Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Seksenler | TRT1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Reyting-Gunluk.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları, yarından itibaren Fav10'da!

Fav10-Kanallar-Tiak.jpg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,976
Puanı
1,061
Türk Malı'nı (ilk bölümleri hariç) Dadı platosunda düşün. :A
Vikipedi'de tüm bölümler bittikten sonra kendisi yeni bölüm yazmış diyor ama sen son sezonu uyarlamasınlar diyorsun. Hadi ilk durum olsa neyse de madem bölüm varsa niye uyarlamamış akıllı. :A Bir de iyi giden dizinin senaristi niye değişmiş. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Vikipedi'de tüm bölümler bittikten sonra kendisi yeni bölüm yazmış diyor ama sen son sezonu uyarlamasınlar diyorsun. Hadi ilk durum olsa neyse de madem bölüm varsa niye uyarlamamış akıllı. :A Bir de iyi giden dizinin senaristi niye değişmiş. :A
İzledim be son sezonu var evlendikleri bölüm 5. sezon finali oraya kadar uyarlamışlar. :A

Star'a geçince batan işlerden biri olmuş paradan kısmışlardır haklarını almamışlardır. :A Show'da kalsa uyarlarlardı ve zirvede biterdi. :A @mrt-06

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,976
Puanı
1,061
İzledim be son sezonu var evlendikleri bölüm 5. sezon finali oraya kadar uyarlamışlar. :A

Star'a geçince batan işlerden biri olmuş paradan kısmışlardır haklarını almamışlardır. :A Show'da kalsa uyarlarlardı ve zirvede biterdi. :A @mrt-06
Tamam zaten senin dediğin doğrudur demek istedim. :A Kesin Gülben yine bir skandal çıkarmıştır bunlar da apar topar bitirmek için dinamitlemişlerdir. :A