21 Mayıs 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
ATV'nin sitesinden baktım 2 saat 20 dakika diyor. :A 2. sezon çekimleri başlamış veya çok yakında başlayacak diye görmüştüm Türkiye'deki yayın bitmeden onları da yetiştirirlerse biraz daha sürebilir. :A
------

En başından beri mi. :A Kırmızı Oda 6 küsürle başlarken ilk bölümü 3 reyting alan dizinin fanı mı söylüyor bunu. :A
Bugün sana yüklenmiycem iki dizinden de tokadı yedin keyfim yerinde :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Sanki yüklensen kabullenecek. Onda kabullenme durumu yok :A
Bu dizi neyse ama Camdaki Kız çok sert düşüş yaptı. Fazla laf yememek için fazla sakin kaldı :A
Tv Series House GIF by Tüplü Televizyon

• Güldürdün
Son Yaz'a kıyarlar böyle devam edilirse.
Kanalın yüksek reytingli hiç bir dizisi kalmadı. Başka kanalda olunsa bu reytingler için başarılı oranlar deriz ama söz konusu FOX olunca yetersiz olunuyor. Kefaret diziside aynı durumda fakat o dizi daha fazla bölüm sayısına sahip ve bu kadar erken düşme olmamıştı.
Bu gidişle FOX artık 4 reytinge muhtaç olup bu oranları kabul eder.

atv'nin dizisinin tanıtıma hiç denk gelmedim. Sanki pat diye başladı dizi ama buna rağmen iyi sayılacak bir oran ile başlamış. Bakalım nezaman sezon finali yaparlar bu diziye.

Kırmızı Oda bence kan kaybetmeden sezon finali yapmalı. Böyle ağır bir dizi Haziran ayında düşüş yaşar.
Boşu boşuna 2 haftalık ara verirse olacağı buydu, resmen diziye komplo kurdu kanal.

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem and Dosi
Camdaki Kız artık benim dizim değil Kırmızı Oda da ölü haliyle bile üç grupta çatır çatır zirvede. :A Yani bu hafta da amacına ulaşamadın kısmetse gelecek hafta artık. :A
Benim bir amacım yok, benim dizimi geçmeye çalışan senin diziler, yine her zamanki gibi geçemediler ve üstüne üstlük düştüler :Z
CK yı da hemen satmışsın maşallah sezon finaline kadar bekleseydin bari :A

• İlginç
  • Sinir Bozucu
Reactions: Aserat and Dosi
Son Yaz 2 haftalık aradan kötü dönmüş umarım yükselir.

Bozkır Arslan ortalama bir başlangıç yapmış ben internette hiç tanıtıma falan rastlamadım yani ona rağmen iyi almış.

Kırmızı Oda kan kaybediyor odaya alın :F :A

• Beğendim
Satış işlemleri başlamış erkenden :A
Benim bir amacım yok, benim dizimi geçmeye çalışan senin diziler, yine her zamanki gibi geçemediler ve üstüne üstlük düştüler :Z
Ben bunun kadar dönek bir insan görmedim? :Dizi dün 3 reyting birden düşünce nasıl da sattı U dönüşü yaptı hemen. 😱 Tabi savunulacak yanı kalmadığı için diziyi bıraktığını söylüyor çünkü savunamayacak daha fazla, yüzü yok ama gizliden gizliye izlemeye devam eder sinsi. :A @Aserat

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi
Ben bunun kadar dönek bir insan görmedim? :Dizi dün 3 reyting birden düşünce nasıl da sattı U dönüşü yaptı hemen. 😱 Tabi savunulacak yanı kalmadığı için diziyi bıraktığını söylüyor çünkü savunamayacak daha fazla, yüzü yok ama gizliden gizliye izlemeye devam eder sinsi. :A @Aserat
Haftaya 2 reyting artsın bak nasıl eski ayarlarına döner hemen :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt
Ben asla reyting için dizi izlemem öyle yapacak olsam Menajerimi Ara 1-2 reyting alırken çoktan bırakmış olmam lazımdı. :A Merakla bekliyordum ve ilk bölümleri de beğendim ama zamanla sıkılmaya başladım ve bıraktım. Vereceğiniz cevapları önceden bilmeme rağmen bunu açık açık söyleyebilecek cesaretim de var. :A

Neyse sen Son Yaz'a bak sezon finali derken ekranlardan tamamen silinmezse iyidir. :A

Haftaya 2 reyting artsın bak nasıl eski ayarlarına döner hemen :A
Senin lafınla cevap veriyorum Camdaki Kız hala zirvede olduğu için 1-2 reyting daha "düşme lüksü var". :A

İddialı bir oyuncu ve vakaya bakar Kırmızı Oda'nın yükselişi. :A

• Güldürdün
Ben asla reyting için dizi izlemem öyle yapacak olsam Menajerimi Ara 1-2 reyting alırken çoktan bırakmış olmam lazımdı. :A Merakla bekliyordum ve ilk bölümleri de beğendim ama zamanla sıkılmaya başladım ve bıraktım. Vereceğiniz cevapları önceden bilmeme rağmen bunu açık açık söyleyebilecek cesaretim de var. :A

Neyse sen Son Yaz'a bak sezon finali derken ekranlardan tamamen silinmezse iyidir. :A

Senin lafınla cevap veriyorum Camdaki Kız hala zirvede olduğu için 1-2 reyting daha "düşme lüksü var". :A

Ben o lafı senin dizinin 15 katı fazla bölüm sayısına sahip olan bir dizi için dedim. Gidip daha 10 bölüm görmemiş bir dizi için bu lafı söylemek komik olmuş :A

Reyting için değilse de savunulacak yanı kalmadığı için bırakıyorsun. :A

Son Yaz ne alaka şimdi, millet başka diziyi öne sürdüğünde "ne alaka" diyorsun, şimdi ne alaka dediğin şeyi sen yapıyorsun. Ne meraklıymışsın kendinle çelişmeye. :A

Atv'nin yeni dizisi iyi başlamış ama haftaya belli olur gidişatı. İlk bölüm merakı da olabilir.

Kırmızı Oda düşmüş ama minimum seviyede. Geçen haftaya göre bu hafta 3 rakip daha fazla vardı. Daha fazla düşüş bekliyordum.

• Beğendim
Reactions: Aserat
Son Yaz iki haftanın ardından ve kanalın hiç tanıtım yapmaması sonucu bu düşüşü görmesi normal. Ben gelecek sezon için fazla umutlu değilim. Yeni sezonda erken final haberini görmemiz çok olası.

Emre Kıvılcı'ma Celaleddin rolü çok yakışmış, dizi iyi bir açılış yapmiş ama yükselmesi için kanal yarafından daha iyi bir PR çalışması yapılmalı yoksa en fazla 6 reyting alacaktır.

Kırmızı Oda hiçbir grupta 10+ alamamış, nedendir bilmiyorum da ben bu vakaların çok ilgi çekici olduğunu düşünmüyorum.

Son Yaz için çok üzgünüm, iki hafta ara vermesine göre aşırı çok düşmemiş ama yükselmesi gerek. 2 dizisinin final yaptığı bu haftada diziye biraz daha yüklenseler ve diziler bitmeden biraz daha tanıtımını yapsa güzel olur yoksa öbür sezonda sezon ortasını bile göremeyebilir. :(

Bozkır Arslanı Celaleddin beklediğimin bir tık üstünde bir açılış yapmış ve rakiplerini etkilemiş. Hatta Payitaht, Total'de 1'lere kadar düşmüş.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam