Farah Zeynep Abdullah 'Bergen' Filminde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,196
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210814_133929.jpg

Farah Zeynep Abdullah, Bergen filminde!

Arabesk müziğinin bir döneme damga vurmuş isimlerinden Bergen'in zorlu hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyacak film için hazırlıklar devam ediyor. Yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu'nun oturacağı filmde Bergen'i Farah Zeynep Abdullah canlandıracak.

Bergen, Şubat 2022'de sinemalarda!

Hazır Nurgül Yeşilçay yeni imajıyla Bergen'e benzetilmişken o rol alsaymış😀😁😂

Farah role yakışacaktır, güzel bir film olacağını düşünüyorum. Ancak keşke Serenay Sarıkaya devam edebilseydi projeye, onu Bergen rolünde izlemeyi çok isterdim.

Farah çok yetenekli bir isim, benzerlik konusunda belki Serenay kadar olmaz ama ondan çok daha harika işler çıkarabilecek kapasiteye sahip.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Serenay'dan daha çok yakışacak role. :Z Oyunculuk olarak zaten Serenay'dan fersah fersah önde. Merakla bekliyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
2.22 detayını yeni gördüm. Şubat'ta vizyona girecek demek. :Z

Bu arada bugün Bergen'in ölüm yıl dönümüymüş. Bu tarihte filmi açıklamaları da hoş olmuş…

Serenay Sarıkaya'dan sonra bu film için asla doğru kişiler ile görüşülmedi. Ne Demet Evgar'dan, ne Farah Zeynep Abdullah'tan bir Bergen olmaz.

Merakla beklediğim bir filmdi halbuki. :bilmem: Bu arada Masumlar Apartmanı'ndan sonra yeni projeler ile görüşmeyen Farah'ın hemen yeni bir projeye başlaması... Güzelmiş. :A

• Olmamış
Reactions: Angelica
Serenay Sarıkaya'dan sonra bu film için asla doğru kişiler ile görüşülmedi. Ne Demet Evgar'dan, ne Farah Zeynep Abdullah'tan bir Bergen olmaz.

Merakla beklediğim bir filmdi halbuki. :bilmem: Bu arada Masumlar Apartmanı'ndan sonra yeni projeler ile görüşmeyen Farah'ın hemen yeni bir projeye başlaması... Güzelmiş. :A
Diziden çıkalı 2 ay olmuş görüşmeyecek miydi yeni projelerle? Oyuncu bu elbette diziden çıkıp bir filmle anlaşabilir. İşini yapıyor. Birsen'e 2 ay önce Twitter'dan yoo demesi hiçbir projeyle görüşmüyor anlamına gelmiyor. :A

Diziden çıkalı 2 ay olmuş görüşmeyecek miydi yeni projelerle? Oyuncu bu elbette diziden çıkıp bir filmle anlaşabilir. İşini yapıyor. Birsen'e 2 ay önce Twitter'dan yoo demesi hiçbir projeyle görüşmüyor anlamına gelmiyor. :A
Kahkaha atıyorum arkadaşın yorumuna. Birsen'in haberlerini paylaşa paylaşa onun yan çarı gibi konuşmaya da başlamış artık. :F Bir an Birsen konuşuyor sandım. :F

Kahkaha atıyorum arkadaşın yorumuna. Birsen'in haberlerini paylaşa paylaşa onun yan çarı gibi konuşmaya da başlamış artık. :F Bir an Birsen konuşuyor sandım. :F
Sen eşittir ben. :A Bir diziden çıkıp anında başka dizide oynayan isimler var kızın film yapması, görüşmesi yanlış olmuş. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt
Kesinlikle yetenek olarak Serenay'dan kat kat iyi bir tercih olmuş. Demet Evgar da güzel olurdu ama onun da yaşı tutmuyor o yüzden iki açıdan da cuk oğlu cuk oturmuş. :Z Hem dönem işlerine hem de müzik içerikli işlere ne kadar yakıştığını önceki projelerinden gayet iyi bildiğimiz için şimdiden sabırsızlandım. Masumlar'dan ayrıldı diye demediğini bırakmayan, kariyeri kötü etkilenir diye atıp tutan fancıklara da ayrıca KAPAK olsun. :Z