2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski yoldaşımız hem sürekli teyzelerimizi önerip durdu hem de etkinlik düzenleyicisi olarak içerideki adamımız. :A Bu yüzden ismini yazamazdım. :A
35 yaşındaki genç kızlarımıza teyze demek mi :eek: 35 yaş ve üstü olmalıydı etkinlik aslında :A Ya da bir ara öyle bir etkinlik yapalım diyeceğim ama yanlış anlaşılacak şu malum dört harfli Netflix filmini kastederek baş harfi @MasacRE olan :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İçlerinden kendin için 2, Masacre için 3+1 seç yeterli :A imkanı yok hepsini almamım :A
Kendini niye etiket ettin :eek: kimi unuttun? @MasacRE @MEnes @DarkLegenD @Tolstoyevski
Seninle hangilerinin alınıp hangilerinin alınmayacağı konusundaki pazarlıkları Utku beyciğim yürütecekmiş, geçmiş yıllardan tecrübeliymiş bu konuda. :A @MasacRE
35 yaşındaki genç kızlarımıza teyze demek mi :eek: 35 yaş ve üstü olmalıydı etkinlik aslında :A Ya da bir ara öyle bir etkinlik yapalım diyeceğim ama yanlış anlaşılacak şu malum dört harfli Netflix dizisini kastederek baş harfi @MasacRE olan :A
Yok yok, bu fikir hiç hoş bir fikir değil aman diyeyim düşünmeyelim bile böyle şeyler. :A Zaten burada da 35 yaşının üzerinde, bazı teyzelerimiz mevcut ama neyse güzellik görecelidir diyelim... :A
Ve ben baya baya etkinliği emanet ettim :eek:
Şşş, sakın bu fikrinden vazgeçme. :A Daha kendisi "cıbıldak" diye tanımladığın görseller ile konuları açman konusunda yardımcı olacak. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
35 yaşındaki genç kızlarımıza teyze demek mi :eek: 35 yaş ve üstü olmalıydı etkinlik aslında :A Ya da bir ara öyle bir etkinlik yapalım diyeceğim ama yanlış anlaşılacak şu malum dört harfli Netflix filmini kastederek baş harfi @MasacRE olan :A
Çok tehlikeli sularda yüzüyorsun, çabuk dön oradan çok geç olmadan :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet @Dosi hanım, konseyimizde yapmış olduğumuz acil durum toplantısı sonrası bu listede bir takım önemli eksikliklerin olduğu kanısına vardık. Bu sebeple T.C. Güzellik Uzmanı ve Analisti Doç. Dr. Utku beyciğim önderliğinde mühim bir liste hazırladık. :A Şimdi sizlere bu değerli listeyi, sıralanmış bir şekilde bırakıyorum:

Başak Gümülcinelioğlu
Berrak Tüzünataç
Bige Önal
Biran Damla Yılmaz
Birce Akalay
Cemre Baysel
Damla Can
Didem Soydan
Ecem Atalay
Ege Kökenli
Elçin Sangu
Esra Bilgiç
Ezgi Eyüboğlu
Fahriye Evcen
Gaye Su Akyol
Gizem Karaca
Gökçe Bahadır
Hayal Köseoğlu
Hazal Subaşı
Hazal Türesan
İlayda Alişan
Melisa Döngel
Meryem Uzerli
Mine Tugay
Miray Daner
Öykü Karayel
Pelin Karahan
Seray Kaya
Tuğba Yurt
Yasemin Kay Allen

Listede katkısı bulunan değerli konsey üyelerimiz: @MasacRE, @MEnes, @Maskeli Fedai, @Sherlock, @DarkLegenD, @12.Adam ve İlayda Alişan özel önerisi ile @bazinga...
Çok değerli eklemeler yapılmış vatan size minnettar. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İçlerinden kendin için 2, Masacre için 3+1 seç yeterli :A imkanı yok hepsini almamım :A
Kendini niye etiket ettin :eek: kimi unuttun? @MasacRE @MEnes @DarkLegenD @Tolstoyevski

Seninle hangilerinin alınıp hangilerinin alınmayacağı konusundaki pazarlıkları Utku beyciğim yürütecekmiş, geçmiş yıllardan tecrübeliymiş bu konuda. :A @MasacRE

Yok yok, bu fikir hiç hoş bir fikir değil aman diyeyim düşünmeyelim bile böyle şeyler. :A Zaten burada da 35 yaşının üzerinde, bazı teyzelerimiz mevcut ama neyse güzellik görecelidir diyelim... :A

Şşş, sakın bu fikrinden vazgeçme. :A Daha kendisi "cıbıldak" diye tanımladığın görseller ile konuları açman konusunda yardımcı olacak. :A
Şerlok beyciğim benim için 3+1 seçecek, ben de kendi adıma ayrıca 3+2 seçeceğim o halde :A Ayrıca Şerlok beyciğim de bu kadar uğraş sonucu daha fazla isim ile gelmeyi hak ediyor. Onun için de ek isim hakkı önerisi tanınmasını talep ediyorum Dosi hanım :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Skandal mesajlar bunlar. Hatta şöyle yapalım, en az 2 çocuk sahibi hanımefendileri alalım etkinliğe. Tolsto buna da "Evet!" der kesin...

Acilen +35 olan tüm ünlüleri saf dışı bırakmalıyız. Gençleri ve "teyze olmayanlar"ı size ezdirmem...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Skandal mesajlar bunlar. Hatta şöyle yapalım, en az 2 çocuk sahibi hanımefendileri alalım etkinliğe. Tolsto buna da "Evet!" der kesin...

Acilen +35 olan tüm ünlüleri saf dışı bırakmalıyız. Gençleri ve "teyze olmayanlar"ı size ezdirmem...
Şerlok beyciğim benim için 3+1 seçecek, ben de kendi adıma ayrıca 3+2 seçeceğim o halde :A Ayrıca Şerlok beyciğim de bu kadar uğraş sonucu daha fazla isim ile gelmeyi hak ediyor. Onun için de ek isim hakkı önerisi tanınmasını talep ediyorum Dosi hanım :A
Görüldüğü üzere vatan ve forum halkı önerilerimizden son derece memnun Utku beyciğim, @Dosi hanım bu duruma kayıtsız kalmayacaktır diye düşünüyorum. :A @bazinga ve @DarkLegenD'den doğru da bir +6 isim yazılır bence. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Doğru yoldayım demek ki. :A
Bu aradan ben Aleyna'nın şarkıcılığını markıcılığını savunmuyorum, bizim davamız başka...
------

Görüldüğü üzere vatan ve forum halkı önerilerimizden son derece memnun Utku beyciğim, @Dosi hanım bu duruma kayıtsız kalmayacaktır diye düşünüyorum. :A @bazinga ve @DarkLegenD'den doğru da bir +6 isim yazılır bence. :A
Tabii, hemen önerilerimi yapayım...

1- Tuğba Yılmaz
2- Açelya Topaloğlu
3- Bergüzar Korel

BK 38 yaşındaymış... Bu saatten sonra beni 38 yaşındaki kadının fanı mı yapacaksınız kardeşim nereden çıkarttınız bu etkinlik muhabbetini ya...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Tabii, hemen önerilerimi yapayım...

1- Tuğba Yılmaz
2- Açelya Topaloğlu
3- Bergüzar Korel

BK 38 yaşındaymış... Bu saatten sonra beni 38 yaşındaki kadının fanı mı yapacaksınız kardeşim nereden çıkarttınız bu etkinlik muhabbetini ya...
Beklemediğimiz yerden darbe aldık... @MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Olmayan güzelliğini mi savunuyorsun? Şarkıcımsı hallerinden bile daha kötü iken... :(
2-3 kere daha estetik yaptırırsa dediğin gibi yüzü patatese dönüşecek ama henüz o kadar da değil... :mad:

Beklemediğimiz yerden darbe aldık... @MasacRE
Söz verdik bir kere, önerdiğimiz her kadının arkasında durup onları hep bir üst tura çıkarmak için çabalayacağız. 🥰🥰 (hepsi ilk turda elendi)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Ya zaten gitmiş bana öyle bir foto atmış kı, bunu ekleyeyim mi diye :A veto yedi tabiki. Sadece yüz fotoları seç dedim :A @Tolstoyevski

Tamamdır @MasacRE artı 3 bazinga için seçebilir :A toplam 10 oldu :A seçin listeden :A fazlası olmaz
------

Yok onun 2 hakkından başka yok :A bazinga'yı kaptınız zaten :A
------

Dark hakkını internet fenomenleri ile kullandı. Bitti hakkı :A @DarkLegenD @Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ya zaten gitmiş bana öyle bir foto atmış kı, bunu ekleyeyim mi diye :A veto yedi tabiki. Sadece yüz fotoları seç dedim :A @Tolstoyevski

Tamamdır @MasacRE artı 3 bazinga için seçebilir :A toplam 10 oldu :A seçin listeden :A
------

Yok onun 2 hakkından başka yok :A bazinga'yı kapatınız zaten :A
------

Dark hakkını internet fenomenleri ile kullandı. Bitti hakkı :A @DarkLegenD @Tolstoyevski
Bu profil resmindeki gibi Mikasa modunla bir tepki vermediğine dua etmeliyim yine iyi ucuz yırttık veto ile :A Ama kolajları hazırlarken Mikasa modunu ensemde hissedeceğim sürekli :S :eek: :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu profil resmindeki gibi Mikasa modunla bir tepki vermediğine dua etmeliyim yine iyi ucuz yırttık veto ile :A Ama kolajları hazırlarken Mikasa modunu ensemde hissedeceğim sürekli :S :eek: :A
Yalnız bu öneriler kafanı karıştırmasın. @MasacRE o @Sherlock 'un listesinden sadece 10 tane bırakıp söyleyecek. Fazlası yok. Direk bizde 10 kişilik isim yazıp kenara çekilecek :A
Kendi hakkı, Sherlock'un hakkı ve bazinga'nın hakkı olarak :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...