TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,235
Puanı
280
Şimdi bunun yaptığı da Emek Hırsızlığı o zaman. Kendi haberlerinin başında yazıyor haberleri için. Sadece kendisi için mi geçerli bu durum. Kokuşmuş pislik Birsen'e bak sen. Sektörden atamıyorlar mı bunu veya haber kaynakları ile beraber dışlasınlar, bu habercilik değil çünkü. Sektör hakikaten değişti ya. Sonra neden reyting alamıyoruz diyorlar. Bütün dinamizimi, heyecanı öldüren bu mahluklar yüzünden.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Hayretler içinde konuda twetleri okudum bugün benide diğer hesaptan engelledi engelleyebilir no problem ama yaptığı yanlışlarla savunmaya devam etmiş Aşkı Memnu bitmiş bir dizi ama bu dizi devam ediyor heyecanı kaçmaması lazım gazeteci olabilirsin mesleğine saygı duyuyorum bence gazetecilik bölüm spoisi vermek değildir umarım bunu anlarda daha dikkatli davranır..

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,185
Puanı
1,060
Bu dizideki görüntü kalitesi,müzikler,seneryo,kurgu son dönemin en iyilerinden.
Son sahnelerde her tokattan sonra zamanın geriye işleyişi,her tokatta güzel anıların silinmesi çok ama çok iyi bir kurguydu...

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bölümü izlerken ne ara o kadar geçti anlayamadım. Bölüm çok iyiydi, özellikle son sahne. Sezon finalini de izlemek isterdim ama o kadar ağır dramı kaldıramam galiba.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Muhteşem bir bölüm izledik özellikle son sahne unutulmaz bir sahneydi Gülbene çok üzüldüm ah neden Esatın annesi geldi kii ya

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Farah'ın diziden nasıl çıkacağı:
Masumlar Apartmanı haftaya unutulmaz bir bölümle sezon arası veriyor. Sezon finaline Farah Zeynep Abdullah'ın hayat verdiği İnci'nin ölümü damga vuruyor. İnci'nin ölümü eşi Han'ı (Birkan Sokullu) darmadağın ediyor. Han yol arkadaşını sarsıcı bir şekilde kaybetmenin şokuyla çıldırıyor. Diziden kendi isteğiyle ayrılan Farah Zeynep Abdullah'ın nasıl öleceği ise merak konusu...
@kerem @phoebebuffay @slhttnmtl @Angelica @Alos @The_Erinch
Salı gününü iple çekiyorum. :Z Nihayet İnci'den kurtuluyoruz. :A
------

Spoiler veriyorsunuz deyince acımadan fanları engelleyen gazeteci hanım bakalım senarist ve oyuncu tepkisi karşısında ne yapacak. :A Let the kaos begin :Z

Mesajları görünceki tepkim. :A

(04:46)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok karışık bir fragman olmuş ya da diyalogsuz olmasından dolayı bana öyle geldi. Zaman atlaması mı olacak acaba ve İnci nasıl ölecek?

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Pek bir şey anlamadım fragmandan, İnci hamile miydi ki? Uzun bir süre sonra izleyeceğim bu bölümü. :A