Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim dışımda herkes Pereira'cı olmuş galiba :A
Kaç senedir olmaz diyip mal olmayı istiyorum ama olmuyor büyük ihtimalle bu sene de olmayacak imkanı yok yani :A Ama mecbur maçlar başlayınca oturup izlemek zorunda kalacağımız için ilk 5 hafta falan objektif şekilde takip edecez takımı ama sıfır ümitle.
------

Geçen seneki hocamıza göre çok daha iyi bir hoca tabii ki o konuda hakkını yiyemem. Geçen seneki hocamız derken Erol Bulut'u diyorum Emre daha stajyer bile değil... Erol'dan iyi olması da çok önemli bir artı değil Erol vasat altı bir hocaydı.
Tecrübe olarak da takımı ateşleme konusunda da daha iyi. Konuşma tarzından, jest ve mimiklerinden bile bu belli. Ama en büyük dezavantajı çok dik kafalı olması. Fenerbahçe'ye gelen bir hoca tüm takımı Özil üstüne kurmalı eğer bu Pereira ne Özil'i ben Pelkas üzene kuracam falan derse mesela bu sezon da başlamadan biter bu en basit örnek.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kaç senedir olmaz diyip mal olmayı istiyorum ama olmuyor büyük ihtimalle bu sene de olmayacak imkanı yok yani :A Ama mecbur maçlar başlayınca oturup izlemek zorunda kalacağımız için ilk 5 hafta falan objektif şekilde takip edecez takımı ama sıfır ümitle.
------

Geçen seneki hocamıza göre çok daha iyi bir hoca tabii ki o konuda hakkını yiyemem. Geçen seneki hocamız derken Erol Bulut'u diyorum Emre daha stajyer bile değil... Erol'dan iyi olması da çok önemli bir artı değil Erol vasat altı bir hocaydı.
Tecrübe olarak da takımı ateşleme konusunda da daha iyi. Konuşma tarzından, jest ve mimiklerinden bile bu belli. Ama en büyük dezavantajı çok dik kafalı olması. Fenerbahçe'ye gelen bir hoca tüm takımı Özil üstüne kurmalı eğer bu Pereira ne Özil'i ben Pelkas üzene kuracam falan derse mesela bu sezon da başlamadan biter bu en basit örnek.
Beş maçta ne olacağı belli olmaz @xdragxx Fenerbahçeyle şampiyonluğum yok hiç @xdragxx acayip takımlarla süper ligte şampiyon oldum Konya’yla @Dosi

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
------

Aferim, doğru yolu buluyon. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
GG Fenerbahçe'de futbolu bırakmak yerine Anadolu takımlarıyla görüşüp beni yine şaşırtmamış...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
GG Fenerbahçe'de futbolu bırakmak yerine Anadolu takımlarıyla görüşüp beni yine şaşırtmamış...

Bence sıkıntı yok ya futbol oynamak istiyorsa devam edebilir Anadolu'da. Kişisel tercih. Volkan tüm teklifleri reddedip, Fener'de bırakmıştı mesela ama Gökhan neden böyle yapmadı demem. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada bu konuya ne zaman 3000 mesaj yazıldı? Foruma ara verdiğimde en çok mesaj yazanlardan birisi bendim ve mesaj sayısı konuda çok fazla değildi ve şimdi bakıyorum konuda çok fazla mesaj var. :D