Yeme-İçme Chips Master

Tzira

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Sanırım yeni çıkmış bir cips markası. Cipsle çok aram olmamasına rağmen denemek için aldım, güzel tadı. Lays kadar yağlı olmaması iyi olmuş.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oldukça kaliteli patates cipsleri üreten marka. Yağ ve tuz oranı oldukça dengeli olması en önemli avantajı. Kabuklu serisi fazlasıyla lezzetlidir ve Lays'ten bile daha bir kaliteye sahiptir Türkiye şartlarında.

maxresdefault.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Allah Allah hiç denk gelmedim ama patates cipsi yiyeceksem tercihim Pringles olur :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir cips gurusu olarak ( :A )nedense hiç denemediğim cips markası. Son dönemde cips tüketimimi kısıtlamaya çalışmamın da etkisi var tabii. Bir denemek lazım. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Allah Allah hiç denk gelmedim ama patates cipsi yiyeceksem tercihim Pringles olur :A

Bir cips gurusu olarak ( :A )nedense hiç denemediğim cips markası. Son dönemde cips tüketimimi kısıtlamaya çalışmamın da etkisi var tabii. Bir denemek lazım. :A

Cidden kalitesi sağlam, yağ ve tuz oranı boğmuyor insanı ve kabuklu olması nedeniyle de ayrı bir lezzet veriyor. Tabii ki Pringless gibi bağımlılık yapmıyor ama bu bence iyi bir şey, bağımlık yaptırıcı gizli madde olmaması Çin tuzu vb :A

Bir ara deneyin de ben mi abartıyorum yoksa kaliteli mi anlamış olalım iyice :A

@Dosi yurt dışında yoktur sanırım pek bu marka? :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Cidden kalitesi sağlam, yağ ve tuz oranı boğmuyor insanı ve kabuklu olması nedeniyle de ayrı bir lezzet veriyor. Tabii ki Pringless gibi bağımlılık yapmıyor ama bu bence iyi bir şey, bağımlık yaptırıcı gizli madde olmaması Çin tuzu vb :A

Bir ara deneyin de ben mi abartıyorum yoksa kaliteli mi anlamış olalım iyice :A

@Dosi yurt dışında yoktur sanırım pek bu marka? :A
Hayır yok. Kendi üretimimiz daha yaygın. Ortak cips çok az :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski