Alper Saldıran 'Aşkın Tarifi' Dizisinde! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
MV5BMzkzNDA3MjY5OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNTExMTkyNzE@._V1_.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Aşkın Tarifi'ne yeni bir isim daha dahil oldu!

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini Deniz Koloş'un üstlendiği, kadrosunda Kadir Doğulu, Yasemin Çonka ve Cem Davran'ın yer aldığı diziye son olarak 'Masumlar Apartamanı' dizisinde yer alan Alper Saldıran dahil oldu.

Aşkın Tarifi, yakında Kanal D'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
İyi bir oyuncu ama uzun süredir ekranlarda olmasına rağmen bir türlü o çıkışı yapamadı niyeyse. Bir zamanlar kendisinin başrol olduğu dizide yan rol olan Burcu Biricik bile nerelere geldi oysa. Aslında Masumlar Apartmanı kendini göstermesi bakımından uygun olabilirdi ama orada da şansına herkes devleşirken ona en tek boyutlu rol kalmıştı.

• Beğendim
Reactions: EnveR

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
İyi bir oyuncu ama uzun süredir ekranlarda olmasına rağmen bir türlü o çıkışı yapamadı niyeyse. Bir zamanlar kendisinin başrol olduğu dizide yan rol olan Burcu Biricik bile nerelere geldi oysa. Aslında Masumlar Apartmanı kendini göstermesi bakımından uygun olabilirdi ama orada da şansına herkes devleşirken ona en tek boyutlu rol kalmıştı.
Aynen. Bir zamanlar kendisi başrol oynadığı diziler vardı. Şimdi hep yan rollerde. Ayrıca oyunculuğu da çok iyi. Neden böyle yan rol tekliflerini değerlendiriyor anlamış değilim. :/

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Aynen. Bir zamanlar kendisi başrol oynadığı diziler vardı. Şimdi hep yan rollerde. Ayrıca oyunculuğu da çok iyi. Neden böyle yan rol tekliflerini değerlendiriyor anlamış değilim. :/
Menajer farkı diyelim. Bazı menajerler çok cevval oluyor bazıları ise elindeki oyuncuların potansiyelini harcayabiliyor.

• Üzücü
Reactions: EnveR

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi için doğru seçim, ama kendisi için yanlış seçim. Sektörde bir türlü "ikinci adam" rolünden kurtulamadı.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Çok seveek izlediğim Melekler Korusun'da Özge Özpirinçci'nin partneriydi aslında, hatta sonra Zeynep Çamcı ile bir TRT dizisinde bile sezonlarca başrolü oynadı. İlk Bir Aile Hikaye'sinde yan rolde izlemiştim, geçiçidir diye düşündüm ama Masumlar Apartmanı'nda daha yan ve kısıtlı bir karakteri canlandırdı. Hem dram hem de komedide sırıtmayan oyuncular arasındadır, umarım bu projede daha iyi bir karakteri canlandırır.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sevdiğim bir isim. Ben kendisinin "ille de başrol olayım" gibi bir hevesinin olduğunu düşünmüyorum. Herkes her projede başrol olmak zorunda da değil. Bence kariyerinde sağlam adımlarla ilerliyor. (Mesela Masumlar'daki rolü kısa bile olsa iyi projeydi, Kıvanç'ın Netflix dizisinde de oynuyor.) Bu tarz şeyler tercih meselesi sonuçta.

• Beğendim
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Sevdiğim bir isim. Ben kendisinin "ille de başrol olayım" gibi bir hevesinin olduğunu düşünmüyorum. Herkes her projede başrol olmak zorunda da değil. Bence kariyerinde sağlam adımlarla ilerliyor. (Mesela Masumlar'daki rolü kısa bile olsa iyi projeydi, Kıvanç'ın Netflix dizisinde de oynuyor.) Bu tarz şeyler tercih meselesi sonuçta.
@Aserat herkesi kendi ecünnüsü gibi başrol sevdalısı sandığı için böyle yaklaşıyor. Çok doğru yazmışsın. :A

• Harika
Reactions: Özgür