2021 Pınar Deniz ⚡ Hazal Kaya | Çeyrek Final | En Favori Güzel

Hangi güzel yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    49
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 oy hakkı olsun.
Eğer ikinci ihtimal olursa ve 5 isim tek grupta toplanırsa, 2 oy hakkı olmalı. 1 ismi seçip 4 kişiyi elemek garip. :A
Hayır o direk yarı final turu olacağı için en çok oy alan 2 kişi finalist olur :A

Laf ediyordun ama En Favori Dizi'de bu yüzden önceki turlara bakıyorum işte. :A Düello işi olunca mesele durduk yere karışıyor. :A
Yok benim sistemim iyiydi, ne öncekl tur nede düello ve şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadık.
Bence hiçbir koşulda ikisi birden ikinci tura çıkmamalı. :A
Eşitlik bozulmazsa ikisinide mi eleyelim? :A sıfırlanan ankette oy kullanma ozaman :A belki eşit olmasına mani olursun :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy
Hayır o direk yarı final turu olacağı için en çok oy alan 2 kişi finalist olur :A

Yok benim sistemim iyiydi, ne öncekl tur nede düello ve şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadık.

Eşitlik bozulmazsa ikisinide mi eleyelim? :A sıfırlanan ankette oy kullanma ozaman :A belki eşit olmasına mani olursun :A
En son daha da kısa anketler yapılması kararı çıkmıştı herhalde. 1 saatlik falan. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Ben sıfırlanan ankette yarın öğlen deyince @Tolstoyevski karşı çıktı 10 saat çok kısa deyip :A

Gece başlayıp gündüz biteceği için cidden çok kısa, madem uzatmalara gidecek sıfırlanacak tüm oylar, en azından tam gün olması daha doğru :A

Şimdi durum şöyle: son saate kadar eşitlik bozulmazsa anketi sıfırlıyoruz ve 24 saatlik bir oylama yapacağız. Yine eşitlik bozulmazsa bu iki isim yarı finale çıkacak ve 5 isim tek bir ankette toplanacak ve o ankette 2 isim üst tura çıkacak yani finalist olacak.
Tek oy mu 2 oy hakkı mı o kısmı henüz netleştirmedik.
@xdragxx @Maskeli Fedai @Aserat @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy (şuan konuya bakanlar olarak etiket ettim)
Ve Hazalcı @slhttnmtl Pınarcı @Tolstoyevski

Bizi bu duruma @bazinga soktu. Ne güzel eskiden düello olmadan üst tur yapıyordum
Son dakika golü gelmeli :A

• Güldürdün
Şimdi durum şöyle: son saate kadar eşitlik bozulmazsa anketi sıfırlıyoruz ve 24 saatlik bir oylama yapacağız. Yine eşitlik bozulmazsa bu iki isim yarı finale çıkacak ve 5 isim tek bir ankette toplanacak ve o ankette 2 isim üst tura çıkacak yani finalist olacak.
Tek oy mu 2 oy hakkı mı o kısmı henüz netleştirmedik.
@xdragxx @Maskeli Fedai @Aserat @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy (şuan konuya bakanlar olarak etiket ettim)
Ve Hazalcı @slhttnmtl Pınarcı @Tolstoyevski

Bizi bu duruma @bazinga soktu. Ne güzel eskiden düello olmadan üst tur yapıyordum
İstediklerinden biri gelse de oy kullansa hadi de, aktif olan da gelip oy kullanmamış :A

Yarı final eğer 5 kişiyle olursa bence tek oy hakkı olmalı, herkes favorisini seçip oy atsın işte.

• Beğendim
Son dakika golü gelmeli :A
10 kere son dakika golü oldu yoruldum :F
İstediklerinden biri gelse de oy kullansa hadi de, aktif olan da gelip oy kullanmamış :A

Yarı final eğer 5 kişiyle olursa bence tek oy hakkı olmalı, herkes favorisini seçip oy atsın işte.
Bende o fikirdeyim. Misal sen Hazal dedin, @Tolstoyevski Pınar ben ise Aslı fakat çıkan Alina ve Ayça oldu. Finalde bunlar aynı destekçilerinden o oylarını alır ama Hazal, Pınar ve Aslı'ya oy veren isimler bu iki isme vereceği için kazananı bilemeyiz @xdragxx @Emre Ozansoy

10 kere son dakika golü oldu yoruldum :F

Bende o fikirdeyim. Misal sen Hazal dedin, @Tolstoyevski Pınar ben ise Aslı fakat çıkan Alina ve Ayça oldu. Finalde bunlar aynı destekçilerinden o oylarını alır ama Hazal, Pınar ve Aslı'ya oy veren isimler bu iki isme vereceği için kazananı bilemeyiz @xdragxx @Emre Ozansoy
5'e kalmaz o yüzden tartışmaya gerek yok :A En kötü 1 saatlik uzatma yaparız orda beraberlik gider.

• Güldürdün
5'e kalmaz o yüzden tartışmaya gerek yok :A En kötü 1 saatlik uzatma yaparız orda beraberlik gider.
Uzatma saatleri karar vermedik tam ama sıfırlanan ankette olacak o. Bu şekilde olmuyor çünkü oy verecek kimse kalmadı gibi :A ben yarın öğlene kadar kısa bir anket olması taraftarıyım. @Tolstoyevski ise 24 saat diyor :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
Uzatma saatleri karar vermedik tam ama sıfırlanan ankette olacak o. Bu şekilde olmuyor çünkü oy verecek kimse kalmadı gibi :A ben yarın öğlene kadar kısa bir anket olması taraftarıyım. @Tolstoyevski ise 24 saat diyor :A
24 saat anket uzatmaya davetiye çıkarır bence ne kadar kısa o kadar iyi.

• Beğendim
Nihayet oylama bitti :A

Turu arlayan Pınar Deniz olmuştur.
Rekor oy verildi bu arada :A biraz zorla 5-6 oy topladık. 40dan bu yana sırayla 1 önce 1 eşitlik olarak ilerledi :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski
Nihayet oylama bitti :A

Turu arlayan Pınar Deniz olmuştur.
Rekor oy verildi bu arada :A biraz zorla 5-6 oy topladık. 40dan bu yana sırayla 1 önce 1 eşitlik olarak ilerledi :A
Son dakikalar geçmek bilmedi ama yarı finali gördük nihayetinde yarın öğlene doğru açılır konular kararlaştırdığımız üzere? :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94