2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Önemli isimleri de. Eksikler 👇 :A
:
Öykü Karayel, Merve Boluğur, Elçin Sangu, Yasemin Allen, Simge, Mine Tugay, Yasemin Ergene, Songül Öden, Saadet Işıl Aksoy, Seray Kaya, Aslı Enver, Tuba Büyüküstün, Tuğba Yurt, Bergüzar Korel

80 olur gibi :eek:
Merve Boluğur nasıl önerilmez... Garip gerçekten de... Onu ben alayım kimsenin yazmasını kabul etme... :A İlk önerim Merve Boluğur'dur... :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En fazla 50 öneri olur. Üstünü böyle doldurup 70 yaparım diyordum ama 80 ve üstü olacak gibi :A ben ve @Tolstoyevski 'ye çok iş düşecek :A ilk turlar en çok o açsın :A bana yükü hafifletsin :A gerçi kolaj yapar. Kolay olur işimiz ama anket yapmak iş :A
Neyseki yetkisi var. Onu en çok yorarım :A
80 değil 100'ü rahat görür gibi bence ama varsın görsün nelerin üstesinden gelmedik ki birlikte yine bir şekilde hallederiz :A Kolajlar nasılsa rahatlatıyor konuları büyük ölçüde :A
------

Fahriye Evcen nasıl önerilmemiş bu arada :A
3 kontenjan hakkından 1'ini Fahriye için kullanıyorum o halde? :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,340
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konuda “Son senelerin popüler olan dizi,sinema,müzik ve yarışmalarda boy gösteren ekran güzellerini seçeceğiz” diye bahsedilmiş. O zaman önereceğim ikinci isim belli oldu iyi ki hatırlattın. :Z
Nasıl eleneceğini gör istediğimden yazdım. :A Senden başka oy veren olmaz diye düşünüyorum, umarım da öyle olur. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: dreamy

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bunca öneri yapılmış ve Melisa Sözen daha kimse tarafından söylenmedi mi? :oops: Hemen fikrimi Melisa Sözen olarak değiştiriyorum. Onsuz çok eksik olurdu bu liste :bhr::Z
Melisa Sözen de eklendi an itibariyle. Yalnız Melis Sezen ile Melisa Sözen isimleri çok benziyor birbirine, karıştırmamak için Google'dan bakmak zorunda kaldım kaç kez. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Cervantes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...