'Mavera'nın Oyuncu Kadrosu ve Yayınlanacağı Saat Belli Oldu! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,116
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yine haber yayınlamazlar diziyi yayınlarlar zannediyordum, bu saat de pek mantıklı olmamış bence.
Yaz dönemine denk gelse bir şekilde izlenir diyebilirdim bende ama dizi bittikten sonra kimse 1 saat oturup izlemez bunu. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,619
Puanı
860
Çok ilginç bir saat seçilmiş. Diziler Ramazan'da 21'de başlamayacak mı? Süreler mi kısalıyor yoksa?

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TRT dizileri şu an yüksek reyting alıyor. Onlardan sonra yayınlayarak bu dizinin de iyi oranlar alması istenmiş. Fena gitmez.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,116
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncu kadrosu (özellikle Görkem Sevindik ile Mehmet Korhan Fırat :bhr: ) ve tanıtımları cezbetti. İlk bölümüne bakarım, ona göre devam ederim ya da etmem.

Saati beklediğim gibi (19.00) gelmedi. :A Çok geç, ama TRT'nin PT dizileri baya iyi, sonrasında ilgi görebilir.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,122
Puanı
710
İlk bölümüne bakarım, ama sonrası gelir mi bilmem. :A

Aslında senin sevdiğin bir türden dizi. Şaşırdım izlememene.
Dini bir dizi.Komedi değil savaş değil
------

img_20210403_210238-jpg.101177

'Mavera'nın oyuncu kadrosu ve yayınlanacağı saat belli oldu!

Yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, ilk büyük Türk mutasavvıfı Ahmed Yesevî'nin hayatını konu alan dizinin kadrosunda; Görkem Sevindik, Korel Cezayirli, Tansel Öngel, Hasan Küçükçetin, Zara, Sinan Tuzcu, Ferit Kaya, Recep Usta, Mehmet Korhan Fırat, Duygu Şen, Nur Berfin Çiroğlu, Erdem Ergüney, Mehmet Ali Aysin, Volkan Uygun, Sedat Mert, Musa Can Pekcan, Arben Akış, Hadal Köyel, Alkan Kızılırmak, Handan Yıldırım, Adrian Can ve Demircan Kaçel yer alıyor.

'Mavera' ilk bölümüyle 12 Nisan Pazartesi'den itibaren her gün 23.30 TRT 1'de!

Savaşda var

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy