25 Haziran 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Güldür Güldür Show | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Müge Anlı helal olsun, beklediğim gibi Survivor'un 3 grupta birden zirve almasına mani oldu.
Survivor beklediğim gibi sıçrama yaşamamış. Az bir oran ile diğer iki grupta kıl payı zirve almış.
All Star'da bile büyük oranlar beklemiyorum. Halk usandı artık.

Folk dizisi güzel bir yükseliş yaşamış. Tebrikler.
Folk dizisi mi :A
------

Survivor final bölümüyle Kırmızı Oda'dan (AB'de) daha az reyting almış işte cesaret işte fazilet işte mertlik. :Z Masterchef de cumaya fazla alışmasın ki DEK gibi eylülün sonlarını bulmasın başlaması. :A

Aşk Mantık İntikam iyi yükselmiş. Yaptıkları işlere pek bayılmıyorum ama Medyapım uyarlama konusunda gerçekten başarılı olduğunu tekrar kanıtladı. Bu dizi yükselince Son Yaz fanlarını da şimdiden ya günümüz değişirse telaşı almış ve SÇK-Öğretmen olayını gördükten sonra endişelenmekte haklılar ama bu dizi onun gibi 8-9'u görür mü emin değilim. 5-6 bandında yaz sonunu görür diye düşünüyorum.

Müge Anlı'nın aldığı sonuçları (hele ki 3 sene öncesinin olayıyla) görünce sektördekiler (özellikle yaz dizilerinin kanal ve yapımcıları) ne tepki veriyordur merak ediyorum. :A
Son Yaz mı kaldı Allah aşkına :A Oyuncu kalmadı dizide

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Survivor geçen sezon karantina başı olduğu için iyi izlenmişti. Önceki 2019 sezonu ve 2021 gerçekten çok kötü devam etdi. Çoğu günler 3-4 reytinglerde oluyordu, nadiren 5-e yükselmesini hatırlıyorum.
Normalde 10 falan alan finali bile boş günde 5 zor almış.

Umarım bu formata en az 2 yıl artık ara verilir. Ekranlar yoruldu cidden.

• Beğendim
Reactions: cookies
Müge anlı bu hafta çok heyecanlıydı bu olayı 3 yıl önce ilk çıktıklarında da aynı merak ve heyecanla izlemiştim, bu hafta da aynı duygularla izledim çok ağladım... İnşallah katil çözülür artık...

Müge anlı bu hafta çok heyecanlıydı bu olayı 3 yıl önce ilk çıktıklarında da aynı merak ve heyecanla izlemiştim, bu hafta da aynı duygularla izledim çok ağladım... İnşallah katil çözülür artık...
Onu bende merakla bekliyomda Kız herşeyi biliyor bence.