11 Haziran 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Güldür Güldür Show | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    24
Ayrıca arkadaşlar sırf birilerine olan kişisel sıkıntılarınız yüzünden sezonun en başarılı işinden birine laf atmanız çok komik oluyor. Hayranı olduğunuz çoğu dizi dün akşam yayınlansa listeye bile giremezdi. O yüzden bazen mantıklı yorumlar yazarsanız bir forum üyesi olarak memnun olurum.

Dün akşamki maç karşısında bu sezon başlayan hiç bir dizi 4-5 üstünü göremezdi. Normal bir maçta o dediğin olurdu. :D
Büyük ihtimalle bana diyorsun, alıntılayıp yazsan daha iyi olurdu. :) Bu sezon başlamış olması, neden maç karşısında izlenmeyecek anlamına geliyor merak ettim? Ha, bir yaz dizisi olsa ve 2. - 3. bölümü yayınlansa anlarım düşmesini.

15 yıldır ekrana gelen Arka Sokaklar Total'de 0.96 ABC1'de 0.41 AB'de ise sadece 0.03 düşmüş geçen haftaya göre. Demek ki istenildiğinde bir bölüm alınan oranlar korunabilir yada geceyi en az hasarla kapatabilirmiş.

Birileri ile problemim var diye yazmadım ve yazdığımda da mantıksız bir şey yoktu. TV8'in diziyi suyunu çıkartana kadar devam ettirmesi, zamanında (geçen hafta) sezon finali yaptırmamış olması düşürdü. Ha yapmadı mı, o zaman iddialı hikaye yazıp getirse kaç haftadır rakip olduğu diziyi geçmesi muhtemeldi.

Kırmızı Oda'nın düşüşüne hiç şaşırmadım maalesef. Dizi değil ama TV8 bu sonuçları hak etti çünkü yeni dizi başladığında bile elli tane strateji yapan kanal çok önemli bir maç varken adeta ayakta uyudu. Bölüm yine geç başladı, maç başlamadan önce ve devre arasındayken dizi de reklama girdi derken iyice batırdılar. Belki de en baştan yenilgiyi kabullendikleri için zahmet etmediler ama yine de bir şeyler yapılmalıydı. Zaten bu dizinin bu kadar geç sezon finali yapması (keşke Son Yaz gibi geçen hafta araya girseydi) da rahatsız etmişti keşke bu kadar uzamasaydı. Neyse 40 haftanın nazarı bir yerde çıkacaktı ve şimdi çıktı gelecek hafta sezon finalinde tekrar yükselecektir. :Z

Hayır bir de düşmesinden çok Türkiye'nin 3-0 yenildiği, üstelik kendi kalemize gol atarak imkansızı başardığı bir maç yüzünden düşmesine daha çok üzüldüm bari onca kayba değseydi. :T:

Bu sezon için öyle ama gelecek sezon için şimdiden konuşmak erken. İddialı vakalar üzerine çalıştıklarına eminim o yüzden güzel şeyler gelirse toparlanması zor değil.
------

Yoo gayet de fark eder hele ki 19 reyting alan bir maçsa. :A Başka ülkelerin maçı olsa da böyle düşse tamam ama milli takımlı açılış maçı için gayet normal yani başka kapıya. :A
Kendini kandırırsın ancak böyle saçmalıklarla. Maç 19 reyting almış okey ama senin dizinde 10 küsür alan bir dizi yani sağlam bir dizi bu denli sağlam bir dizinin bu denli çöküşü fiyasko. :A

Büyük ihtimalle bana diyorsun, alıntılayıp yazsan daha iyi olurdu. :) Bu sezon başlamış olması, neden maç karşısında izlenmeyecek anlamına geliyor merak ettim? Ha, bir yaz dizisi olsa ve 2. - 3. bölümü yayınlansa anlarım düşmesini.

15 yıldır ekrana gelen Arka Sokaklar Total'de 0.96 ABC1'de 0.41 AB'de ise sadece 0.03 düşmüş geçen haftaya göre. Demek ki istenildiğinde bir bölüm alınan oranlar korunabilir yada geceyi en az hasarla kapatabilirmiş.

Birileri ile problemim var diye yazmadım ve yazdığımda da mantıksız bir şey yoktu. TV8'in diziyi suyunu çıkartana kadar devam ettirmesi, zamanında (geçen hafta) sezon finali yaptırmamış olması düşürdü. Ha yapmadı mı, o zaman iddialı hikaye yazıp getirse kaç haftadır rakip olduğu diziyi geçmesi muhtemeldi.
İlk sezonunda 40 küsur bölüm giden bir yapımın iddialı bir maç karşısında bu kadar oran kaybetmesi çok şaşırtıcı bir olay değil. Arka Sokaklar dediğimiz dizi 15 sezondur kemik kitlesini koruyan bir yapım. Onları maç gibi bir olay etkilemez.

Dizilerin bu zamana kadar kalmasının mantıksız olduğunu zaten herkes söylüyor. Eski diziler haftaya daha da düşecektir.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
Aç gözlülüğün sonuçları. Sen git Eylül ayında başlayan dizini 42. bölüme kadar devam ettir, ama milli maç çıksın ve karşısında aldığın reytingler erisin. :A

Maç beklediğimden fazla izlenmiş. AB ve ABC1'de 17 bandında gider diye düşünüyordum. Fikstür nasıl bilmiyorum ama bundan sonra alacağı en fazla 7+ olur. Daha fazlası gelmez.

Arka Sokaklar'ın Total ve ABC1'i maça rağmen çok iyi. Yılların dizisi, ama kimse düşüremiyor kolay kolay.

EURO 2020 | Türkiye - İtalya Karşılaşması
Total : 15,20 (1)
AB : 19,75 (1)
ABC1 : 19,02 (1)

Arka Sokaklar
Total : 6,20 (2)
AB : 2,34 (6)
ABC1 : 4,15 (4)

Bozkır Arslanı Celaleddin
Total : 2,59 (9)
AB : 2,05 (9)
ABC1 : 2,16 (11)

Kırmızı Oda
Total : 3,85 (5)
AB : 4,69 (2)
ABC1 : 4,65 (2)

(DTural)
Sırada ki maç Galler. 4 puan, gruptan çıkmaya yetiyor. Aynı oranlara yakın gelecektir diğer maç. 7+ son maç olur. O da Galler maçında yenilir ise takım.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Kırmızı Oda resmen batmış, görmüştür artık Acun uzattıkça uzatmanın sonucunu.

Arka Sokaklar'ın daha fazla etkileneceğini düşünürken çok etkilenmemesi şoku. :A Dizi çok iyi gitmiş yine (AB hariç) :A

Celaleddin'den şişirme beklerken AB'de neredeyse 1'lere düşecek olması... :A Dizinin 2. sezonunu da Türkiye'de yayınlarlar mı acaba. :A

Bu arada nedense Akrep yine dert olmuş. Dizi 6 haftadır 2 yeni güçlü rakibi olduğu için 0 alıyor ve yurt dışı satışları sayesinde de bu dert edilmedi, bu arada bu dizinin batık hali bile geçen hafta az kalsın bir grupta Menajerimi Ara'yı geçiyordu. Ha dizi yayınlansa ilk 100'e bir ihtimal girebilirdi de bunun Kırmızı Oda'yla gram alakası yok, bu yüzden herkes bazen mantıklı yorumlar yazsa ne de güzel olur. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Kırmızı Oda resmen batmış, görmüştür artık Acun uzattıkça uzatmanın sonucunu.

Arka Sokaklar'ın daha fazla etkileneceğini düşünürken çok etkilenmemesi şoku. :A Dizi çok iyi gitmiş yine (AB hariç) :A

Celaleddin'den şişirme beklerken AB'de neredeyse 1'lere düşecek olması... :A Dizinin 2. sezonunu da Türkiye'de yayınlarlar mı acaba. :A

Bu arada nedense Akrep yine dert olmuş. Dizi 6 haftadır 2 yeni güçlü rakibi olduğu için 0 alıyor ve yurt dışı satışları sayesinde de bu dert edilmedi, bu arada bu dizinin batık hali bile geçen hafta az kalsın bir grupta Menajerimi Ara'yı geçiyordu. Ha dizi yayınlansa ilk 100'e bir ihtimal girebilirdi de bunun Kırmızı Oda'yla gram alakası yok, bu yüzden herkes bazen mantıklı yorumlar yazsa ne de güzel olur. :)
Akrep'in ne yüzünden 0 reyting aldığını biliyorum sadece Kırmızı Oda'yı reyting düşüşü üzerinden vurmaya çalışanlar kendi dizilerinin aldığı (hatta alamadığı) reytinge de baksın diyorum. Zaten lafım sana da değildi durduk yere niye üstüne alındıysan. Ayrıca mantık dersi vermek istiyorsan muhatabı ben değilim. :)

Akrep'in ne yüzünden 0 reyting aldığını biliyorum sadece Kırmızı Oda'yı reyting düşüşü üzerinden vurmaya çalışanlar kendi dizilerinin aldığı (hatta alamadığı) rreytinge de baksın diyorum. Zaten lafım sana da değildi bırak kendilerini onlar savunsun. Mantık dersi vermek istiyorsan muhatabı ben değilim. :)
Yok mantık kısmını sana demedim, ayrıca onların yorumlarına da avukatlık yapmıyorum. Akrep'i ben de çok severek izliyorum bu yüzden orada diziye atılan laflara cevap verdim. Amacım ne birini savunmak ne de şahsi olarak birine saldırmak. Ayrıca ortada üstüme alınma gibi bir durum yok, kimin kime cevap verdiğini gayet iyi biliyorum ama baştan beri diziye saldırılınca ben de düşündüklerimi yazıyorum, sonuçta herkes burada sevdiği dizileri savunuyor. :)

Son düzenleme:
  • Beğendim
Kırmızı Oda'nın düşüşüne hiç şaşırmadım maalesef. Dizi değil ama TV8 bu sonuçları hak etti çünkü yeni dizi başladığında bile elli tane strateji yapan kanal çok önemli bir maç varken adeta ayakta uyudu. Bölüm yine geç başladı, maç başlamadan önce ve devre arasındayken dizi de reklama girdi derken iyice batırdılar. Belki de en baştan yenilgiyi kabullendikleri için zahmet etmediler ama yine de bir şeyler yapılmalıydı. Zaten bu dizinin bu kadar geç sezon finali yapması (keşke Son Yaz gibi geçen hafta araya girseydi) da rahatsız etmişti keşke bu kadar uzamasaydı. Neyse 40 haftanın nazarı bir yerde çıkacaktı ve şimdi çıktı gelecek hafta sezon finalinde tekrar yükselecektir. :Z

Hayır bir de düşmesinden çok Türkiye'nin 3-0 yenildiği, üstelik kendi kalemize gol atarak imkansızı başardığı bir maç yüzünden düşmesine daha çok üzüldüm bari onca kayba değseydi. :T:

Bu sezon için öyle ama gelecek sezon için şimdiden konuşmak erken. İddialı vakalar üzerine çalıştıklarına eminim o yüzden güzel şeyler gelirse toparlanması zor değil.
------

Yoo gayet de fark eder hele ki 19 reyting alan bir maçsa. :A Başka ülkelerin maçı olsa da böyle düşse tamam ama milli takımlı açılış maçı için gayet normal yani başka kapıya. :A
Yani tamam düşüş bekliyordun da bu resmen çöküş olmuş. AB'de 3 reytingden fazla bir düşüş yaşaması hiç normal değil. Masumlar Apartmanı bu durumu yaşasaydı dalga geçmekten vakit bulamazdın ama biz cool'luğumuzu bozmadık neyse ki. :A

Yani tamam düşüş bekliyordun da bu resmen çöküş olmuş. AB'de 3 reytingden fazla bir düşüş yaşaması hiç normal değil. Masumlar Apartmanı bu durumu yaşasaydı dalga geçmekten vakit bulamazdın ama biz cool'luğumuzu bozmadık neyse ki. :A
Sizin dizi 20 reytinglik milli maçı bırak Ziraat Kupası maçları varken bile düşüyordu ağzımı açtırma istersen. :A

• Güldürdün
Sonuç olarak bu hafta biz 10 reyting, siz 3 reyting alabildiniz. Bunu bile bile hala da bize vurmaya devam ediyorsun. :A
Sonuç olarak siz bir şey yokken ıkına sıkına 10 alabildiniz Kırmızı Oda ise kendisinin dört katı reyting alan maç karşısında 3-4 aldı. :A

• Güldürdün
Yenilen pehlivan güreşe doymazmış :A @Aserat

cüret.png

• Güldürdün
Sonuç olarak siz bir şey yokken ıkına sıkına 10 alabildiniz Kırmızı Oda ise kendisinin dört katı reyting alan maç karşısında 3-4 aldı. :A
Sonuç olarak Kırmızı Oda çöktü ve bir daha asla eski oranlarına ulaşamayacak. Yeni sezonda da Survivor başlayınca sezon sonunu dahi göremeden final yapacak. Masumlar Apartmanı ise 2. sezonun sonunda efsane bir finalle Kadın gibi 10'un üstünde reyting alarak adını türk dizi tarihine yazdıracak. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat