eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gülmüşsünüz de adam kendi açıkladığı puanlardan haberi yok. :A @Dosi @Tolstoyevski

https://fav10.net/forum/threads/musicsurvivor-sil-baştan-10-sezon-2-hafta-sonuçları.308888/post-4187231 :A

Sen Merve miydin :eek:

En sevdiğim şarkılarından Efe'nin. :A:A

Tam puanları verenleri de gördüm teşekkür ederim iyi verenlere. :love1: Ancak bu şarkıya 5'den az vermek gerçekten büyük haksızlık yani bunu dile getirmek istedim. :D
Tabiki :A

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
@Zeyno canım çok teşekkür ederim...Candandan kucak dolusu sevgiler :bhr: :bhr: :bhr:

@Ahmed Kardaşımmm Çok daha muazzam şarkıları var sende biliyorsun. İlerleyen haftalar çift haneler gelicektir.

@dreamy Abisinin gülü :Z:Z

@Aserat Teşekkürler; geçen haftayı düşünce bu hafta ki 15 ilaç gibi geldi :bhr::bhr:

@Maskeli Fedai Adamsın Diyarbakırın Has Adamı:Z:Z

Bu haftada şaşırtmadın harikasın kardeşim @Doğan

@Turkuazz Naif arkadaşım bu haftada harikayız;teşekkürler.....

Pehhhh bana diyene bakkkkkkk :( :(

@kerem Bazıları sevmiyor; renkler ve zevkler.

@pompy Reis bu hafta biraz düşsede puanımız gene gayet iyi; teşekkürler.

@mrt-06 Atacanım:love1::love1::love1:

@Cervantes Fatihim gene keyifli bir puan; teşekkürler.
Sanada iyi bayramlar olsun.

@ozmoturk Teşekkür ederimmm

@slhttnmtl Hadi hadi hindin ve horozun güvende :) :) Teşekkürler Harryciğimmmm

Gene tam ortadayız. :)

Parça parça takip ettim; 57 sayfa tek tek baştan okudum.

Umarım bu youtube olayı çözülür :( @bazinga
Rica ederiz

• Harika
Reactions: The_Erinch

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,380
Puanı
1,060
Bu hafta ilk eleme haftası olduğu için iyi şarkıyla gelmeliyim dedim ama başka bir şey de seçebilirmişim ya pişman oldum gibi. :A

Yani zirve iddian da olmadığı için belki az daha zayıf bir şarkı seçilebilirmiş bunu ileriye saklamak adına ama onun ayarını yapmak da kolay değil. Kazayla ikinci haftadan yolcu olmak da var işin ucunda :A

Gidebildiğim yere kadar gitmeyi deneyeceğim bakalım. :A
Yoldaşım yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal diyor. :A
------

Bir tane şarkıyı listesinde göremediğim için üzüldüm ama, özelden belirtirim. Onun dışında keşke Yolla'yı kullanmadan önce benden fikir alsaydı. İlk hafta çok iddialı bir şarkıydı çünkü. İkili elemelerde aratan cinsten. :A @Tolstoyevski

Yolla en gıcık kaptıklarımdan ama kendisine zirvede yer alır fazla erken demiştim :A
Listeden çıkardığı da gıcık kaptığım bir şarkı ama oda fena gitmezdi. Diğer eklediği ise oldukça popüler ve sevilen. Diğer şarkılara yorum yapmadım. Karışmayacağım :A Tarkan benden tam puan alır mı şuan için zor :A çok daha sevdiğim isimler var ama şarkı seçimlerine bağlı tabiki :A

Tarkan'a bende bayılmıyorum. İlk @Tolstoyevski yarışmak isteyince şaşırdım, onun tarzına da uygun bir şarkıcı değil gibi. Onun dışında ben Tarkan'ın slow şarkılarını seviyorum genelde ama yine de elindeki şarkılarla rahat ilerler bence. :A

@Tolstoyevski 'nin hedefi zirve :A tarzı olanları çoktan tüketti :A en sevdiğim bir şarkısı var. Umarım listesinde vardır :A

Listemi biliyor ama ser verip sır vermiyor hangisi olduğuna dair :A @kerem
Yoldaşım aslında Rus sanatçı ile yarışacaktı ama sebepsiz yere vazgeçmiş. :A

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,380
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Haftaya telafi edersin, tebrik ederim Eyüp'cüm. Bence bu şarkının hakkı daha iyi bir sonuçtu ama sağlık olsun. :D

Teşekkür ederim 2 haftadır beni desteklediğin için...
------
büyük ihtimal sitem mesajı yollamışsın 😊 2 haftadır yoğunluktan ötürü oylamalara katılamadım hatta 2.hafta paylaştığım parçayı az daha unutuyordum benim dışımda kaynaklanan yoğunluktan.mesajına dahi ancak yanıt yazabildim

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Orhanım, Demi daha giderdi yaaa ama kayboldu yerlilerin arasında.. Canın sağolsun, bu arada çok teşekkür ederim desteğin için ❣️❣️❣️ Umarım yolumuz açık olur 🙏🙏 @MayısKralı

Kendine kitle topluyorsun. Maşallah Erinç bey. :A

Dur bi eskiyi bitirmeden yenisine başlanmaz. :A
------

Zaman kötü, kolla ... kollamazsan arkayı takarlar plakayı :A
------

@cehennet mesajını şimdi okudum. Atarın asıl sahibi @Cervantes miş. Kusura 🙈 ma.

Ne atarı yapmıştın bana. Ben farketmedim:A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,342
Puanı
1,060
Kendine kitle topluyorsun. Maşallah Erinç bey. :A

Ne atarı yapmıştın bana. Ben farketmedim:A
1627027749951.png

Seviliyoruz :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr:

Not: Son şarkıma tepki bile bırakmamışın halen 2.haftada geziyorsun :bağır: @cehennet

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061
Teoman ve Yeni Türkü varken Ebru Gündeş'in ilk 3'e girmesi ve Manga ile Pinhani'nin hak ettiği sıralamanın altında kalması rezilliği.. :T:

Tek yabancı olarak devam etmen güzel olurdu ama adı Rihanna olmadıkça yabancı şarkıcılar pek iyi derece elde edemiyor geçmiş olsun. :( @MayısKralı

Geç de olsa emeklerine sağlık ayrıca. :Z @kerem

• Beğendim
Reactions: cehennet

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes yoldaşımı taklit etmeye çalışma. :A

Vay be bugünde kimi taklit ettiğimi öğrendim. :A Her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz, ne güzel. :D
12. Adam adlı hain arkadaş beni iyi biliyor ve tanıyor, buna güvenerek öyle söylemiş olsa gerek... :A Ama bilmediği veya az bildiği şey ise benim tarzımın taklit veya gerçekçi bir şekilde başkaları tarafından aktarılmasının inanılmaz zor olduğu gerçeği... :A