1.000. Mesajımı Yazdım. 1000'ler + 2000'ler Kulübündeyim🥂

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Tebrik ederim @cehennet, nice güzel mesajlara. :Z Bu arada tanışma konuna yazamamıştım, bu konu vesilesiyle aramıza hoş geldin demiş de olayım. :D

Teşekkürler hoşbulduk. Sende umarım daha fazla aktif olursun. Daha çok vakit geçiririz ama 2 mesaj yazıp kayboluyorsun gibi görüyorum ben hep:D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Teşekkürler hoşbulduk. Sende umarım daha fazla aktif olursun. Daha çok vakit geçiririz ama 2 mesaj yazıp kayboluyorsun gibi görüyorum ben hep:D
Şu son 1-2 aydır falan öyle oldu maalesef, tam senin geldiğin döneme denk geldi yoksa böyle değildim her gün uğramaya çalışıyordum buralara. :D İpin ucunu bir kere kaçırdık, toparlayamıyoruz. :A Gerçi geldiğin diyorum ama normal üyelik tarihinin üzerinden bir yıl geçmiş, sen de üye olur olmaz aktif olmayanlar kulübündensin belli ki. :A @MasacRE

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Şu son 1-2 aydır falan öyle oldu maalesef, tam senin geldiğin döneme denk geldi yoksa böyle değildim her gün uğramaya çalışıyordum buralara. :D İpin ucunu bir kere kaçırdık, toparlayamıyoruz. :A Gerçi geldiğin diyorum ama normal üyelik tarihinin üzerinden bir yıl geçmiş, sen de üye olur olmaz aktif olmayanlar kulübündensin belli ki. :A @MasacRE

İlk başta biraz karışık olaylar yaşadım burada. Çekindim. Sonra etkinliklere etiketlenerek açıldım. Son 2 haftadır düzenli buralardayım.:D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk başta biraz karışık olaylar yaşadım burada. Çekindim. Sonra etkinliklere etiketlenerek açıldım. Son 2 haftadır düzenli buralardayım.:D
Güzel olmuş, umarım kalıcı da olursun uzun vadede. :D

Bu arada hediye vermemişim, Damla Sönmez'i de seviyorsundur umarım. :A

DS-CE.jpg

• Harika
Reactions: cehennet

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
@cehennet tebrik ederim, dilerim nice kulüplere dahil olursun. :Z Foruma renk katmaya ve burada olmaya devam edersin umarım. Normalde kutlama konularına pek mesaj yazmam ama ilkler her zaman çok önemlidir bilirim. :bhr: Tekrar tebrik ederim. :D

Bu şarkı benden sana gelsin...

• Harika

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@cehennet tebrik ederim, dilerim nice kulüplere dahil olursun. :Z Foruma renk katmaya ve burada olmaya devam edersin umarım. Normalde kutlama konularına pek mesaj yazmam ama ilkler her zaman çok önemlidir bilirim. :bhr: Tekrar tebrik ederim. :D

Bu şarkı benden sana gelsin...

Teşekkürler ince düşüncen için. Dua Lipa iyi demiştim hemen aklında kalmış. Teşekkürler:Z

• Harika
Reactions: kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Teşekkürler canım. Sende çok anlayışlı ve güzel bir insansın.:bhr: 1 yıl önce öylesine Survivor konusu için gelmiştim. Şimdiye kısmetmiş.:Z
İlk geldiğimde bu kadar dikkat çektiğimi bilmiyordum. Senin hangi yönden dikkatini çektim. @MEnes mesela nickimi çok beğenmiş.:A

Harika bir fotoğraf.:T:
Di mi di mi, çok beğendiğimi (net) bir şekilde belirtmiştim zaten... :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu arada tebrik mesajımızı da yazmış olalım. Renkli bir kişiliksin ve aktif olduğun kısa sürede bu özelliğini gösterdin herkese. Nice mutlu huzurlu ve keyifli 1000'ler ve fazlasını diliyorum. Forumdan hep keyif alman dileğiyle. :D

Sana yıllardır severek dinlediğim kaliteli bir eser gönderiyorum... :A Şura dinler misin bilmem ama güzel sanatçıdır... :A

------

Konuya eksik ve yanlış giriş yaptın.:(
Biraz sabretsen tam da onu çözüyordum zaten... :A

• Harika

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Bu arada tebrik mesajımızı da yazmış olalım. Renkli bir kişiliksin ve aktif olduğun kısa sürede bu özelliğini gösterdin herkese. Nice mutlu huzurlu ve keyifli 1000'ler ve fazlasını diliyorum. Forumdan hep keyif alman dileğiyle. :D

Sana yıllardır severek dinlediğim kaliteli bir eser gönderiyorum... :A Şura dinler misin bilmem ama güzel sanatçıdır... :A

------

Biraz sabretsen tam da onu çözüyordum zaten... :A

Teşekkürler. Duygularımız karşılıklı.:Z

Hiç ne sevip sevmediğim ile bilgin yok bravo.:A
Dinledim şuan. Fena değil gibi. Yazın Hiç dinlenmez lakin.:(

Bu şarkısı daha iyiydi.

• Harika
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Teşekkürler. Duygularımız karşılıklı.:Z

Hiç ne sevip sevmediğim ile bilgin yok bravo.:A
Dinledim şuan. Fena değil gibi. Yazın Hiç dinlenmez lakin.:(

Bu şarkısı daha iyiydi.

Yani zevklerine pek hakim olamadım tabi bu kadar kısa sürede ve o aralıkta ben çok uğrayamadığım için... :A Ama onun dışında kolay kolay başkalarını sıvadığım görülmemesine rağmen sen yeni olduğun için bundan nasibini aldın... :A (Genelde kendimi sıvarım... :A )

Şura'nın her şarkısını severim ama zirve çoğu kişiye göre Bir Daha Yak'tır, güzel de şarkıdır hakkını vereyim. Benim en sevdiğim ise Fedakar diye bir şarkısı var, çook fazla dinlemişimdir.

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yani zevklerine pek hakim olamadım tabi bu kadar kısa sürede ve o aralıkta ben çok uğrayamadığım için... :A Ama onun dışında kolay kolay başkalarını sıvadığım görülmemesine rağmen sen yeni olduğun için bundan nasibini aldın... :A (Genelde kendimi sıvarım... :A )

Şura'nın her şarkısını severim ama zirve çoğu kişiye göre Bir Daha Yak'tır, güzel de şarkıdır hakkını vereyim. Benim en sevdiğim ise Fedakar diye bir şarkısı var, çook fazla dinlemişimdir.

Sen önerdin diye şuan açıp dinliyorum. Fena değilmiş.:D

Bir sonra ki konuda daha iyi sıvama yaparsın artık.:A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sen önerdin diye şuan açıp dinliyorum. Fena değilmiş.:D

Bir sonra ki konuda daha iyi sıvama yaparsın artık.:A
Dinledikçe keyif veren bir şarkıdır, sürekli dinleyesini getirir insanın. :A

Bir sonraki konuda belki de hiç sıva bulamayacaksın, çok alıştırmam insanları... :A Genelde kendimi sıvarım demiştim yukarıda... :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Dinledikçe keyif veren bir şarkıdır, sürekli dinleyesini getirir insanın. :A

Bir sonraki konuda belki de hiç sıva bulamayacaksın, çok alıştırmam insanları... :A Genelde kendimi sıvarım demiştim yukarıda... :A

Özellikle etiketlerim bende. Sen etiketlerime hep dönüş yapan birisin. İlla mesaj atarsın. L&M mesajı yazarım kesin dönüş yaparsın.:A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Özellikle etiketlerim bende. Sen etiketlerime hep dönüş yapan birisin. İlla mesaj atarsın. L&M mesajı yazarım kesin dönüş yaparsın.:A
Etiketlere elbet dönüş yaparım neden yapmiyim. :A Lakin ki etiketlere dönüş yapıyor olmak başkalarını sıvayıp onları övmek demek değildir... :A Ben her konuda kendimi sıvamayı başarabilirim ama her konuda... :A Başkalarını ise fazlasıyla nadir sıvarım... Bu da MEnes facts... :A

• Güldürdün