1.000. Mesajımı Yazdım. 1000'ler + 2000'ler Kulübündeyim🥂

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu son 1-2 aydır falan öyle oldu maalesef, tam senin geldiğin döneme denk geldi yoksa böyle değildim her gün uğramaya çalışıyordum buralara. :D İpin ucunu bir kere kaçırdık, toparlayamıyoruz. :A Gerçi geldiğin diyorum ama normal üyelik tarihinin üzerinden bir yıl geçmiş, sen de üye olur olmaz aktif olmayanlar kulübündensin belli ki. :A @MasacRE

İlk başta biraz karışık olaylar yaşadım burada. Çekindim. Sonra etkinliklere etiketlenerek açıldım. Son 2 haftadır düzenli buralardayım.:D
Üyelik tarihinden sonra aktif olma konusunda kimse benle yarışamaz yalnız, 1 yıl ne ki ohoo :A Ben 2012'de üye olup 2016'da aktif oldum forumda. Bu konuda rakipsizim :A

cehennet ilk kulübüne de hızlıca girmişsin. Tebrik ederim. Ben de son zamanlarda çok aktif değilim forumda ama mesajlarını görüyorum. Çabuk adapte olmuşsun foruma. Devamını bekliyoruz, nice bol bol mesajlara ve yeni kulüplere :A

Hediye konusunda da Canan Ergüder sevgin öne çıkıyor sanırım. O yüzden kendisinin izlediğim tek işi olan Behzat Ç.'den onun şov yaptığı şu unutulmaz sahneyi hediye edeyim :D

• Harika
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Üyelik tarihinden sonra aktif olma konusunda kimse benle yarışamaz yalnız, 1 yıl ne ki ohoo :A Ben 2012'de üye olup 2016'da aktif oldum forumda. Bu konuda rakipsizim :A

cehennet ilk kulübüne de hızlıca girmişsin. Tebrik ederim. Ben de son zamanlarda çok aktif değilim forumda ama mesajlarını görüyorum. Çabuk adapte olmuşsun foruma. Devamını bekliyoruz, nice bol bol mesajlara ve yeni kulüplere :A

Hediye konusunda da Canan Ergüder sevgin öne çıkıyor sanırım. O yüzden kendisinin izlediğim tek işi olan Behzat Ç.'den onun şov yaptığı şu unutulmaz sahneyi hediye edeyim :D

Teşekkürler. Evet geç giriş yaptım. Seninle Nisa konusunda konuşmuştuk. @eskici beni o konudan kovunca foruma bir süre giremedim.:A

Teşekkürler. Savcı Esra harika bir roldü:bhr:

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and eskici

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Teşekkürler. Evet geç giriş yaptım. Seninle Nisa konusunda konuşmuştuk. @eskici beni o konudan kovunca foruma bir süre giremedim.:A

Teşekkürler. Savcı Esra harika bir roldü:bhr:
@eskici de Nisa seviyordu aslında ama arada bir dengesizlikleri vardı, sana da o hali denk gelmiş demek ki :A O sene aynı yarışmacıyı desteklemişiz. Gelecek olan sezon All Star var. İzleyecek olursak yine aynı kişide buluşuruz umarım :A

Savcı Esra... Çok iyiydi gerçekten. İzlemiş miydin Behzat Ç.'nin tamamını yoksa Canan Ergüder sevginden dolayı onun sahnelerine mi baktın :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet and eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@eskici de Nisa seviyordu aslında ama arada bir dengesizlikleri vardı, sana da o hali denk gelmiş demek ki :A O sene aynı yarışmacıyı desteklemişiz. Gelecek olan sezon All Star var. İzleyecek olursak yine aynı kişide buluşuruz umarım :A

Savcı Esra... Çok iyiydi gerçekten. İzlemiş miydin Behzat Ç.'nin tamamını yoksa Canan Ergüder sevginden dolayı onun sahnelerine mi baktın :A
Evet hatırladım şimdi, Nisa’ya sinir olduğum bir dönem olmuştu :A @cehennet

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Evet hatırladım şimdi, Nisa’ya sinir olduğum bir dönem olmuştu :A @cehennet

Bunu benden çıkartman ilginç olmuş:A

Bilmiyorum. Sınırını benden çıkarttı. Forumdan kovdu:A
Gelmez bence Nisa.:(

Tüm hikayeye hakimim ama tamamını izlemedim. Çok erkek dizisi geliyor bana. Sarmıyor tamamı ama kesit kesit izledim.:D

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and eskici

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bunu benden çıkartman ilginç olmuş:A

Bilmiyorum. Sınırını benden çıkarttı. Forumdan kovdu:A
Gelmez bence Nisa.:(

Tüm hikayeye hakimim ama tamamını izlemedim. Çok erkek dizisi geliyor bana. Sarmıyor tamamı ama kesit kesit izledim.:D
@eskici ayıp etmiş gerçekten :A Neyse özür dilemiş en azından geç de olsa :A Nisa bence de gelmez. Ben başka ortak bir yarışmacı destekleriz anlamında dedim :D

Evet daha çok erkeklere yönelik bir dizi gerçekten. O yüzden seni sarmamasını anlayabiliyorum :A

• Güldürdün
Reactions: eskici and cehennet

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@eskici ayıp etmiş gerçekten :A Neyse özür dilemiş en azından geç de olsa :A Nisa bence de gelmez. Ben başka ortak bir yarışmacı destekleriz anlamında dedim :D

Evet daha çok erkeklere yönelik bir dizi gerçekten. O yüzden seni sarmamasını anlayabiliyorum :A

Yarışmacılara göre hareket ederiz. Belki ben izlemem bile. Geçen yıl hiç bir şey yok diye izlemiştim.:A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yarışmacılara göre hareket ederiz. Belki ben izlemem bile. Geçen yıl hiç bir şey yok diye izlemiştim.:A
Benim de izleyip izlemeyeceğim kesin değil zaten. İzleyecek olursak önceden bildiğimiz yarışmacılar olduğu için belli olur en baştan destekleyeceğimiz kişiler :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Var Mısın Yok Musun ile bir açıldın pir açıldın, nazar değmesin. :A Umarım böyle devam edersin. :Z Tebrikler. :bhr:
YouTube videoları açılmadığı için linki şuraya bırakayım, izlerken çok keyif aldığım bir videoydu. :Z

91749790_809109346246897_7219948575579439104_n.jpg

• Harika

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@cehennet tebrikler ediyorum nice mesajlara inşAllah seve seve eşlik etmeye devam ederim cnm :D

Teşekkürler. İnşallah öyle olur. Iyi bayramlar bu arada. Konuşmadık senle bunu galiba.:Z
------

Var Mısın Yok Musun ile bir açıldın pir açıldın, nazar değmesin. :A Umarım böyle devam edersin. :Z Tebrikler. :bhr:
YouTube videoları açılmadığı için linki şuraya bırakayım, izlerken çok keyif aldığım bir videoydu. :Z

91749790_809109346246897_7219948575579439104_n.jpg

Teşekkürler Emrecim. Umarım böyle devam eder. Iyi ki varsınız.:Z

• Harika
Reactions: Angelica

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Her konu sana geliyor zaten. Bravo en iyi sensin. Tebrikler. Aslan burcu falan mısın.:A
------

Rica ederim.:Z
Aslında @serhatt 'ı hediye edecektim sana. Konuşmalarınız komik oluyor ama bilemedim şimdi tam tanışmıyoruz senle. İlk basta da kavga etmiştik. Emin olamadım:F
Yoo en iyi ben falan değilim sadece goygoyunu yapmayı seviyorum, her şey kontrolüm altında... :A Yay burcuyum bu arada. :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Gerginlik mi hiiiç işim olmaz... :A Benim bu platformda ciddi olarak sert ve gergin bir mesaj yazdığım çok nadir görülmüştür... :A

Ben daha alışamadım belki. Senin mesajlarında bir geriliyorum. Uzun uzun açıklamalar, kendinden eminliğin gerginlik katıyor.:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes