21 Mayıs 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
Sertab Erener'i demi bulaştırdılar diziye lanet olsun :A :F
2,5 saat yayınlanınca her bölüm şarkısız bölüm geçmiyor sağolsunlar. :A
------

Daha üç hafta var ve hikayelerin toplanması için yeterli. Zaten bir noktada Survivor mutlaka 7 güne çıkacak o yüzden az kaldı. :A
Niye şu ana kadar açıklama yapmadılar o zaman? Demek ki Haziran'ın sonuna kadar uzatabildikçe uzatacaklar. Tabii reytingler patlayınca erkene alabilirler de. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem
2,5 saat yayınlanınca her bölüm şarkısız bölüm geçmiyor sağolsunlar. :A
------

Niye şu ana kadar açıklama yapmadılar o zaman? Demek ki Haziran'ın sonuna kadar uzatabildikçe uzatacaklar. Tabii reytingler patlayınca erkene alabilirler de. :A
Yakında açıklanır final tarihi belli olmayan bir tek o mu var sanki. :A

Umrumda değil. Cuma boşluğunda başka seçenek olmadığı için izlenmeye mecbur kalınıyordu. Yeni sezonda patlaması yakındır. Tıpkı Mucize Doktor gibi. :A
7 kanalın da SEZON BAŞINDAN BERİ DOLU olduğu tek gün için hala boşluk deme ısrarını sürdürmen inanılmaz. :A

Rakip mi? Kanal 7'nin günlük dizisinden bile daha az izleniyorlardı. Ne rakibi. :A
Arka Sokaklar, Ramo, Son Yaz, Recai, Babil, Bay Yanlış, Çocukluk, Akrep, Akıncı, Seni Çok Bekledim, Payitaht, Güldür Güldür Show, Kuzeyin Oğlu ve şimdi de Celaleddin.. Daha sayayım mı. :A

Arka Sokaklar, Ramo, Son Yaz, Recai, Babil, Bay Yanlış, Çocukluk, Akrep, Akıncı, Seni Çok Bekledim, Payitaht, Güldür Güldür Show, Kuzeyin Oğlu ve şimdi de Celaleddin.. Daha sayayım mı. :A
Hepsini topla bir EDHO bile etmez. Sen bunlara rakip mi diyorsun. :kiki:

#ArkaSokaklar
Total : 7,13 (2)
AB : 3,18 (8)
ABC1 : 4,24 (6)

#SonYaz
Total : 3,75 (8)
AB : 4,06 (5)
ABC1 : 4,32 (5)

#GüldürGüldürShow
Total : 3,49 (9)
AB : 4,33 (3)
ABC1 : 4,19 (7)

#BozkırArslanıCelaleddin
Total : 5,04 (5)
AB : 3,00 (9)
ABC1 : 4,36 (4)

#KırmızıOda
Total : 7,38 (1)
AB : 9,77 (1)
ABC1 : 8,72 (1)

#KuzeyinOğluVolkanKonak
Total : 2,84 (13)
AB : 2,30 (13)
ABC1 : 3,26 (9)

#PayitahtAbdülhamid
Total : 1,78 (23)
AB : 2,19 (14)
ABC1 : 2,12 (17)

Kaynak: Deniz Tural

Son düzenleme:
Halkımız EN BAŞINDAN BERİ hangi Gülseren B. dizisini tercih ettiğini tam istikrarla gösteriyor... :bhr:

Teşekkürler Türkiye :bhr::bhr:

Ptesi gelsin yeni haftalık liste :Z:Z:Z

• Harika
Son Yaz'a kıyarlar böyle devam edilirse.
Kanalın yüksek reytingli hiç bir dizisi kalmadı. Başka kanalda olunsa bu reytingler için başarılı oranlar deriz ama söz konusu FOX olunca yetersiz olunuyor. Kefaret diziside aynı durumda fakat o dizi daha fazla bölüm sayısına sahip ve bu kadar erken düşme olmamıştı.
Bu gidişle FOX artık 4 reytinge muhtaç olup bu oranları kabul eder.

atv'nin dizisinin tanıtıma hiç denk gelmedim. Sanki pat diye başladı dizi ama buna rağmen iyi sayılacak bir oran ile başlamış. Bakalım nezaman sezon finali yaparlar bu diziye.

Kırmızı Oda bence kan kaybetmeden sezon finali yapmalı. Böyle ağır bir dizi Haziran ayında düşüş yaşar.

• Beğendim
Kırmızı Oda Total'de zirveyi kaptırmamış ama uzun süre sonra AB'de 10'un altına düşmüş. :( Sadi'nin uzaması ve Zafer-Mitra olayı insanları sıkmaya başladı belli ki. Sezon içinde olsa yeni ve ilgi çekici bir vaka getirip reytingleri yükseltirlerdi ama sezon finaline az kaldığı için bu ekiple devam edilecek. Umarım en geç haziranın ilk veya 2. haftası tatile gider de bu süre içinde daha fazla kan kaybetmez.

Bozkır Arslanı iyi başlamış hatta birebir Ramo'nun boşluğunu doldurmuş. Tahmin ettiğim gibi en çok da Arka Sokaklar ve Payitaht etkilenmiş. Bu ayarda takılsın işte daha fazla yükselirse asfalyalarım atabilir. :A

Son Yaz iki haftalık aranın ceremesini çekmiş. Daha yüksek reytinglerle Mucize Doktor ve bu ayardaki reytinglerle Masumiyet için final kararı verilmişken bu dizi de kurbanlar arasına girebilir aslında ama şimdilik yurt dışı satışları sayesinde eli daha rahat. SÇK iki hafta ara verse FOX'un atmadığı takla (1.5 ay ara verince durumu gördük) kalmazdı oysa zirveye oynayabilen dizisini insanlara hatırlatmak için iki hafta boyunca çaba bile göstermedi çok yazık.

Son Yaz'a kıyarlar böyle devam edilirse.
Kanalın yüksek reytingli hiç bir dizisi kalmadı. Başka kanalda olunsa bu reytingler için başarılı oranlar deriz ama söz konusu FOX olunca yetersiz olunuyor. Kefaret diziside aynı durumda fakat o dizi daha fazla bölüm sayısına sahip ve bu kadar erken düşme olmamıştı.
Bu gidişle FOX artık 4 reytinge muhtaç olup bu oranları kabul eder.

atv'nin dizisinin tanıtıma hiç denk gelmedim. Sanki pat diye başladı dizi ama buna rağmen iyi sayılacak bir oran ile başlamış. Bakalım nezaman sezon finali yaparlar bu diziye.

Kırmızı Oda bence kan kaybetmeden sezon finali yapmalı. Böyle ağır bir dizi Haziran ayında düşüş yaşar.
ATV'deki dizi 13 bölüm ve galiba iki bölüm peş peşe veriyorlar yani birkaç haftaya biter. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
2 bölüm nüst üstteyse süresi kısa dizilerden.
13 bölümde noktalanacaksa helal olsun ozaman :A
ATV'nin sitesinden baktım 2 saat 20 dakika diyor. :A 2. sezon çekimleri başlamış veya çok yakında başlayacak diye görmüştüm Türkiye'deki yayın bitmeden onları da yetiştirirlerse biraz daha sürebilir. :A
------

Halkımız EN BAŞINDAN BERİ hangi Gülseren B. dizisini tercih ettiğini tam istikrarla gösteriyor... :bhr:

Teşekkürler Türkiye :bhr::bhr:

Ptesi gelsin yeni haftalık liste :Z:Z:Z
En başından beri mi. :A Kırmızı Oda 6 küsürle başlarken ilk bölümü 3 reyting alan dizinin fanı mı söylüyor bunu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
ATV'nin sitesinden baktım 2 saat 20 dakika diyor. :A 2. sezon çekimleri başlamış veya çok yakında başlayacak diye görmüştüm Türkiye'deki yayın bitmeden onları da yetiştirirlerse biraz daha sürebilir. :A
2. Sezon varsa ozaman neden bana sadece 13. Bölümlük kısa bir dizi deyip kandırdın :A
Ozaman mesele anlaşıldı. Bu bölümler yayınlanıp sezon finali olur. Diğer yeni bölümler ise yeni sezonda ekrana gelir. Hele bi de 4 reyting ve üstü olursa :A atv bu orana hayır demiyor sonuçta

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
2. Sezon varsa ozaman neden bana sadece 13. Bölümlük kısa bir dizi deyip kandırdın :A
Ozaman mesele anlaşıldı. Bu bölümler yayınlanıp sezon finali olur. Diğer yeni bölümler ise yeni sezonda ekrana gelir. Hele bi de 4 reyting ve üstü olursa :A atv bu orana hayır demiyor sonuçta
İlk sezon 13 bölüm sürüp bitmiş bir sezonda 30-40 bölüm yapan Türk dizilerine göre kısa. :A Zaten bu dizilerin yayınlanmasının asıl nedeni reyting olmadığı için tabii ki devam eder maalesef. :T:

• Güldürdün
Reactions: Dosi