Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Umarım ikinciliği ciddi bir hedef olarak görebiliriz. Bu sezon geri kalan tüm maçları kazanmak için çıkıp 5 maçta en azından 11 puan toplamamız lazım... Bu sezonu ikinci bile bitirmek çok önemli...
15 puan toplarız @bazinga emrenin üzülmesini istemez @bazinga

• Beğendim
Reactions: bazinga

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Gökhan'a üzüldüm bende yeri ayrı bir futbolcudur, Beşiktaş'a gitmeden önce mevcut kadroda en sevdiğim futbolcuydu zaten. Dünkü yaptığı hareketle de kötü hatırlandığı zamanlar olacak maalesef ama bana kalırsa pek de çaresi yoktu orada. Düşürmese geriye düşeceksin, Alanya zaten kontra atakta çok etkili takım nereye çeviriyorsun maçı... Berabere giderken bile pozisyon veriyorduk o şekilde, 1-0 çok zora sokacaktı. Belki de bir puanı aldırdı o hareket bilmiyorum GG'yi sevdiğimden suçlamak istemiyor da olabilirim kendisini. Güzel bir kariyere kötü bir son. Ah be kaptan. :( Hiç gitmeseydin keşke.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gökhan'a üzüldüm bende yeri ayrı bir futbolcudur, Beşiktaş'a gitmeden önce mevcut kadroda en sevdiğim futbolcuydu zaten. Dünkü yaptığı hareketle de kötü hatırlandığı zamanlar olacak maalesef ama bana kalırsa pek de çaresi yoktu orada. Düşürmese geriye düşeceksin, Alanya zaten kontra atakta çok etkili takım nereye çeviriyorsun maçı... Berabere giderken bile pozisyon veriyorduk o şekilde, 1-0 çok zora sokacaktı. Belki de bir puanı aldırdı o hareket bilmiyorum GG'yi sevdiğimden suçlamak istemiyor da olabilirim kendisini. Güzel bir kariyere kötü bir son. Ah be kaptan. :( Hiç gitmeseydin keşke.
Fenerbahçe kaptanı, takımı şampiyonluk yarışındayken gidip rakibinin başkanıyla, yöneticisiyle transfer konuşmaz. O sebeple GG benim için hiçbir zaman eski GG olmadı olmaz da.
Ama maçtaki hareketinde yapacak bir şey yoktu. Topu kendi kaptırdı, gol olmasın diye de kaydı. Asıl suçlu 35'lik GG'nin önüne kariyerinin en zirve noktasında bile adam kovalamayan Mesut'u koymak. Oraya MHY koyacaktın Özil'i de forvet arkasına atacaktın. Maç içinde hareketlilerdi sürekli değişiyorlardı masalına da kimse girmesin. Özil'i sağa koyarak hem 60 gün sonra maça çıkan Özil'in performansını düşürdü hem de GG'nin.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fenerbahçe kaptanı, takımı şampiyonluk yarışındayken gidip rakibinin başkanıyla, yöneticisiyle transfer konuşmaz. O sebeple GG benim için hiçbir zaman eski GG olmadı olmaz da.
Ama maçtaki hareketinde yapacak bir şey yoktu. Topu kendi kaptırdı, gol olmasın diye de kaydı. Asıl suçlu 35'lik GG'nin önüne kariyerinin en zirve noktasında bile adam kovalamayan Mesut'u koymak. Oraya MHY koyacaktın Özil'i de forvet arkasına atacaktın. Maç içinde hareketlilerdi sürekli değişiyorlardı masalına da kimse girmesin. Özil'i sağa koyarak hem 60 gün sonra maça çıkan Özil'in performansını düşürdü hem de GG'nin.
MHY'den iyi performans aldığı için değiştirmek istemedi onun yerini muhtemelen. Mesut'un da eskiden orada oynamışlığı var ama tabii şu an hazır değil. Yine de kötü bulmadım ben Özil'i o kadar.

İlk bahsettiğin konuda haklısın, keşke yapmasaydı öyle bir şey, yazık etti.

• Beğendim
Reactions: xdragxx and 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Nerede kalmıştık?

1619808191116.png

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Merhaba Renkdaşlarım Ben Geldim :A :A

Tüm branşlarda AVRUPA da aldığımız 2-3-4-5 falan filanın ardından Futbolda Yalnışlıklada olsa Şampiyon olma konusunda bir zincir başlatıyorum :Z:Z:A:A:A