Kuruluş Osman'dan 4 Oyuncu Ayrıldı!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,589
Puanı
1,060
Kuruluş Osman dizisinin 56. bölümünde 4 ayrılık yaşandı.

Başrolünü Burak Özçivit'in oynadığı dizide Lena karakterini canlandıran Seray Kaya, Savcı Bey karakterini canlandıran Kanbolat Görkem Aslan, Petrus karakterini canlandıran Mert Turak ve Kalanos karakterini canlandıran Şevket Süha Tezel diziye veda etti.

Kuruluş Osman yeni bölümleri ile her çarşamba ATV'de!

1619638477192.png

1619640287043.png

1619640331577.png

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: slhttnmtl
Konuya bu modda girdim. :Z

91f5ce6e7be20ac41c088ef8fac9a776.gif

Yeni sezonda harcanmaması çok iyi olmuş. Hasret sona eriyor, en kısa sürede çok kaliteli bir dramada kendisini izleyebileceğiz inşallah. Oyunculuğuna hasret kalmıştık. :Z:Z
Başlığı görünce benim de kalbim küt küt. :Z

İnşallah, inşallah. :Z Çok özledik. :Z

• Harika
Reactions: kerem
Bütün oyuncuların gidişleri etkilemez diziyi. Yerine daha iyi isimler bile gelebilir. Burak Özçivit haricinde herkes ayrılabilir diziden. :A

Sezon finaline doğru daha birçok isim daha gidecektir. :)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yeni sezonda da harcanmaması çok iyi olmuş. Hasret sona eriyor, en kısa sürede çok kaliteli bir dramada kendisini izleyebileceğiz inşallah. Oyunculuğuna hasret kalmıştık. :Z:Z
İzlediğim veya izleyeceğim bir diziye gelmesin de nereye girerse girsin nasılsa balon olduğu çoktan ispatlandı. :A

• İlginç
Reactions: kerem

Yeni sezonda da harcanmaması çok iyi olmuş. Hasret sona eriyor, en kısa sürede çok kaliteli bir dramada kendisini izleyebileceğiz inşallah. Oyunculuğuna hasret kalmıştık. :Z:Z
Yazık, ne diyim, Allah akıl fikir versin. :A