Merve Dizdar, Eşi Gürhan Altundaşar'la Ayrıldıklarını Açıkladı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
unlu-oyuncu-merve-dizdar-esinin-rol-14202983_3094_osd.jpg

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar ayrıldı!

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Gülben karakteri ile konuşulan Merve Dizdar, 2018 yılında evlendiği ve kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile ayrıldıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.

q6oqjrh.jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ya şimdi bilmeden konuşmak istemiyorum ama kadının bir dizisi tuttu hayatı değişti. Son bölümün kamera arkasında Gürhan dedenin moral bozukluğunu ayrılması yüzünden sanıyordum ama değilmiş. Umarım bundan sonra hayatı daha güzel olur.

Acaba internette hakkında yazılanlar doğru mu yoksa sadece iddia mı merak ediyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ya şimdi bilmeden konuşmak istemiyorum ama kadının bir dizisi tuttu hayatı değişti. Son bölümün kamera arkasında Gürhan dedenin moral bozukluğunu ayrılması yüzünden sanıyordum ama değilmiş. Umarım bundan sonra hayatı daha güzel olur.

Acaba internette hakkında yazılanlar doğru mu yoksa sadece iddia mı merak ediyorum.
Ne yazılmış ki?

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Birkaç hafta önce gayet keyifli neşeli instagram storyleri görüyorduk. Garip geliyor insana :T:

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,111
Puanı
280

Olay nedir ? Ortada hangi dedikodu dönüyor ?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mücbir Sebepler'e katılacakları zaman hazırlanıp çıkıyorlardı, aklıma onlar geldi şimdi. :( Yakışıyorlar, görünce şaşırdım ve üzüldüm. Haklarında hayırlısı ne ise o olsun.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
  • İlginç
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Gürhan, Merve'nin popülerliği altında ezilmiş diyorlar. Hatta ÇGH içinde muhabbeti de döndüğü için ayrıldığı söyleniyor. Ne kadarı doğru bilmiyorum.
İyi de Merve Dizdarın popülerliğinin ben 1 diziyle süreceğini düşünüyorum yazık oldu çifte :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İyi de Merve Dizdarın popülerliğinin ben 1 diziyle süreceğini düşünüyorum yazık oldu çifte :(
Kadın çok iyi bir oyuncu ve daha dün çıkan biri de değil. Yani bırak tek dizilik şöhret olmayı bırak aksine pek çok teklif yağıyordur şimdi. Cem Yılmaz'ın dizisi ve Nuri Bilge Ceylan filmiyle de iyice parlayacaktır.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ayrılmalarına üzüldüm, çok yakışıyorlardı. :(

Eğer o iddialar doğruysa ne diyeceğimi bilemiyorum çünkü çok garip, çünkü o olay başlı başına ayrılmak için hafif bir sebep gibi, altında daha başka bir sebep de vardır.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kadın çok iyi bir oyuncu ve daha dün çıkan biri de değil. Yani bırak tek dizilik şöhret olmayı bırak aksine pek çok teklif yağıyordur şimdi. Cem Yılmaz'ın dizisi ve Nuri Bilge Ceylan filmiyle de iyice parlayacaktır.
Ben yine de başrol ışığı olduğunu düşünmüyorum :(

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Ne alaka yıllardır dizilerde oynuyor Merve karı koca arasında birşeyler olmuş demek ki

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı'na kadar hangi dizisindeki performansıyla ön planda oldu? Bu diziyle birlikte kariyeri değişti kadının.

Her dizisiye sanırım sen görmemişsin Mucize Doktorda da rol aldı ortaki karakterle konuşuldu Güpse ile filmde oynadı orda konuşuldu Merve sevilen bir oyuncu oldu hep

• Beğendim
Reactions: offensive

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Her dizisiye sanırım sen görmemişsin Mucize Doktorda da rol aldı ortaki karakterle konuşuldu Güpse ile filmde oynadı orda konuşuldu Merve sevilen bir oyuncu oldu hep
Alice Müzikali'ne kadar hep yardımcı oyuncu olarak yer alıyordu. Müzikalden sonra kariyeri farklı bir boyuta geçti. Masumlar Apartmanı ile tüm kesim tarafından tanınmaya başladı.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Alice Müzikali'ne kadar hep yardımcı oyuncu olarak yer alıyordu. Müzikalden sonra kariyeri farklı bir boyuta geçti. Masumlar Apartmanı ile tüm kesim tarafından tanınmaya başladı.

İşte önceden de tanınıyordu Mucize Doktorda oynarken karakteri çok konuşulmuştu Eltiler savaşında da öyle Masumlara geldiğinde tanınmasına gerek yoktu yani

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İnsanlar şaşırıyor ama işte hayat insanlara gösterdiğiniz gibi olmayabiliyor. Hayırlısı olsun iki taraf için de