Fav10 Film Kulübü 12. Sezon | Film Seçimi - 2. Hafta

Bu hafta hangi filmleri izleyelim?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Benim de yıllardır listemde ve ben de seçilse de bu kez aradan çıksa diye dualar ediyorum. :A
Artık burada seçilsin de gerekeni yapalım, yoksa erteleyip durmaya devam edeceğim. :A
Doğru yaptın, sıkıntı yok. Tabii bazılarımız ikişer oyuyla belirleyecek filmleri. :A
5 film oylamışsın, o kısım doğru ama genel anlamda doğru seçimler yapıp yapmadığını zaman gösterecek. :A Sayı anlamında diyorsan bu konuda zorlama yok. Daha fazlasına da verebilirsin istersen, çoğunluğun istediği filmler seçilecek sayıya fazla takılmaksızın. :A
5-7 yazdığı için acaba 7 film mi oylamam gerekiyordu diye düşünüp, ondan dolayı sormuştum. :A Son derece isabetli seçimler yaptım, herkes müsterih olsun ve peşimden gelsin... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and bazinga

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Lütfen JFK seçilsin, lütfen JFK'i seçelim... Yıllardır süresinden dolayı erteleyip duruyorum, kulübümüz vesilesiyle artık aradan çıkarmış olurum. :A

Birazdan 5. Filmimi izleyeceğim ve çift oy hakkım olacak. Konuda öyle yazıyor. Senin için bir filmi değiştireyim mi diye düşündüm ama süreye bakınca vazgeçtim:A

• Üzücü
Reactions: Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Artık burada seçilsin de gerekeni yapalım, yoksa erteleyip durmaya devam edeceğim. :A

5-7 yazdığı için acaba 7 film mi oylamam gerekiyordu diye düşünüp, ondan dolayı sormuştum. :A Son derece isabetli seçimler yaptım, herkes müsterih olsun ve peşimden gelsin... :A
Yakın oylamaya sahip olunca bazı filmler, @bazinga ekleme yapıyor, onun için diyor. Böylece ortaya fazladan film çıkıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
JFK ve Still Walking izleme listemdeydi.
Lütfen JFK seçilsin, lütfen JFK'i seçelim... Yıllardır süresinden dolayı erteleyip duruyorum, kulübümüz vesilesiyle artık aradan çıkarmış olurum. :A
Benim de yıllardır listemde.
Benim de yıllardır listemde ve ben de seçilse de bu kez aradan çıksa diye dualar ediyorum. :A
Herkesin listesinde olan ama süresinden dolayı sürekli ertelediği film... Seçilsin de izleyelim. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Herkesin listesinde olan ama süresinden dolayı sürekli ertelediği film... Seçilsin de izleyelim. :A
that's it fox tv GIF by Rosewood

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Birazdan 5. Filmimi izleyeceğim ve çift oy hakkım olacak. Konuda öyle yazıyor. Senin için bir filmi değiştireyim mi diye düşündüm ama süreye bakınca vazgeçtim:A
Süresi uzun filmlerin seçilmesini sevmiyorum :A benimde çift oy hakkım olacak. Ona göre ayar çekeyimde kısa süreli fimleri işaret edeyim :A

• İlginç
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
JFK ile ilgili izlediğin bütün yapımların arasından sıyrılacak tarzda bir yapım olduğu için bence izlemeye değer bir film. :D

JFK hakkında en iyi film olabilir ama yine de 3.5 saat çok yaa. Zaman kaybı olabilir. Özeti varsa izlerim.:A

Aman seçilirse bakmam. İzlediğim filmler berbattı. Film izleme hevesimi öldürdü. Burda puanlara bakıp ona göre izlerim bazılarını :A

Ben ilk kez katıldım bence de kötüydü filmler. 2. Tur kesinlikle daha zevkli olacak.:Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
JFK hakkında en iyi film olabilir ama yine de 3.5 saat çok yaa. Zaman kaybı olabilir. Özeti varsa izlerim.:A

Ben ilk kez katıldım bence de kötüydü filmler. 2. Tur kesinlikle daha zevkli olacak.:Z
Ben de süresini uzun buldum ama izledim sonuç olarak ve hiç sıkmadan izletiyor. Bir de bölerek izlemeyi deneyebilirsin. İki güne yayıp izleyebilirsin, öyle de olur. :A

• Beğendim
Reactions: cehennet

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Bence güzeldi filmler, burada zaten daha kıyıda köşede kalmış genel olarak bağımsız sinema filmleri seçiliyor. Herkesin çok beğenmemesi de normal bu yüzden. :A

• Harika
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Film izliyorum, MusicSurvivor da var. Bu gece zor. :A
Film izliyor, foruma giriyor, başka bir etkinlikle de uğraşıyor. Ahtapot gibi kolların var sanırım, nasıl yetişiyorsun bu kadar şeye? :A

Bugün listeden iki film daha izledim hızımı alamayıp, çıkar belki diye de düşündüm. Yorumlar da hazırdı. :A

Neyse, müsait olursan, sonuçları açıklayıp geçersin. Konuları sonra açarsın. :A

• Güldürdün

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İkinci hafta filmlerimiz:
  • Still Walking
  • Sonbahar
  • Corn Island
  • Conspiracy
  • Lovers of the Arctic Circle
  • JFK

@Araf @phoebebuffay @cehennet @mesmeso @Dosi @gundix123 @Tolstoyevski @MasacRE @Sherlock

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
İkinci hafta filmlerimiz:
  • Still Walking
  • Sonbahar
  • Corn Island
  • Conspiracy
  • Lovers of the Arctic Circle
  • JFK

@Araf @phoebebuffay @cehennet @mesmeso @Dosi @gundix123 @Tolstoyevski @MasacRE @Sherlock

Sometimes in April dışında işaretlediğim tüm filmler seçilmiş. Onun yerine seçilen JFK filmine yorumlara göre bakacağım.:Z

• Harika