eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 3. Hafta

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: The_Erinch

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,011
Puanı
1,060
Bana gelince hic öyle degillerdi. Sizi WP'den kinacagim birazdan... @Ahmed @dreamy

@phoebebuffay'in sarkisini az cok biliyorum. Buga kara kara düsünüyordur, @slhttnmtl liste hazirlayip bana atacakti sözde... :A
Daha yarışma bitmedi, gerçi ben bitebilirim ama. :A

Biraz da rakiplerime göre davranıyorum aslında da bu hafta çok kararsızım. :A
------

Survivor yarışmacılarının şarkıları (Cem** C** bile) > Yabancı Şarkılar .:A
Irkçılığı bırak. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,261
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu hafta Mor ve Ötesi'nin 2004 yılına damga vuran, listeleri alt üst eden, Altın Kelebek'ten Altın Portakal'a, Altın Portakal'dan Kral Türkiye Müzik Ödülleri'ne neredeyse bütün ödül törenlerinden çeşitli ödüllerle dönen, o yıl albüm çıkaran Manga gibi en büyük rakiplerini bile 4'e 5'e katlayarak satış rekoru kıran, tüm zamanların en çok satan Türkçe rock albümü "Dünya Yalan Söylüyor"un sevilen şarkılarından biri olan "Aşk İçinde" ile yarışıyoruz. Keyifli dinlemeler...

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @cehennet @dreamy @HeisenBerg @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
İlk iki hafta olduğu gibi ilk dinlemede fena gelmedi, ama bilemiyorum. :A Bu arada recap? :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay