacak değil mi yoldaşlarım.. @Sherlock @MasacRE @MEnes

Malum konularda uzman olduğun sonunda kabul etti... 😱 @Maskeli Fedai @MasacRE
Ya bu adam nasıl bir sapık böyle :A Biz söylesek kabul etmez ama sağda solda hava atmasını da biliyor zamanında film izleyerek az kız tavlamadım diye :A
------

Yoldaşın @Sherlock çok aktif mesela, @MEnes eski forumun kaybetti, @MasacRE tek tük izliyor, aynı şekilde @Tolstoyevski de. Bir başlasan hepsini geçersin. :A
Oscar dönemi yaklaştıkça tek tükü arttırırız, bu sıcaklarda tek tük iyidir :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Malum konularda uzman olduğun sonunda kabul etti... 😱 @Maskeli Fedai @MasacRE
Ulan adam sinema uzmanlığından bahsetti diyip veya sanıp ona cevap verdim, sen niye diğer mesaja çekiyorsun... :A
------

Ya bu adam nasıl bir sapık böyle :A Biz söylesek kabul etmez ama sağda solda hava atmasını da biliyor zamanında film izleyerek az kız tavlamadım diye :A
------

Oscar dönemi yaklaştıkça tek tükü arttırırız, bu sıcaklarda tek tük iyidir :A
Kız tavlamak ile işim yok ben olayı başka cevapladım, siz ise her zamanki gibi başka yerlere çekiyorsunuz... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ulan adam sinema uzmanlığından bahsetti diyip veya sanıp ona cevap verdim, sen niye diğer mesaja çekiyorsun... :A
------

Kız tavlamak ile işim yok ben olayı başka cevapladım, siz ise her zamanki gibi başka yerlere çekiyorsunuz... :A
Yaa bırak :A Adam yazmış oraya işte Enes film kültürüyle kız tavlama konusunda uzman diye. Sen de onaylamışsın :A Burada yazan şey gayet açık, değil mi @Sherlock beyciğim :A

İşte olsun diyorum. Buraya kimler geldi, kimler geçti, film kültürü yoktu da film kültürü oldu. :A

Şöyle düşün; şimdi üniversiteye gidiyorsun, kızlarla muhabbet edeceksin. Kızlarla muhabbet ederken Beşiktaş'ı konuşamazsın ya mesela, film dizi konuşursun en basit olarak. Bunun yolu da işte film kültürü edinmekte geçiyor. @bazinga'ya bak mesela, bu dizi film kültürüyle rahatlıkla kız tavlayabilir. @Sherlock ve @MEnes adaşlar zaten bu konuda uzmanlar. Yani neymiş, film kültürü önemliymiş. Katıl bize, film kültürün olsun, üniversitede kız tavlayabilirsin rahatlıkla. Kız tavlamak demeyelim de, kızlarla rahatlıkla konuşabilirsin diyelim. :A Beşiktaş'ı konuşamazsın yani üniversite zamanında, imkansız. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yaa bırak :A Adam yazmış oraya işte Enes film kültürüyle kız tavlama konusunda uzman diye. Sen de onaylamışsın :A Burada yazan şey gayet açık, değil mi @Sherlock beyciğim :A
Yaaa bıraaak. Ben burada film kültürü konusunda uzman diyişini onayladım, kız tavlama kısmıyla işim olmaz... :A İşinize geleni cımbızla çekip onun üzerinden yürüyorsunuz, ben bu oyunlara gelmem... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Yaaa bıraaak. Ben burada film kültürü konusunda uzman diyişini onayladım, kız tavlama kısmıyla işim olmaz... :A İşinize geleni cımbızla çekip onun üzerinden yürüyorsunuz, ben bu oyunlara gelmem... :A
Yalnız @MasacRE haklı, sen orda benim varda seni bilmem derken @Sherlock 'a, hepimiz aynısını anladık :A başta Sherlock ne güzel bizim bundan haberimiz var mı gibisinden tek filmci olduğunu demeye çalıştı ama sen olayı başka boyuta çıkardın :A belki yanlış anladın ama o mesajın ile film kültürüyle kız tavlama konusunda uzman olduğunu belirtmişsin. @Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Yalnız @MasacRE haklı, sen orda benim varda seni bilmem derken @Sherlock 'a, hepimiz aynısını anladık :A başta Sherlock ne güzel bizim bundan haberimiz var mı gibisinden tek filmci olduğunu demeye çalıştı ama sen olayı başka boyuta çıkardın :A belki yanlış anladın ama o mesajın ile film kültürüyle kız tavlama konusunda uzman olduğunu belirtmişsin. @Maskeli Fedai
Yoldaşımın kurduğu cümle farklı yerlere çekilmektedir. Kendisi film uzmanı olduğunu belirtmiş ama bizim kütükler olayı farklı yere çekmeye çalışmışlar.. @MasacRE @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yaa beni tanıyan sen bile kız tavlama konusunda uzman olduğumu mu anladın oradan... Gerçekten durum bu mu yani... :A Ben orada adaşımı gömme üzerine yürüdüm net bir şekilde, ben film konusunda uzmanım ama adaşımı bilmem dedim... Ki o cümleyi özellikle benim gibi birisinin adaşımı gömme üzerine kurduğu net şekilde anlaşılır yani... :A
Yoldaşımın kurduğu cümle farklı yerlere çekilmektedir. Kendisi film uzmanı olduğunu belirtmiş ama bizim kütükler olayı farklı yere çekmeye çalışmışlar.. @MasacRE @Sherlock
İşte bu bee canım yoldaşım benim... Neyin ne olduğunu nasıl da çözmüş hemen... :bhr: :oops: 😳

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yaa beni tanıyan sen bile kız tavlama konusunda uzman olduğumu mu anladın oradan... Gerçekten durum bu mu yani... :A Ben orada adaşımı gömme üzerine yürüdüm net bir şekilde, ben film konusunda uzmanım ama adaşımı bilmem dedim... Ki o cümleyi özellikle benim gibi birisinin adaşımı gömme üzerine kurduğu net şekilde anlaşılır yani... :A

İşte bu bee canım yoldaşım benim... Neyin ne olduğunu nasıl da çözmüş hemen... :bhr: :oops: 😳
Olaya dahil olmak istemedim ilk başta ama baktım üstüne oynayıp algı operasyonu yapmaya çalışıyorlar seni savunmak istedim.. :A :bhr:

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MasacRE and MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060

Belki yanlış anladın diyede vurguladım ama. Öyle olmadığını 'biliyorum' ama öyle olduğunu belirtmişsin :A orda tamami ile kendini sıvama işine girmek istedin fakat pek dikkat etmemişsin vurgunun kız tavlama olduğunu :A
hem @Maskeli Fedai ben seni etiket ettim diye dahil oldun :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Olaya dahil olmak istemedim ilk başta ama baktım üstüne oynayıp algı operasyonu yapmaya çalışıyorlar seni savunmak istedim.. :A :bhr:
Aslında ihtiyacım olmadığını bilmene rağmen beni savunman beni duygulandırdı canım yoldaşım... :bhr:
Belki yanlış anladın diyede vurguladım ama. Öyle olmadığını 'biliyorum' ama öyle olduğunu belirtmişsin :A orda tamami ile kendini sıvama işine girmek istedin fakat pek dikkat etmemişsin vurgunun kız tavlama olduğunu :A
hem @Maskeli Fedai ben seni etiket ettim diye dahil oldun :A
@Araf kardeşim benim nasıl biri olduğumu biliyor ki o da vurguyu kız tavlama olarak yapmamıştır benim özelimde... :A Genç yetenek bir arkadaşın kız tavlama ihtiyacı olduğunu düşünüp onun üzerinden goygoy yapmış olabilir ancak beni dahil etmesi tamamen sanatsal ve sinemasal düzeydedir... :A Benim dikkat etmeme ihtimalim var mı sence bu duruma, benim orada neyi niye yazdığım ortadadır... Aksini düşünenler benim ince düşünceli adaşımı gömme mesajımı anlayamamıştır maalesef... :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aslında ihtiyacım olmadığını bilmene rağmen beni savunman beni duygulandırdı canım yoldaşım... :bhr:

@Araf kardeşim benim nasıl biri olduğumu biliyor ki o da vurguyu kız tavlama olarak yapmamıştır benim özelimde... :A Genç yetenek bir arkadaşın kız tavlama ihtiyacı olduğunu düşünüp onun üzerinden goygoy yapmış olabilir ancak beni dahil etmesi tamamen sanatsal ve sinemasal düzeydedir... :A Benim dikkat etmeme ihtimalim var mı sence bu duruma, benim orada neyi niye yazdığım ortadadır... Aksini düşünenler benim ince düşünceli adaşımı gömme mesajımı anlayamamıştır maalesef... :A
Maksat tarafımız belli olsun canım yoldaşım.. :bhr: Sen dururken o iki hain tost makinesinin tarafında olacak değilim ya.. :A 😳😳 @Sherlock @MasacRE

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@MEnes ve @Sherlock kardeşlerim kim, kız tavlamak kim diye giriş yapsam bu kez de gömmüş olurum, bu yüzden böyle giriş yapmıyorum. Film kültürü işe yarasa sen şu anda içkiyle değil, kız tavlar, içkini onunla içerdin diyeceğim, bu kez seni gömmüş olacağım ama garanti aramızdaki en çapkın sensindir. Bu yüzden buraya da hiç girmiyorum. :A

@Gerekli24'e film kültürünün "gerekli" olduğunu söylemek için yapmıştım, ki zaten üniversite zamanında fark edecektir bunu. En başta kitaptan başlar, sonra filme ve diziye geçer, öyle ilerletir. Yaşı daha genç sonuç olarak, sadece biraz geç başlamış olacak. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
@MEnes ve @Sherlock kardeşlerim kim, kız tavlamak kim diye giriş yapsam bu kez de gömmüş olurum, bu yüzden böyle giriş yapmıyorum. Film kültürü işe yarasa sen şu anda içkiyle değil, kız tavlar, içkini onunla içerdin diyeceğim, bu kez seni gömmüş olacağım ama garanti aramızdaki en çapkın sensindir. Bu yüzden buraya da hiç girmiyorum. :A

@Gerekli24'e film kültürünün "gerekli" olduğunu söylemek için yapmıştım, ki zaten üniversite zamanında fark edecektir bunu. En başta kitaptan başlar, sonra filme ve diziye geçer, öyle ilerletir. Yaşı daha genç sonuç olarak, sadece biraz geç başlamış olacak. :A
Benim yüzünden ortalık karışmış :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Araf

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Ben doğru anlamışım işte, bunlar da beni gömmek için fırsat kollayan iğrenç insanlar olduğu için olayları başka tarafa çekmişler... Tam tahmin ettiğim gibi... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

İşte bak herkes aynı şekilde anlıyor :A Ya zaten Enes yoldaşım o itirafta bulundu bir kere, bundan sonra ne dese boş artık. Şimdi lafı çevirmeye çalışıyor ama yemezler :A
Hain kütüğe bak, nasıl da benle Sayın Gs'li dostunu satıp ittifak kurdu Enes yoldaşıyla... @Sherlock

Sen bu konuda en iyisi kendini göm, hep sen karıştırıyorsun ortalığı :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kusura bakma benim yüzümden zor durumda kalmışsın :A
Onlar kim ki beni zor durumda bırakacak, hiiiç sıkıntı yok dostum sen merak eetme... :A
------

İşte bak herkes aynı şekilde anlıyor :A Ya zaten Enes yoldaşım o itirafta bulundu bir kere, bundan sonra ne dese boş artık. Şimdi lafı çevirmeye çalışıyor ama yemezler :A

Hain kütüğe bak, nasıl da benle Sayın Gs'li dostunu satıp ittifak kurdu Enes yoldaşıyla... @Sherlock

Sen bu konuda en iyisi kendini göm, hep sen karıştırıyorsun ortalığı :A
Ortada bir itiraf göremiyorum, siz istediğinizi algılayın ben her daim gerçekler üzerinden ilerlerim... :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerekli kardeşime bir senelik hızlandırılmış kurs vereceğiz :A Bomba gibi bir üni hayatı olacak değil mi yoldaşlarım.. @Sherlock @MasacRE @MEnes
@Gerekli24'e gerekli eğitimleri vermeye en kısa zamanda başlayacağız sayın Gs'li dostum, kendisine sırasıyla alttaki dersleri vereceğiz. Bundan sonra dünyaya yeni kütükler yetiştirmek en önemli misyonlarımızdan birisidir. :A

1. SABAR nedir? Neden önemlidir?
  2. Hainlik üzerine her şey...
  3. Film yorumlarını son anda yetiştirme yeteneği...
  4. Satıcılık konusunda uzmanlık...
  5. @MEnes ile kız tavlamanın sırları...
  6. Yine @MEnes ile başarılı bir GAMER olmanın sırları. Bonus: Haftada 9 yerli dizi izleme yeteneği...
  7. @Maskeli Fedai ile doğru maske kullanımı...
  8. Yine @Maskeli Fedai ve sürpriz konuğu Belhanda ile hainlik üzerine söyleşi...
  9. @MasacRE ile hem çöp hem de kaliteli yabancı dizilerin tamamını izlemenin püf noktaları nelerdir?
  10. Yine @MasacRE ile tüm spor dallarıyla alakalı engin bir sohbet...
  11. @Sherlock ile yemek saatleri, hangi yemekler tüketilmelidir?
  12. Yine @Sherlock ile nasıl gizli gizli, yorum yapmadan, haber vermeden, sinsi sinsi film izlenir?
  13. Battlestar Galactica'yı baştan sona izleme...
  14. Tost makinesi nasıl kullanılmalıdır?
  15. :A, :bhr: ve 😳 emojilerinin doğru kullanımı...
  16. İnsanlar nasıl gömülmelidir?
  17. İnsanlar nasıl sıvanmalıdır? Doğru sıvama teknikleri nelerdir?
  18. SABAR ekibinin imzalı fotoğrafları, şiirleri ve kitapları... SABAR ekibi ile doyasıya goygoy imkanı...
  19. Kapanış...
Kesinlikle öyle Utku beyciğim, baksanıza nasıl da bilmiyormuş ayağına yatmış bir de. :A Herkes bu adamın ne demek istediğinin farkında. :A
İşte bu da bir örnek, son derece haklısınız Dosi hanım. :A Adaşımın ne demek istediği ortadadır. :A
Ya sen nasıl hain bir adamsın be kardeşim... :A Hangi ara saf değiştirdin, neden bir anda sapık yoldaşımızı koruma kararı aldın... :A

Kardeşim sen de lafı çevirmesene, söylediğinin arkasında dur. :A Bu adamın gömülmesi gerekiyor, bu yüzden de gömülmelidir. :A Acıma... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Gerekli24'e gerekli eğitimleri vermeye en kısa zamanda başlayacağız sayın Gs'li dostum, kendisine sırasıyla alttaki dersleri vereceğiz. Bundan sonra dünyaya yeni kütükler yetiştirmek en önemli misyonlarımızdan birisidir. :A

1. SABAR nedir? Neden önemlidir?
  2. Hainlik üzerine her şey...
  3. Film yorumlarını son anda yetiştirme yeteneği...
  4. Satıcılık konusunda uzmanlık...
  5. @MEnes ile kız tavlamanın sırları...
  6. Yine @MEnes ile başarılı bir GAMER olmanın sırları. Bonus: Haftada 9 yerli dizi izleme yeteneği...
  7. @Maskeli Fedai ile doğru maske kullanımı...
  8. Yine @Maskeli Fedai ve sürpriz konuğu Belhanda ile hainlik üzerine söyleşi...
  9. @MasacRE ile hem çöp hem de kaliteli yabancı dizilerin tamamını izlemenin püf noktaları nelerdir?
  10. Yine @MasacRE ile tüm spor dallarıyla alakalı engin bir sohbet...
  11. @Sherlock ile yemek saatleri, hangi yemekler tüketilmelidir?
  12. Yine @Sherlock ile nasıl gizli gizli, yorum yapmadan, haber vermeden, sinsi sinsi film izlenir?
  13. Battlestar Galactica'yı baştan sona izleme...
  14. Tost makinesi nasıl kullanılmalıdır?
  15. :A, :bhr: ve 😳 emojilerinin doğru kullanımı...
  16. İnsanlar nasıl gömülmelidir?
  17. İnsanlar nasıl sıvanmalıdır? Doğru sıvama teknikleri nelerdir?
  18. SABAR ekibinin imzalı fotoğrafları, şiirleri ve kitapları... SABAR ekibi ile doyasıya goygoy imkanı...
  19. Kapanış...

Kesinlikle öyle Utku beyciğim, baksanıza nasıl da bilmiyormuş ayağına yatmış bir de. :A Herkes bu adamın ne demek istediğinin farkında. :A

İşte bu da bir örnek, son derece haklısınız Dosi hanım. :A Adaşımın ne demek istediği ortadadır. :A

Ya sen nasıl hain bir adamsın be kardeşim... :A Hangi ara saf değiştirdin, neden bir anda sapık yoldaşımızı koruma kararı aldın... :A

Kardeşim sen de lafı çevirmesene, söylediğinin arkasında dur. :A Bu adamın gömülmesi gerekiyor, bu yüzden de gömülmelidir. :A Acıma... :A
Yaaaaa bu ne leş bir mesaj silsilesidir be kardeşim... Bak bak maddelere ne yazmış bir de... Ulan SABAR'ın kurucusu adamı sadece ve sadece 2 maddede kullanmış ve kullandığı maddelerin hepsi tüyler ürpertici... :A Kosko MEnes'i kız tavlama ustası, yerli dizi izleyicisi ve sadece gamer yaptı... Yazıklar olsun leş herif seni...

Onun dışında bilmiyormuş ayağına falan yatmadım, tam olarak anlamam gerektiği gibi anladım ve o şekilde anlamayan siz fesatlar olayları her zamanki gibi başka yerlere çektiniz... Neden mi, çünkü içiniz karanlık ve kirli... :A