Farah Zeynep Abdullah Hastanelik Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
siddetli-kavga-arasinda-kalan-farah-zeynep-14198183_4983_m.jpg

Son olarak 'Masumlar Apartmanı'nda rol alan başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah hastanelik oldu!

Sahip olduğu Eylül ve Boldi adlı iki evcil köpeğinin kavgasını ayırmaya çalışan oyuncunun bu sırada baş parmak tırnağının çıktığı ve serçe parmağının da kırıldığı öğrenildi. 1.5 saatlik ameliyatın ardından yerinden çıkan tırnağının tekrar dikildiğini ve iki gün hastanede kaldığını açıklayan oyuncu, tüm geçmiş olsun dilekleri için de takipçilerine teşekkür etti.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Hem sanki bir dizide sonsuza kadar oynamak zorundaymış gibi laf eden fanlar hem de DİPLOMALI GAZETECİNİN ahını almadıysa ne olayım resmen kem gözleriyle kadını mahvetmişler.ss Çok geçmiş olsun. :(

Geçmiş olsun, çok üzüldüm. :(
:A
6zxPwLYFpEq0tDSKUqmHe3R-eigvxMzqamjwG2usgP8FG-QBr685k2jDxpr0q27waUmbDOrwTy_nKMnG-qU9JV2XUdNOoUeBlIGQ4oG_dAtp1siO-x1gqtLZ7rmnvw
Azıcık insanlık pls. :):)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Hem sanki bir dizide sonsuza kadar oynamak zorundaymış gibi laf eden fanlar hem de DİPLOMALI GAZETECİNİN ahını almadıysa ne olayım resmen kem gözleriyle kadını mahvetmişler.ss Çok geçmiş olsun. :(

Geçmiş olsun dedim ama. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Çok ama çok geçmiş olsun okurken içim çok kötü oldu :(

Nasıl olmuş öyle ya :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061

Geçmiş olsun dedim ama. :A

Geçmiş olsun, nazar değdirdiler zorla.
en güvenilir haber kaynağı birsen ! imin ahı tuttu :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and kerem